nowe miazsto lubawskie

  • Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Bęsia 2017 - Kuba Pałasz lepszy od mazowieckiej koalicji

    W Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym w Bęsi odbyły się w dniach 8/10 września Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w szachach. Startowali reprezentanci: Mazowsza oraz Warmii i Mazur w wieku 8/10 lat. Piękny sukces odniósł Jakub Pałasz (UKS Trzydziestka Olsztyn), który wygrał turniej chłopców. W dziesiątce znaleźli się: na czwartym miejscu Maciej Kraśniewski (Uzdowo) i Szymon Trochimczuk (UKS Skoczek Elbląg).

  • Weekendowe przetarcia w Starogardzie i Toruniu – Bez rewelacji...

    Lekkoatleci szykują się do Mistrzostw Polski Juniorów i innych prestiżowych imprez krajowych. Starty w Starogardzie Gdańskim i Toruniu były typowym przetarciem. Nie zanotowano rewelacyjnych wyników. Warto zwrócić uwagę na rezultat Krystiana Sudoła z Ornety na 400 m (49.48). Martyna Strucińska (AZS UWM) przebiegła 800 metrów w czasie 2.19.18.

  • W Malborku sparingi z Pomorzem – Młodsi wygrali, starsi przegrali, ale było ciekawie

    Piłkarskie reprezentacje Warmii i Mazur przygotowują się do wiosennych spotkań w makroregionie. We wtorek (2 kwietnia) w Malborku rozegrały sparingi z Pomorzem, które rywalizuje o punkty w innej grupie. Zespół U-14 prowadzony przez Andrzeja Kowalczykawygrał 2:1, natomiast drużyna U-16 (trenerzy Paweł Alancewicz i Jan Pupek) uległa przeciwnikom 3:4.