×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but mazur39 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Puchar Mazur Giżycko 2015 – Młodzież radzi sobie w każdych warunkach

W tegorocznym Pucharze Mazur (25/26 lipca) w Giżycku młodzież żeglarska została poddana poważnemu sprawdzianowi. Warunki choć na ogół sprzyjające były jednak zmienne i trzeba było wykazać się umiejętnościami i dużym wyczuciem. To cenne doświadczenie na przyszłość. W najliczniej obsadzonej klasie Optimist B puchar wyjechał do Gdańska, na podium zmieścili się: Paweł Kuszewski (Gizycko) i Laura Banach (Baza)

Laura oczywiście wygrała klasyfikacje dziewcząt wyprzedzając w niej Joannę Kaniewską z Warszawy. W Optimiście A zwyciężyli: Gabriela Czapska (Spójnia Warszawa) – pierwsza w open oraz Juliusz Hebel (Baza). W Cadetach startowali tylko gospodarze i najlepsza okazała się załoga: Miłosz Dołęga/Wojciech Halczuk. W Laserze 4.7 wygrał faworyt Wojtek Klimaszewski z Giżycka.

Wyniki

Optimist A

1 Gabierla Czapska, 2002, KS Spójnia Warszawa 7,0 1 1 1 (3) 2 2

2 Juliusz Hebel, Baza Mrągowo 12,0 3 2 3 (5) 1 3

3 Zofia Korsak, 2002, MKS "Dwójka" Warszawa 14,0 2 (4) 2 2 4 4

4 Mateusz Krasowski, 2000, MKS "Dwójka" Warszawa 15,0 4 3 4 1 3 (5)

5 Cezary Sternicki, Baza Mrągowo 20,0 5 (dnf) 5 4 5 1

6 Jakub Kazukiewicz, MBSW/UKŻR GIŻYCKO 35,0 (dnf) dnf dnf dnf dnf dnf

Optimist B

1 Stanisław Konarzewski, 2004, KS AZS AWFiS GDAŃSK 10,0 1 1 3 (dnf) 2 3

2 Paweł Kuszewski, 2004, MBSW/UKŻR GIŻYCKO 23,0 3 11 2 4 3 (17)

3 Laura Banach, 2004, Baza Mrągowo 31,0 4 6 6 7 8 (14)

4 Mikołaj Merkler, 2004, Baza Mrągowo 34,0 12 (21) 4 1 4 13

5 Joanna Kaniewska, 2003, KS Spójnia Warszawa 42,0 2 5 8 (19) 11 16

6 Fabian Chodak, 2002, UKŻ 7 Białystok 43,0 7 2 15 (22) 7 12

7 Joanna Fabisiak, 2003, MBSW/UKŻR GIŻYCKO 43,0 9 16 5 8 5 (27)

8 Daniil Biletskiy, 2004, Nikolaev-Osdushor 46,0 (dnf) 3 1 14 27 1

9 Amelia Dziąba, 2003, MBSW/UKŻR GIŻYCKO 48,0 14 15 (33) 10 1 8

10 Lidia Kalinowska, 2002, UKS MOS Ełk 52,0 6 13 17 6 10 (18)

............................................................................................

13 Adrianna Krystochowicz, 2002, UKS MOS Ełk 57,0 5 (dsq) 23 16 9 4

14 Mateusz Gigielewicz, 2005, Baza Mrągowo 59,0 15 10 14 5 (17) 15

15 Bartosz Kalicki, 2003, UKS MOS Ełk 68,0 (26) 23 19 12 12 2

16 Oliwier Przybylak, 2004, Baza Mrągowo 69,0 10 9 11 21 18 (23)

18 Piotr Raszczyk, 2005, UKŻ PISZ 73,0 28 4 (29) 15 16 10

20 Patrycja Raszczyk, 2003, UKŻ PISZ 80,0 11 19 10 18 22 (28)

21 Konrad Dziąba, 2004, MBSW/UKŻR GIŻYCKO 83,0 18 17 9 (28) 13 26

22 Kacper Mik, 2002, UKS MOS Ełk 91,0 23 20 13 26 (ocs) 9

24 Wiktor Robaczewski, JUNGA Olsztyn 107,0 27 14 (dnf) 20 21 25

26 Maciej Syrzeń, 2004, UKŻ PISZ 113,0 8 22 24 23 (42) 36

27 Jakub Kluk, 2006, MBSW/UKŻR GIŻYCKO 115,0 (32) 28 30 13 14 30

29 Amelia Potejko, 2006, MBSW/UKŻR GIŻYCKO 134,0 16 31 28 27 32 (37)

30 Patryk Chełkowski, 2006, MBSW/UKŻR GIŻYCKO 138,0 (dnf) 18 18 24 dnf 21

31 Anastazja Pastuszka, 2006, UKŻ PISZ 143,0 17 29 27 39 31 (43)

32 Mateusz Brakoniecki, 2004, UKŻ PISZ 148,0 (dnf) dnf dnf 9 6 19

33 Stanisław Dann, 2004, MBSW/UKŻR GIŻYCKO 158,0 33 (36) 31 36 29 29

35 Joanna Lewicka, 2001, KS AZS UMW Olsztyn 165,0 13 (dsq) 26 30 ocs 39

37 Natalia Burczynska, 2005, JUNGA Olsztyn 166,0 30 32 35 (44) 35 34

38 Aleksandra Raukuć, 2004, JUNGA Olsztyn 172,0 35 (37) 36 33 36 32

39 Alicja Kolman, 2003, KS AZS UMW Olsztyn 174,0 31 34 37 (dsq) 34 38

40 Karolina Skwarek, 2005, KS AZS UMW Olsztyn 178,0 36 25 34 41 (43) 42

42 Anna Kazukiewicz, 2005, MBSW/UKŻR GIŻYCKO 199,0 34 39 41 (46) 41 44

43 Mateusz Buło, 2004, Baza Mrągowo 208,0 (dnf) dnf dnf 37 26 31

46 Jakub Michałowski, 2003, Baza Mrągowo 236,0 (dnf) dnf dnf 43 38 41

47 Wiktor Truchan, 2004, UKS MOS Ełk 246,0 (dnf) dnf dnf 38 37 dnf

48 Dominika Grala, 2006, UKŻ PISZ 247,0 (dnf) dnf dnf 42 44 47

49 Tymoteusz Wysocki, 2005, JUNGA Olsztyn 250,0 38 41 (dnf) dnf dnf dnf

50 Bolesław Nesterowicz, 2006, UKŻ PISZ 253,0 (dnf) dnf dnf 45 46 48

51 Alicja Żuber, 2006, KS AZS UMW Olsztyn 254,0 (dnf) dnf dnf 47 47 46

52 Jan Pasiuk, Baza Mrągowo 285,0 (dnf) dnf dnf dnf dnf dnf

52 Maria Kowalska, 2005, Baza Mrągowo 285,0 (dnf) dnf dnf dnf dnf dnf52 Radosław Parzych, 2005, Baza Mrągowo 285,0 (dnf) dnf dnf dnf dnf dnf

52 Zofia Ciesińska, Baza Mrągowo 285,0 (dnf) dnf dnf dnf dnf dnf

52 Zuzanna Dawidowicz, 2004, UKS MOS Ełk 285,0 (dnf) dnf dnf dnf dnf dnf

{AdmirorGallery}mazur39{/AdmirorGallery}

Cadet

1 Dołęga Miłosz/Halczuk Wojciec MBSW Giżycko 5,0 1 1 1 (dsq) 1 1

2 Szukajt Kacper/Szczygieł Kacper MBSW Gizycko 9,0 (2) 2 2 1 2 2

3 Guz Bartosz/Zajkowski Filip MBSW Giżycko 17,0 3 3 3 2 (dnf) dnf

4 Maczyszyn Hubert/Zajączkowski MBSW Giżycko 19,0 (dnf) 4 dnf 3 3 3

5 Ligęza Bartek/Ligęza Błażej MBSW Giżycko 30,0 (dnf) dnf dnf dnf dnf dnf

Klasa Laser 4.7

1 Wojciech Klimaszewski MBSW Giżycko 2001 6,0 1 1 1 1 (bfd) 1 1

2 Justyna Czerniewska UKŻ Siódemka Białystok 1992 17,0 3 3 (7) 2 1 4 4

3 Piotr Dąbrowski MBSW Giżycko1998 21,0 4 2 3 6 3 3 (bfd)

4 Marta Weiss MBSW Giżycko 1999 28,0 6 7 2 9 (bfd) 2 2

5 Julia Rogalska, MBSW Giżycko 2002 31,0 5 (8) 6 3 6 6 5

6 Karol Zienkiewicz UKŻ Siódemka Białystok 2000 33,0 (11) 4 5 7 4 10 3

7 Paula Kamińska MBSW Giżycko 1998 38,0 (9) 5 4 5 7 9 8

8 Mateusz Siedlecki MBSW Giżycko 2002 38,0 8 6 9 4 5 (11) 6

9 Wiktoria Gubin MBSW Giżycko1999 43,0 7 9 10 8 2 7 (bfd)

10 Przemysław Baranowski UKŻ Siódemka Białystok 2001 53,0 (10) 10 8 10 8 8 9

11 Agnieszka Balcerzak UKŻ Siódemka Białystok 1999 62,0 12 11 (dnf) 11 9 12 7

12 Grzegorz Kiersnowski UKŻ Siódemka Białystok 2001 67,0 (dnf) dnf dnf dnf 10 5 10

13 Michał Strupiński, MBSW Giżycko 2000 72,0 2 (ocs) dnf dnf dnf dnf dnf

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn