Panczeniści z Elbląga i Giżycka już startują – Miłosz Zawisza potwierdza aspiracje

Fot.ilustracja

Panczeniści klubów: UKS Viking i KS Orzeł Elbląg oraz UKS Giżycko pierwsze starty w nowym sezonie mają już za sobą. Rewelacją otwarcia sezonu w Pucharze Polski Młodzików był Miłosz Zawisza (Viking), który wygrał trzy z pięciu rozegranych konkurencji. W pierwszych w tym sezonie zawodach dzieci zabrakło medali, były za to pozycje w czołowej dziesiątce. Z każdym startem powinno być lepiej.

Puchar Polski Młodzików Tomaszów Maz. 9 listopada

Młodzicy

1500 m

1 Miłosz Zawisza (UKS Viking Elbląg) 2.04.43

8 Maciej Florkowski (UKS Viking Elbląg) 2.25.48

500 m

1 Miłosz Zawisza (UKS Viking Elbląg) 40.55

18 Maciej Florkowski (UKS Viking Elbląg) 1.05.23

3000 m

1 Miłosz Zawisza (UKS Viking Elbląg) 4.27.94

4 Maciej Florkowski (UKS Viking Elbląg) 5.16.60

1000 m

2 Miłosz Zawisza (UKS Viking Elbląg) 1.22.16

9 Maciej Florkowski (UKS Viking Elbląg) 1.33.90

500 m

6 Miłosz Zawisza (UKS Viking Elbląg) 41.82

11 Maciej Florkowski (UKS Viking Elbląg) 45.88

 Młodziczki

1000 m

14 Kornelia Gibas (UKS Viking Elbląg) 1.43.42

500 m

17 Kornelia Gibas (UKS Viking Elbląg) 50.57

1500 m

13 Kornelia Gibas (UKS Viking Elbląg) 2.43.37

500 m

18 Kornelia Gibas (UKS Viking Elbląg) 51.02

Ogólnopolskie Zawody Dzieci Warszawa (30 listopada/1 grudnia)

Kobiety, 10 lat i młodsi ( E1) – 100 m 300 m 100 m 300 m

34 LEWANDOWSKA Zuzann SP 19 KS Orzeł Elbląg 22.46 (37) 40.68 (25) 15.75 (30) 49.44 (38) 128,330

35 WŁASZYN Lena SP 21 KS Orzeł Elbląg 20.17 (34) 48.19 (35) 20.31 (38) 40.51 (25) 129,180

Kobiety, 12 lat (E1) 500 m 500 m 500 m 500 m

26 MANTORSKA Julia SP 19 KS Orzeł Elbląg 1:07.13 (27) 1:06.35 (25) 1:05.05 (25) 1:19.13 (29) 277,660

28 PAWŁOWSKA Debora SP 1 UKS Giżycko 1:13.69 (29) 1:15.32 (31) 1:11.75 (28) 1:13.14 (28) 293,900

Kobiety, 13 lat (D2) 500 m 500 m 500 m 1000 m

9 ZAWISZA Emilia SP 12 UKS Viking Elbląg 51.62 (9) 51.62 (9) 50.60 (9) 1:48.38 (9) 208,030

14 TULKIEWICZ Ewelina SP 7 UKS Giżycko 54.04 (15) 52.94 (12) 54.03 (15) 1:59.31 (22) 220,665

21 KWIATKOWSKA Karolina SP 7 UKS Giżycko 56.52 (22) 57.18 (22) 56.14 (22) 2:01.85 (24) 230,765

26 MIECZKOWSKA Zofia SP UKS Giżycko 58.84 (25) 1:00.60 (25) 58.50 (26) 2:06.48 (26) 241,180

Mężczyźni, 10 lat i młodsi ( E1) 100 m 300 m 100 m 300 m

9 OLEWNIK Jakub SP 19 KS Orzeł Elbląg 14.76 (9) 39.39 (9) 15.11 (9) 39.70 (9) 108,960

15 BRYK Nikodem SP 25 KS Orzeł Elbląg 15.53 (13) 45.09 (15) 15.94 (16) 43.62 (16) 120,180

Mężczyźni, 11 lat (E2) 300 m 500 m 300 m 500 m

8 MIRZAŁEK Filip SP 19 KS Orzeł Elbląg 36.77 (9) 1:01.39 (10) 37.33 (9) 1:00.66 (8) 196,150

Mężczyźni, 12 lat (D1) 500 m 500 m 500 m 500 m

9 SZCZEPANEK Bartosz SP 12 UKS Viking Elbląg 59.34 (11) 57.88 (10) 57.05 (10) 57.58 (9) 231,850

10 RICHTER Aleksander SP 29 WMKS Olsztyn 57.82 (9) 58.24 (11) 58.56 (11) 59.35 (12) 233,970

14 HOPPE Kacper SP 19 KS Orzeł Elbląg 1:10.40 (14) 1:10.93 (14) 1:11.48 (14) 1:20.47 (14) 293,280

Mężczyźni, 13 lat (D2) 500 m 500 m 500 m 1000 m

7 SYLWESTRZAK Mateusz SP 4 UKS Giżycko 50.75 (7) 49.80 (8) 49.36 (6) 1:47.28 (8) 203,550

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn