Puchar Polski Seniorów, Juniorów, Masters Zakopane 2020 – Mocne akcenty Giżycka i Elbląga

Fot.ilustracja

W weekend (18/19 stycznia) w Zakopanem odbył się Puchar Polski w łyżwiarstwie szybkim. W imprezie startowała dwójka panczenistów z województwa warmińsko-mazurskiego, którzy należeli do czołowych uczestników. Magdalena Smędzik (UKS Giżycko) na 1000 m w open była trzecia, w kat. juniorek młodszych wygrała na 500 m i 1000 m, a 3000 m zajęła 4 miejsce.

Paweł Ostrowski (UKS Viking Elbląg) open na każdym dystansie plasował się w dziesiątce., natomiast w kat. juniorów był trzy razy drugi (500 m, 3000 m i 5000 m). W mastersach trzy wyścigi wygrał Robert Światkowski (UKS Viking), wśród pań za każdym razem na podium stawała Beata Zajączkowska (Czarne Pantery Giżycko)

Kobiety

500 metrów

6 (1) SMĘDZIK Magdalena B-1 UKS Giżycko 42.14 PR

1500 metrów

10 (2) SMĘDZIK Magdalena B-1 UKS Giżycko 2:17.74 PR 8.64

1000 metrów

3 (1) SMĘDZIK Magdalena B-1 UKS Giżycko 1:27.26 PR

3000 metrów

13 (4) SMĘDZIK Magdalena B-1 UKS Giżycko 5:14.59

Mężczyźni

500 metrów

8 (2) OSTROWSKI Paweł A-2 UKS Viking Elbląg 39.95

3000 metrów

8 (2) OSTROWSKI Paweł A-2 UKS Viking Elbląg 4:29.62

1500 metrów

9 (4) OSTROWSKI Paweł A-2 UKS Viking Elbląg 2:09.66

5000 metrów

5 (2) OSTROWSKI Paweł A-2 UKS Viking Elbląg 7:59.29

Masters

Kobiety

500 metrów

3 ZAJĄCZKOWSKA Beata S GSŁ Czarne Pantery Giżycko 53.40

4 GADOMSKA Anna S GSŁ Czarne Pantery Giżycko 55.89

5 STANKIEWICZ Anna S GSŁ Czarne Pantery Giżycko 59.20

1500 metrów

1 ZAJĄCZKOWSKA Beata GSŁ Czarne Pantery S Giżycko 2:47.89

3 GADOMSKA Anna S GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2:53.08

4 STANKIEWICZ Anna S GSŁ Czarne Pantery Giżycko 3:06.67

500 metrów (2)

3 ZAJĄCZKOWSKA Beata S GSŁ Czarne Pantery Giżycko 54.27

4 GADOMSKA Anna S GSŁ Czarne Pantery Giżycko 57.38

5 STANKIEWICZ Anna S GSŁ Czarne Pantery Giżycko 57.90

1000 metrów

2 ZAJĄCZKOWSKA Beata S GSŁ Czarne Pantery Giżycko 1:51.27

4 GADOMSKA Anna S GSŁ Czarne Pantery Giżycko 1:56.43

5 STANKIEWICZ Anna S GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2:04.37

Mężczyźni

500 metrów

1 ŚWIATKOWSKI Robert S UKS Viking Elbląg 42.93

4 RUCZYŃSKI Arkadiusz S UKS Viking Elbląg 44.40

7 RAMSZ Grzegorz S UKS Viking Elbląg 46.12

10 ZIENTARA Przemysław S UKS Viking Elbląg 46.83

12 MALISZEWSKI Zdzisław S GSŁ Czarne Pantery Giżycko 49.34

15 CYWIŃSKI Leszek S GSŁ Czarne Pantery Giżycko 50.82

16 LACHOWICZ Leszek S GSŁ Czarne Pantery Giżycko 50.98

18 BARTŁOCZUK Andrzej S GSŁ Czarne Pantery Giżycko 54.29

19 KORZENIEWSKI Andrzej S UKS Viking Elbląg 54.74

20 BARTOŃ Zbigniew S GSŁ Czarne Pantery Giżycko 55.33

21 BIEDRZYCKI Zbigniew S UKS Viking Elbląg 56.83

1500 metrów

1 ŚWIATKOWSKI Robert S UKS Viking Elbląg 2:10.79

5 ZIENTARA Przemysław S UKS Viking Elbląg 2:18.97

6 RUCZYŃSKI Arkadiusz S UKS Viking Elbląg 2:19.53

8 RAMSZ Grzegorz S UKS Viking Elbląg 2:22.29

9 MALISZEWSKI Zdzisław S GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2:22.38

14 LACHOWICZ Leszek S GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2:44.30

18 CYWIŃSKI Leszek S GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2:50.13

19 BARTŁOCZUK Andrzej S GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2:52.31

20 KORZENIEWSKI Andrzej S UKS Viking Elbląg 2:58.92

23 BIEDRZYCKI Zbigniew S UKS Viking Elbląg 3:07.40

1000 metrów

1 ŚWIATKOWSKI Robert S UKS Viking Elbląg 1:25.84

5 RUCZYŃSKI Arkadiusz S UKS Viking Elbląg 1:30.28

6 ZIENTARA Przemysław S UKS Viking Elbląg 1:30.62 PR 4.78

8 RAMSZ Grzegorz S UKS Viking Elbląg 1:33.01

11 MALISZEWSKI Zdzisław S GSŁ Czarne Pantery Giżycko 1:35.32 PR 9.48

14 LACHOWICZ Leszek S GSŁ Czarne Pantery Giżycko 1:43.80

16 CYWIŃSKI Leszek S GSŁ Czarne Pantery Giżycko 1:49.79

18 KORZENIEWSKI Andrzej S UKS Viking Elbląg 1:50.97

19 BARTOŃ Zbigniew S GSŁ Czarne Pantery Giżycko 1:52.88

21 BIEDRZYCKI Zbigniew S UKS Viking Elbląg 1:54.70 PR 28.86

22 BARTŁOCZUK Andrzej S GSŁ Czarne Pantery Giżycko 1:56.51 PR 30.67

3000 metrów

2 ŚWIATKOWSKI Robert S UKS Viking Elbląg 4:47.72

4 MALISZEWSKI Zdzisław S GSŁ Czarne Pantery Giżycko 5:15.08

6 ZIENTARA Przemysław S UKS Viking Elbląg 5:16.37

9 RUCZYŃSKI Arkadiusz S UKS Viking Elbląg 5:21.24

11 RAMSZ Grzegorz S UKS Viking Elbląg 5:29.60

14 BARTŁOCZUK Andrzej S GSŁ Czarne Pantery Giżycko 6:09.65

15 CYWIŃSKI Leszek S GSŁ Czarne Pantery Giżycko 6:30.74

16 LACHOWICZ Leszek S GSŁ Czarne Pantery Giżycko 6:34.89

17 BARTOŃ Zbigniew S GSŁ Czarne Pantery Giżycko 6:38.07

19 KORZENIEWSKI Andrzej S UKS Viking Elbląg 6:48.12

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn