Bartoszycka Gala Sportu - Nie tylko futbol, oferta szeroka i o to chodzi

Fot. sporr.bartoszyce.pl

W sobotę (25 lutego) w miejscowym Domu Kultury odbyła się Bartoszycka Gala Sportu 2016. Tradycyjnie oficjalnie ogłoszono wyniki Plebiscytu na 10-ciu Najpopularniejszych Sportowców Miasta Bartoszyce 2016, a także ręczono nagrody wyróżnionym przez Kapitułę Sportu powołaną przez Burmistrza . Swoich sportowców wyróżnili włodarze Bisztynka, Górowa Iławeckiego i Sępopola.

W Plebiscycie na 10-ciu Najpopularniejszych Sportowców Miasta Bartoszyce 2016 współorganizowanego przez Urząd Miasta Bartoszyce oraz Gazetę „Goniec Bartoszycki”. zwyciężyła Katarzyna Rutkowska - zawodniczka Bartoszyckiej Szkoły Taekwondo.

Pozostałe wyróżnienia:

Sportowiec Roku 2016 Miasta Bartoszyce – Krystian Sikorski (Bartoszycki Klub Kolarski RANT)

Trener Roku 2016 – Andrzej Litwin (Bartoszycki Klub Kyokushin Karate)

Impreza Sportowa Roku 2016 – I edycja Maratonu MTB Doliną Łyny (Bartoszycki Klub Kolarski RANT)

Nestor Sportu – Stanisław Kierbiedź

Specjalne Wyróżnienie Burmistrza Miasta Bartoszyce: Adrianna Mrówka (Bartoszycki Klub Kyokushin Karate), Jakub Tokarz (MDK Bartoszyce)

Laureaci na 10-ciu Najpopularniejszych Sportowców Miasta Bartoszyce 2016:

1. Katarzyna Rutkowska (taekwondo, Bartoszycka Szkoła Taekwondo)

2. Agnieszka Krauze (piłka nożna, MBKS Victoria)

3. Dariusz Kuśnierz (żeglarstwo, KS Valider)

4. Aleksandra Lewandowska (piłka ręczna, MDK UKS Jedynka)

5. Oliwia Rabczuk (siatkówka, UKS Olimp)

6. Adam Binięda (rajdy samochodowe, Maximus Rally Team)

7. Urszula Bobel (siatkówka, UKS Olimp)

8. Dawid Pażuś (karate, Bartoszycki Klub Kyokushin Karate)

9. Kacper Habiński (piłka ręczna, MDK Bartoszyce)

10. Maciej Ciżowski (kolarstwo, MDK UKS Przyjaźń)

Wyróżnieni w gminach

Bisztynek

Piotr Łykowski - piłka nożna Unikowo

Mateusz Bruj - piłka nożna Reduta Bisztynek

Kamil Misior - lekka atletyka Bisztynek

Gmina Bartoszyce

Nina Michalska - piłka nożna Victoria Bartoszyce

Dominika Bykowska - kolarstwo MDK Przyjaźń Bartoszyce

Stanisław Okuniewicz - brydż BSBS Bartoszyce

Górowo Iławeckie

Eliza Ziajło - biegi Górowo Iławeckie

Adam Dawid - tenis stołowy Górowo Iławeckie

Marek Pawlak - tenis stołowy Sołtysowizna

Przemysław Tyryłło - piłka nożna Cresovia Górowo Iławeckie

Sępopol

Rafał Naruszewicz - piłka nożna Łyna Sępopol

Paweł Dobrzyński - piłka nożna Łyna Sępopol

Źródło: sport.bartoszyce.pl

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn