Gala Sportu 2018 w Bartoszycach. – Wojownicy i szczypiorniści w pierwszym szeregu

Fot. Grzegorz Kwakszys/bartoszyce wm

W Bartoszyckim Domu Kultury odbyła się w piątek (15 lutego) Gala Sportu 2018, podczas której podsumowano wydarzenia minionego roku, a przede wszystkim wyróżniono i nagrodzono zawodników, trenerów i działaczy. Wśród laureatów znaleźli się przedstawiciele różnych generacji, a wśród dyscyplin, doceniono piłkę, ręczną, sporty walki, siatkówkę. Najważniejsze rozstrzygnięcia.

20. plebiscyt na 10 Najpopularniejszych Sportowców Bartoszyc

1. Amelia Wojciechowicz (karate, Bartoszycki Klub Kyokushin Karate)

2. Aleksandra Lewandowska (piłka ręczna, MDK UKS Jedynka Bartoszyce)

3. Dariusz Kuśnierz (żeglarstwo, Stowarzyszenie Integracji Osób Niepełnosprawnych)

4. Kinga Szczytowicz (piłka ręczna, MDK UKS Jedynka Bartoszyce)

5. Szymon Borys (piłka ręczna, MDK Bartoszyce)

6. Jakub Tokarz (piłka ręczna, MDK Bartoszyce)

7. Aleksandra Urbańska (siatkówka, UKS Olimp Bartoszyce)

8. Urszula Sipko (kolarstwo, MDK UKS Przyjaźń Bartoszyce)

9. Nina Michalska (piłka nożna, Victoria Bartoszyce)

10. Michał Kuźniak (kickboxing, Bartoszycka Szkoła Taekwondo)

Nagrody kapituły

Sportowiec Roku

Sebastian Kuźniak (kickboxing, Bartoszycka Szkoła Taekwondo

Trener Roku

Jarosław Klimko (piłka ręczna, MDK Bartoszyce)

Impreza Roku

Bartoszycka Dycha Brzegiem Łyny (bieg uliczny na 10 km, organizator MDK UKS Jedynka Bartoszyce)

Odkrycie Roku

Aleksandra Urbańska (siatkówka, UKS Olimp Bartoszyce)

Nestor Sportu

Edward Krawczyk

Nagroda Specjalna Burmistrza

Olaf Pawelczyk (piłka nożna, Legia-Bart Bartoszyce)

Źródło bartoszyce wm

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn