Grand Prix Polski Zakopane 2017 – Aniela Dymiszkiewicz mocna na długich dystansach

Fot.sport.podhale.pl (ilustracja)

W Zakopanem w miniony weekend (21/22 stycznia) odbyły się zawody Grand Prix Polski w łyżwiarstwie szybkim. Wprawdzie zabrakło panczenistów ścisłej reprezentacji, którzy mają inny harmonogram startów, ale na tle innych krajowych zawodniczek bardzo dobrze wypadła Aniela Dymiszkiewicz (UKS Prolube Elbląg), która była druga na 3000 m i trzecia na 1500 m i czwarta na 1000 m. Paweł Ostrowski (UKS Viking Elbląg) zajął dalsze miejsca.

Wyniki

Kobiety

500m

1 GOSS Aleksandra GKS Stoczniowiec Gdańsk 42.65

2 DOBROWOLSKA Marta UKS Sparta Grodzisk Mazowi 43.40

3 PŁOŃCZYK Maja WTŁ Stegny Warszawa 43.80 PR

........................................................

12 DYMISZKIEWICZ Aniela UKS Prolube Elbląg 46.90

1000m

1 GOSS Aleksandra GKS Stoczniowiec Gdańsk 1:25.56

2 HAJDUK Joanna UKS 3 Milanówek 1:29.14

3 PŁOŃCZYK Maja WTŁ Stegny Warszawa 1:29.62 PR

.............................................................

4 DYMISZKIEWICZ Aniela UKS Prolube Elbląg 1:31.34

1500m

1 GOSS Aleksandra GKS Stoczniowiec Gdańsk 2:11.51

2 DOBROWOLSKA Marta UKS Sparta Grodzisk Mazowi 2:19.92

3 DYMISZKIEWICZ Aniela UKS Prolube Elbląg 2:21.40 PR

3000m

1 GOSS Aleksandra GKS Stoczniowiec Gdańsk 4:40.41

2 DYMISZKIEWICZ Aniela UKS Prolube Elbląg 4:53.78

3 DOBROWOLSKA Marta UKS Sparta Grodzisk Mazowi 5:00.22 PR

Mężczyźni

500m

1 WSZOŁEK Kamil KS SNPTT 1907 Zakopane 37.98

2 KANIA Mateusz Fundacja ŁiSW Legia Warsza 38.47 PR

3 MIAHCHYLAU Raman WTŁ Stegny Warszawa 38.49 PR

.............................................

21 OSTROWSKI Paweł UKS Viking Elbląg 43.40

1500m

1 DRWIĘGA Marcel SKŁ Górnik Sanok 1:58.24

2 SUT Wojciech UKS Błyskawica Domaniewic 1:58.65

3 KANIA Mateusz Fundacja ŁiSW Legia Warsza 2:01.24

...............................................

14 OSTROWSKI Paweł UKS Viking Elbląg 2:14.92 PR

3000m

1 DRWIĘGA Marcel SKŁ Górnik Sanok 4:15.55

2 OSTASZEWSKI Michał AZS AWF Katowice 4:18.81

3 SUT Wojciech UKS Błyskawica Domaniewic 4:20.30

..................................................

13 OSTROWSKI Paweł UKS Viking Elbląg 4:55.73 PR

5000m

1 OSTASZEWSKI Michał AZS AWF Katowice 7:19.23

2 JAKUBSKI Radosław MKS Cuprum Lubin 7:56.17

3 KANIA Mateusz Fundacja ŁiSW Legia Warsza 7:56.42

...........................................................

9 OSTROWSKI Paweł UKS Viking Elbląg 8:38.34

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn