Młodzi panczeniści startowali w Lubinie i Tomaszowie – Forma dopisuje, to najważniejsze.

Fot. uks gizycko facebook

Panczeniści UKS Viking Elbląg i UKS Giżycko są w pełni sezonu i korzystają z każdej okazji by zmierzyć się z rówieśnikami z kraju. Reprezentanci województwa warmińsko-mazurskiego wracają z medalami. W Lubinie na podium stawali: Ewelina Tulkiewicz, Mateusz Sylwestrzak i Zofias Niemiec (Gizycko) w Tomaszowie: Ewelina Zwisza, Kornelia Gibas, Mikołaj Florkowski, Wiktoria Grzegorzewska, Kornelia Włodarska i Miłosz Zawisza (Elbląg)

Ogólnopolskie Zawody Dzieci „ I ty zostaniesz mistrzem” Lubin 2017

Wyniki

E2 (11 lat) Dziewczęta (300 m 500 m 3000 m 500 m)

2 TULKIEWICZ Ewelina SP 7 UKS Giżycko 29.21 (2) 56.36 (2) 28.74 (2) 54.12 (2) 168,430

E2 (11 lat) Chłopcy (300 m 500 m 3000 m 500 m)

3 SYLWESTRZAK Mateusz SP 4 UKS Giżycko 29.82 (5) 56.90 (3) 29.42 (5) 56.42 (5) 172,560

D1 (12 lat) Dziewczęta (500 m 500 m 500 m 500 m)

8 GUTOWSKA Zuzanna SP 7 UKS Giżycko 1:03.63 (10) 1:01.99 (9) 1:01.75 (10) 1:01.50 (10) 248,870

D2 (13 lat) dziewczęta (500 m 500 m 500 m 1000 m)

4 NIEMIEC Zofia SP 7 UKS Giżycko 54.59 (4) 54.20 (4) 55.48 (4) 1:55.41 (3) 221,975

Klubowo

Chłopcy

1 UKS 3 Milanówek 37

2 SKŁ Górnik Sanok 33

2 UKS Dziewiątka Tomaszów Mazowi 33

4 UKS Zryw Słomczyn 12

5 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 5

UKS Giżycko 5

7 MKS Cuprum Lubin 3

Dziewczęta

1 SKŁ Górnik Sanok 55

2 UKS Zryw Słomczyn 43

3 MKS Cuprum Lubin 39

4 UKS 3 Milanówek 29

5 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 17

6 UKS Giżycko 13

php1t6kha

„Festiwal Dzieci i Młodzieży Tomaszów Mazowiecki 2017

Zawodnicy UKS Viking Elbląg startowali w Tomaszowie Mazowieckim w imprezie pod hasłem „Festiwal Dzieci i Młodzieży

Wyniki

Dziewczęta: 11 lat i młodsi (2x300 m, i 2x500m, wielobój):

5. Emilia Zawisza - 34.27 (4) 56.10 (5) 36.99 (6) 55.94 (3) (punktacja wielobojowa : 183,300 pkt).

Dziewczęta: 12 lat (4x 500 m , wielobój) :

4. Kornelia Gibas - 51.18 (4) 54.13 (5) 53.64 (3) 54.72 (4) (punktacja wielobojowa : 213,670 pkt).

12 lat (D1) chłopcy (dystans 4x500m, wielobój):

3. Mikołaj Florkowski - 50.01 (3) 49.87 (3) 51.32 (3) 51.95 (3) (punktacja wielobojowa : 203,150 pkt).

13 lat (D2) dziewczęta (dystanse 3x500m, 1x1000m, wielobój):

2. Wiktoria Grzegorzewska - 47.76 (4) 47.92 (3) 48.06 (3) 1:38.90 (4)(punktacja wielobojowa: 193,190 pkt).

5. Kornelia Włodarska – 47.44 (3) 48.21 (4) 49.14 (5) 1:42.90 (5) (punktacja wielobojowa: 196,240 pkt).

13 lat (D2) chłopcy (dystanse 3x500m, 1x1000m, wielobój):

3. Miłosz Zawisza – 45.38 (3) 47.26 (3) 46.11 (3) 1:30.94 (3) (punktacja wielobojowa: 184,220 pkt).

W prowadzonej punktacji generalnej klubów UKS ”Viking” Elbląg z dorobkiem 25 pkt. zajął 7 miejsce (sklasyfikowano 15 klubów). W klasyfikacji województw - woj. warmińsko-mazurskie zajęło 4 miejsce (sklasyfikowano 6 województw).

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn