MP w wieloboju sprinterskim Sanok 2017 – Sebastian Kłosiński wicemistrzem kraju

Fot. Sebastian Kłosiński facebook

W Sanoku odbywały się 14 i 15 stycznia Mistrzostwa Polski w wieloboju sprinterskim. Uczestnicy dwukrotnie pokonali dystanse 500 m i 1000 m. Startowało troje elblążan. Znakomicie spisał się Sebastian Kłosiński (Orzeł), . Lider po pierwszym dniu ostatecznie został wicemistrzem kraju. Wyprzedził m. in. Zbigniewa Bródkę. .Adrian Wielgat(Orzeł) typowy długodystansowiec zajął 12 miejsce, a  Iga Wojtasik (Viking) - dziewiąte.

Wyniki I dnia

Kobiety

500 metrów (1)

1 Natalia CZERWONKA 88 MKS Zagłębie Lubin 40.24

2 Kaja ZIOMEK 97 MKS Cuprum Lubin 40.57

3 Andżelika WÓJCIK 96 AZS AWF Katowice 41.14

......................................................

12 Iga WOJTASIK 00 UKS Viking Elbląg 44.28

1000 metrów (1)

1 Natalia CZERWONKA 88 MKS Zagłębie Lubin 1:19.23

2 Luiza ZŁOTKOWSKA 86 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:20.95

3 Karolina BOSIEK 00 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 1:21.88

...................................................................

11 Iga WOJTASIK 00 UKS Viking Elbląg 1:27.47

500 metrów (2)

1 Natalia CZERWONKA 88 MKS Zagłębie Lubin 40.70

2 Luiza ZŁOTKOWSKA 86 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 41.16

3 Andżelika WÓJCIK 96 AZS AWF Katowice 41.52

.................................................

12 Iga WOJTASIK 00 UKS Viking Elbląg 44.37

1000 metrów (2)

1 Natalia CZERWONKA 88 MKS Zagłębie Lubin 1:20.84

2 Karolina BOSIEK 00 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 1:23.20

3 Andżelika WÓJCIK 96 AZS AWF Katowice 1:23.81

........................................................

10 Iga WOJTASIK 00 UKS Viking Elbląg 1:27.95

Wielobój (klasyfikacja końcowa)

1 CZERWONKA Natalia 88 MKS Zagłębie Lubin 40.24(1) 1:19.23(1) 40.70(1) 1:20.84(1) 160.975

2 BOSIEK Karolina 00 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 41.21(4) 1:21.88(3) 41.69(4) 1:23.20(2) 165.440

3 WÓJCIK Andżelika 96 AZS AWF Katowice 41.14(3) 1:22.63(4) 41.52(3) 1:23.81(3) 165.880

4 KAPRUZIAK Aleksandra 96 AZS AWF Katowice 41.88(6) 1:23.51(5) 42.48(6) 1:25.78(4) 169.005

5 JABRZYK Natalia 01 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 42.82(7) 1:26.29(8) 42.83(7) 1:26.17(5) 171.880

6 GĄSECKA Karolina 99 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 43.23(8) 1:25.89(7) 42.98(8) 1:26.86(8) 172.585

.......................................................

9 WOJTASIK Iga 00 UKS Viking Elbląg 44.28(12) 1:27.47(11) 44.37(12) 1:27.95(10) 176.360

Mężczyźni

500 metrów (1)

1 Artur NOGAL 90 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 36.09

2 Sebastian KŁOSIŃSKI 92 KS Orzeł Elbląg 36.53

3 Piotr MICHALSKI 94 SKŁ Górnik Sanok 36.71

.............................................................

14 Adrian WIELGAT 93 KS Orzeł Elbląg 38.26

1000 metrów (1)

1 Sebastian KŁOSIŃSKI 92 KS Orzeł Elbląg 1:12.22

2 Piotr MICHALSKI 94 SKŁ Górnik Sanok 1:12.23

3 Zbigniew BRÓDKA 84 UKS Błyskawica Domaniewice 1:12.25

........................................................................................

12 Adrian WIELGAT 93 KS Orzeł Elbląg 1:14.74

500 metrów (2)

1 Artur NOGAL 90 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 36.18

2 Piotr MICHALSKI 94 SKŁ Górnik Sanok 36.80

3 Sebastian KŁOSIŃSKI 92 KS Orzeł Elbląg 36.99

......................................................

14 Adrian WIELGAT 93 KS Orzeł Elbląg 8/Z 38.54 38.540 2.36

1000 metrów (2)

1 Zbigniew BRÓDKA 84 UKS Błyskawica Domaniewice 1:12.07

2 Sebastian KŁOSIŃSKI 92 KS Orzeł Elbląg 1:13.20

3 Artur NOGAL 90 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 1:13.81

........................................

11 24 Adrian WIELGAT 93 KS Orzeł Elbląg 1:15.18

Wielobój (końcowa klasyfikacja)

1 NOGAL Artur 90 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 36.09(1) 1:13.11(4) 36.18(1) 1:13.81(3) 145.730

2 KŁOSIŃSKI Sebastian 92 KS Orzeł Elbląg 36.53(2) 1:12.22(1) 36.99(3) 1:13.20(2) 146.230

3 MICHALSKI Piotr 94 SKŁ Górnik Sanok 36.71(3) 1:12.23(2) 36.80(2) 1:13.94(4) 146.595

4 BRÓDKA Zbigniew 84 UKS Błyskawica Domaniewice 37.23(5) 1:12.25(3) 37.28(4) 1:12.07(1) 146.670

5 PUSZKARSKI Piotr 85 GKS Stoczniowiec Gdańsk 37.27(6) 1:13.47(5) 37.38(6) 1:14.10(6) 148.435

6 ŻUREK Damian 99 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 37.03(4) 1:14.41(10) 37.35(5) 1:15.67(12) 149.420

....................................................

12 WIELGAT Adrian 93 KS Orzeł Elbląg 38.26(14) 1:14.74(12) 38.54(14) 1:15.18(11) 151.760

Biegi drużynowe

1 GKS Stoczniowiec Gdańsk GKS Stoczniowiec Gdańsk 1:25.58

2 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 1:25.99

3 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 1:28.90

4 UKS Błyskawica Domaniewice UKS Błyskawica Domaniewice 1:29.87

5 SKŁ Górnik Sanok SKŁ Górnik Sanok 1:30.54

6 KS Orzeł Elbląg KS Orzeł Elbląg (Sebastian KŁOSIŃSKI 92, Adrian WIELGAT 93, Jacek CWALIŃSKI 98) 1:31.94

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn