×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but klimaszewskiwojtek15 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Europa Cup Dziwnów 2015 – Dużo czekania, a wyścigów jak na lekarstwo

W miniony weekend odbyły się regaty żeglarskie Laserowców o Puchar Europy. Warunki nie sprzyjały uczestnikom. W najliczniej obsadzonej klasie Laser 4.7 rozegrano tylko jeden wyścig i na tej podstawie ustalono kolejność, ale zawodów nie zaliczono do klasyfikacji Europa Cup. A szkoda bowiem startowali żeglarze ze Szwajcarii, Ukrainy, Czech, Hongkongu, Słowenii, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Węgier, Litwy i Holandii.

Kaprysy pogody osłodziły wysokie lokaty, zwłaszcza laserowców z MBSW/UKŻR Giżycko. Wojciech Klimaszewski siódmy w open wygrał kategorię U-16 przed kolega klubowym Michałem Strupińskim (10 open). Marta Weiss była druga w open i U-18 i będąc najlepszą z Polek. Julia Rogalska została wicemistrzynią regat w U-16 (10 w open)

W tej samej klasie startowała też Iga Gutowska z AZS UWM plasując się na 9 pozycji.

W pozostałych konkurencjach laserowców rozegrano po trzy wyścigi, a więc imprezę zaliczono do Europa Cup.

W klasie Laser Radial Adam Zuber z AZS UWM był 14, natomiast w klasie Laser Standard Stanisław Klimaszewski z Giżycka został sklasyfikowany na 11 miejscu. W Mastersach tej klasy Dariusz Lubak (Baza Mrągowo) zajął 4 pozycję.

{AdmirorGallery}klimaszewskiwojtek15{/AdmirorGallery}

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn