MP Młodzików Tomaszów Mazowiecki 2018 – UKS Giżycko wysoko, ale obok podium

Fot. uks giżycko facebook (ilustracja)

W Tomaszowie Mazowieckim odbywały się w weekend (10/11 lutego) Mistrzostwa Polski młodzików w łyżwiarstwie szybkim. W imprezie startowała trójka panczenistów UKS Giżycko. Magdalena Smędzik była dwukrotnie piata i szósta , Paweł Bartczak dwa razy był siódmy i raz ósmy. W klasyfikacjach klubowych UKS Gizycko znalazł sie w środku stawki, ale mielismy znacznie mniej zawodników niz inni.

Wyniki

Młodziczki

500 metrów

1 KOPACZ Daria KS Pilica Tomaszów Mazowi 43.29

2 UZIAK Julia UKS 3 Milanówek 44.49 PR

3 SĄCZEK Zuzanna MKS Korona Wilanów 44.65

.................................................

5 SMĘDZIK Magdalena UKS Giżycko 45.25 PR

1000 metrów

1 KOPACZ Daria KS Pilica Tomaszów Mazowi 1:29.35

2 UZIAK Julia UKS 3 Milanówek 1:31.06

3 JASZTAL Alicja UKS Orlica Duszniki Zdrój 1:31.91

...................................           

6 SMĘDZIK Magdalena UKS Giżycko 1:33.55 PR

500 metrów (2)

1 KOPACZ Daria KS Pilica Tomaszów Mazowi 43.59

2 SĄCZEK Zuzanna MKS Korona Wilanów 45.00

3 UZIAK Julia UKS 3 Milanówek 45.05

........................................

5 SMĘDZIK Magdalena UKS Giżycko 45.55

1500 metrów

1 KOPACZ Daria KS Pilica Tomaszów Mazowi 2:18.93 PR

2 UZIAK Julia UKS 3 Milanówek 2:19.90

3 JASZTAL Alicja UKS Orlica Duszniki Zdrój 2:20.42

.........................................

6 SMĘDZIK Magdalena UKS Giżycko 2:25.85 PR

Młodzicy

500 metrów

1 MASALSKI Igor UKS 3 Milanówek 40.09 PR

2 HAWRYLAK Filip UKS Orlica Duszniki Zdrój 40.29 PR

3 KOPACZ Michał UKS 3 Milanówek 40.65 PR

....................

13 TULKIEWICZ Maciej UKS Giżycko 44.96 PR

26 BARTCZAK Paweł UKS Giżycko 55.26

1500 metrów

1 HAWRYLAK Filip UKS Orlica Duszniki Zdrój 2:04.34 PR

2 GUTOWSKI Wojciech MKS Cuprum Lubin 2:04.35 PR

3 MASALSKI Igor UKS 3 Milanówek 2:05.01 PR

..................................

7 BARTCZAK Paweł UKS Giżycko 2:12.47 PR

13 TULKIEWICZ Maciej UKS Giżycko 2:22.72 PR

1000 metrów

1 MASALSKI Igor UKS 3 Milanówek 1:20.28 PR

2 HAWRYLAK Filip UKS Orlica Duszniki Zdrój 1:20.41 PR

3 GUTOWSKI Wojciech MKS Cuprum Lubin 1:20.74 PR

...............................................

7 BARTCZAK Paweł UKS Giżycko 1:24.41 PR

15 TULKIEWICZ Maciej UKS Giżycko 1:32.25 PR

3000 metrów

1 GUTOWSKI Wojciech MKS Cuprum Lubin 4:21.89 PR

2 HAWRYLAK Filip UKS Orlica Duszniki Zdrój 4:24.49 PR

3 RZEPKA Maksymilian KS SNPTT 1907 Zakopane 4:32.25 PR

......................................

8 BARTCZAK Paweł UKS Giżycko 4:43.20 PR

14 TULKIEWICZ Maciej UKS Giżycko 5:10.19 PR

Punktacja klubowa

Dziewczęta (11 klubów)

1 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 33,33

2 MKS Korona Wilanów 27

3 UKS 3 Milanówek 15

4 MKS Cuprum Lubin 13,67

5 UKS Orlica Duszniki Zdrój 12

6 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 10,33

..............................

7 UKS Giżycko 9

Chłopcy (12 klubów)

1 MKS Cuprum Lubin 33

2 UKS 3 Milanówek 24,67

3 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 21,33

4 KS SNPTT 1907 Zakopane 16

5 UKS Orlica Duszniki Zdrój 13

6 UKS Giżycko 12

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn