Ogólnopolskie Zawody Dzieci „ I ty zostaniesz mistrzem” Warszawa 2017 – Giżycko tym razem bez medali, ale w czołówce

Fot. nadesłane (ilustracja)

W kolejnych Ogólnopolskich Zawodach Dzieci pod hasłem „I Ty zostaniesz mistrzem”, które odbyły się 14 i 15 stycznia w Warszawie reprezentowali nas tylko panczeniści UKS Giżycko. Wprawdzie na podium tym razem nie stawali, ale zajmowali miejsca w czołówce. Najwyżej sklasyfikowano Ewelinę Tulkiewicz, Mateusza Sylwestrzaka i Magdalenę Smędzik. W klasyfikacji klubowej dziewczęta UKS Giżycko zmieściły się w pierwszej dziesiątce.

Wyniki

Dziewczęta E1 i młodsze (100 m 300 m)

1 DĄBROWSKA Wiktoria ZS 4 UKS Zryw Słomczyn 12.09 (1) 30.04 (1) 42,130

2 MAZUR Hanna SP UKS Orlica Duszniki 12.82 (2) 32.26 (2) 45,080

3 GRZYWIŃSKA Julia SP 18 WTŁ Stegny Warszawa 13.01 (3)) 32.31 (3) 45,320

..............................................

5 TULKIEWICZ Ewelina SP 7 UKS Giżycko 13.58 (5) 35.13 (5) 48,710

Chłopcy E1 i młodsi (100 m 300 m)

1 HOSTYŃSKI Szymon SP 3 SKŁ Górnik Sanok 12.70 (1) 32.96 (1) 45,660

2 KRAWCZYK Mikołaj ZS UKS Zryw Słomczyn 13.12 (2) 33.47 (2) 46,590

3 KRÓLIKOWSKI Stanisław SP 10 MKS Korona Wilanów 13.52 (3) 35.64 (3) 49,160

.................................................

6 SYLWESTRZAK Mateusz SP 4 UKS Giżycko 13.74 (5) 37.19 (6) 50,930

Dziewczęta E2 (11 lat) (300 m 300 m 500 m)

1 KRÓLIKOWSKA Aleksandra SP 10 MKS Korona Wilanów 33.53 (1) 32.07 (1) 51.47 (1) 00.0 (1) 117,070

2 KOŚKA Aleksandra SP 2 KS Pilica Tomaszów M 35.73 (4) 33.91 (2) 54.76 (2) 124,400

3 GRUDYSZ Malwina SP UKS Orlica Duszniki Zd 35.32 (3) 34.72 (6) 55.42 (3) 125,460

..................................................

10 GUTOWSKA Zuzanna SP 7 UKS Giżycko 39.75 (9) 39.46 (11) 1:04.28 (9) 143,490

Dziewczęta D1 (12 lat) (500 m 500 m 500 m 500 m)

1 WARGALA Julia SP 76 MKS Korona Wilanów 49.33 (1) 49.12 (1) 48.32 (1) 48.82 (1) 195,590

2 KUBIN Liwia SP 3 KS SNPTT 1907 Zakopane 53.02 (2) 53.03 (2) 51.78 (2) 52.01 (2) 209,840

3 BARTOSIEWICZ Alicja ZSS MKS Cuprum Lubin 55.54 (4) 54.06 (3) 53.17 (3) 54.05 (3) 216,820

............................................................

8 NIEMIEC Zofia SP 7 UKS Giżycko 1:00.74 (10) 59.04 (8) 58.39 (7) 58.58 (8) 236,750

Dziewczęta D2 (13 lat) (500 m 500 m 500 m 1000 m)

1 JASZTAL Alicja SP UKS Orlica Duszniki 48.73 (1) 48.80 (1) 48.72 (1) 1:41.00 (1) 196,750

2 KLUK Adrianna ZSS MKS Cuprum Lubin 49.85 (2) 50.06 (2) 50.17 (2) 1:44.92 (2) 202,540

3 POLANOWSKA Hanna Gim 1 Fundacja ŁiSW Legia 50.82 (4) 51.09 (4) 51.03 (3) 1:48.68 (3) 207,280

....................................................

5 SMĘDZIK Magdalena Gim 1 UKS Giżycko 52.34 (5) 52.95 (5) 52.01 (6) 1:49.29 (4) 211,945

16 BUDNA Julia SP 4 UKS Giżycko 1:12.55 (19) 57.07 (11) 55.38 (10) 2:02.90 (13) 246,450

Punktacja klubowa

Chłopcy

1 UKS 3 Milanówek 60

2 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 48

3 MKS Cuprum Lubin 39

4 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 29

5 UKS Zryw Słomczyn 19

6 MKS Korona Wilanów 17

........................

12 UKS Giżycko 3

Dziewczęta

1 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 70

2 UKS Orlica Duszniki Zdrój 46

3 MKS Cuprum Lubin 43

4 MKS Korona Wilanów 29

5 UKS Zryw Słomczyn 25

5UKS 3 Milanówek 25

..................................

9 UKS Giżycko 13

Punktacja szkół

Dziewczęta

1 ZSS Lubin 43

2 Gim.6 Tomaszów Mazowiecki 34,75

3 SP Duszniki-Zdrój 26

4 ZS 4 Słomczyn 23,25

5 ZSMS Zakopane 18

6 ZSG 3 Milanówek 15,75

........................

18 SP 7 Giżycko 7

21 Gim 1 Giżycko 4

31 Gim. 2 Giżycko 1

31 SP 4 Giżycko 1

Chłopcy

1 ZSG 3 Milanówek 57

2 ZSS Lubin 37

3 SP 1 Tomaszów Mazowiecki 33

4 Gim. Smardzewice 12,25

5 Gim. Tomaszów Mazowiecki 12

6 Gim. 8 Tomaszów Mazowiecki 10,25

....................

18 SP 4 Giżycko 3

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn