Ogólnopolskie Zawody Dzieci Elbląg 2020 – Do czołówki jeszcze brakuje, ale ją gonimy

Fot.uks sekcja wrotkarsko-łyżwiarska przy MOSiR Giżycko facebook

W weekend (1/2 lutego) na torze łyżwiarskim „Kalbar” w Elblągu odbyły się Ogólnopolskie Zawody Dzieci w łyżwiarstwie szybkim. Województwo warmińsko-mazurskie reprezentowały trzy kluby: UKS Viking, KS Orzeł Elbląg i UKS Giżycko. Wprawdzie w wielu przypadkach nasi łyżwiarze ustanawiali swoje rekordy, ale jednak do ścisłej czołówki jeszcze im daleko. Medale w sztafetach trochę zamazują obraz.

W pierwszej dziesiątce w wieloboju zameldowali się: U10: Maja Lewicka (KS Orzeł) – 9 miejsce, Jakub Olewnik (KS Orzeł) 7 miejsce, Nikodem Bryk (KS Orzeł) – 9 miejsce, U11: Filip Mirzałek (KS Orzeł) – 7 miejsce, Aleksander Wołek (KS Orzeł) 8 miejsce, U12:Bartosz Szczepanek (UKS Viking) – 7 miejsce, Kacper Hoppe (KS Orzeł) – 9 miejsce, U13 Emilia Zawisza (UKS Viking) – 7 miejsce, Mateusz Sylwestrzak (UKS Giżycko) – 6 miejsce.

Wyniki

Kobiety, 10 lat i młodsi ( E1) (333 m 167 m 333 m 167 m)

9 MAJA Lewicka SP 19 KS Orzeł Elbląg 25.00 (10) 47.78 (10) 25.99 (13) 47.43 (10) 146,200

12 LEWANDOWSKA Zuzanna SP 19 KS Orzeł Elbląg 26.97 (14) 50.09 (12) 25.85 (12) 48.24 (12) 151,150

13 CHARYTON Julia SP 19 KS Orzeł Elbląg 35.13 (17) 47.17 (9) 24.53 (9) 44.96 (7) 151,790

15 BIERNACKA Anna SP 1 KS Orzeł Elbląg 30.49 (16) 57.20 (16) 29.02 (15) 53.06 (15) 169,770

Mężczyźni, 10 lat i młodsi ( E1) (333 m 167 m 333 m 167 m)

7 OLEWNIK Jakub SP 19 KS Orzeł Elbląg 24.46 (6) 46.57 (6) 25.62 (8) 46.42 (7) 143,070

9 BRYK Nikodem SP 25 KS Orzeł Elbląg 27.25 (9) 51.47 (9) 25.53 (7) 52.28 (9) 156,530

Mężczyźni, 11 lat (E2) (333m 500 m 333 m 500 m)

7 MIRZAŁEK Filip SP 19 KS Orzeł Elbląg 40.80 (6) 1:02.02 (6) 39.60 (7) 59.11 (6) 201,530

8 WOŁEK Aleksander SP 19 KS Orzeł Elbląg 52.68 (9) 1:04.34 (8) 42.05 (8) 1:09.14 (9) 228,210

Mężczyźni, 12 lat (D1) (500 m 500 m 500 m 500 m)

7 SZCZEPANEK Bartosz SP 12 UKS Viking Elbląg 57.44 (7) 56.08 (7) 54.91 (6) 56.55 (8) 224,980

9 HOPPE Kacper SP 19 KS Orzeł Elbląg 1:16.84 (9) 1:19.54 (10) 1:15.47 (10) 1:13.16 (10) 305,010

Kobiety, 13 lat (D2) (500 m 500 m 500 m 1000 m)

7 ZAWISZA Emilia SP 12 UKS Viking Elbląg 49.90 (7) 50.06 (7) 49.73 (7) 1:40.97 (7) 200,175

12 TULKIEWICZ Ewelina SP 7 UKS Giżycko 53.37 (9) 53.63 (11) 52.46 (10) 1:55.24 (16) 217,080

18 MIECZKOWSKA Zofia SP UKS Giżycko 56.95 (17) 56.59 (18) 57.39 (18) 2:04.86 (19) 233,360

19 KWIATKOWSKA Karolina SP 7 UKS Giżycko 57.60 (18) 57.05 (19) 1:00.58 (20) 2:02.49 (17) 236,475

21 LIS Kornelia SP 25 KS Orzeł Elbląg 1:14.88 (21) 1:07.07 (21) 1:07.18 (21) 2:27.20 (21) 282,730

Mężczyźni, 13 lat (D2) (500 m 500 m 500 m 1000 m)

6 SYLWESTRZAK Mateusz SP 4 UKS Giżycko 48.88 (5) 48.93 (7) 50.40 (8) 1:43.41 (6) 199,915

sztafety

Kobiety 10-11 lat

5 KS Orzeł Elbląg (MAJA Lewicka, CHARYTON Julia, LEWANDOWSKA Zuzanna, BIERNACKA Ann 3:22.87

Mężczyźni 10-11 lat

2 KS Orzeł Elbląg (WOŁEK Aleksander, OLEWNIK Jakub , BRYK Nikodem MIRZAŁEK Filip) 3:04.60

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn