International Windsurfing Regatta Kalisz 2018 – Deskarze z Mrągowa i Giżycka pokazali się z dobrej strony

Fot. UKSJ Szkwał Kalisz facebook

Od 1 do 3 czerwca na zalewie w Szałem rozegrano regaty International Windsurfing Regatta Kalisz. Głównymi konkurencjami były wyścigi w klasie Techno 7.8, bowiem były to eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i tu zawodnicy z Mrągowa i Giżycka nie odegrali większej roli. Za to w pozostałych konkurencjach było znakomicie.

W Techno 5.8 zwyciężyła Nadia Kulik (Baza Mrągowo), a trzeci był jej kolega klubowy Wiktor Kocenko. Klasę RS:X wygrał Jędrzej Cituk (Baza), w klasie 4.0 Maja Cituk (MBSW/UKŻR Giżycko) była szósta w open i druga wśród dziewcząt.

Techno 7.8 dziewcząt

1 Filip Karina 2003 Dz GKŻ Gdańsk 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 (2.0) 2.0 1.0 1.0 9.0

2 Zych Agata 2002 Dz SKŻ"Ergo Hestia"Sopot 2.0 4.0 2.0 2.0 3.0 (6.0) 5.0 4.0 2.0 24.0

3 Stępczyńska Iga 2004 Dz YKP Warszawa 3.0 5.0 4.0 5.0 4.0 1.0 1.0 6.0 (8.0) 29.0

....................

13 20 Chomka Oliwia 2004 Dz KS"Baza"Mrągowo 9.0 (24.0 DSQ) 17.0 15.0 14.0 4.0 11.0 9.0 11.0 90.0

20 Fedyk Martyna 2003 Dz MBSW/UKŻR GIŻYCKO (21.0) 18.0 18.0 18.0 18.0 20.0 18.0 19.0 21.0 150.0

Techno 7.8 chłopców

1 Manowiecki Kamil 2002 Ch SKŻ"Ergo Hestia"Sopot 1.0 1.0 2.0 1.0 1.0 1.0 (40.0 UFD) 1.0 1.0 9.0

2 Lewiński Dominik 2002 Ch GKŻ Gdańsk 2.0 5.0 1.0 2.0 2.0 3.0 2.0 2.0 (10.0) 19.0

3 Wardaszko Julian 2003 Ch SKŻ"Ergo Hestia"Sopot 5.0 3.0 8.0 5.0 (25.0) 7.0 1.0 9.0 5.0 43.0

...........................

24 Żyłka Aleksander 2003 Ch KS"Baza"Mrągowo (26.0) 22.0 26.0 20.0 19.0 21.0 25.0 15.0 17.0 165.0

27 Klecan Adam 2005 Ch KS"Baza"Mrągowo 18.0 32.0 24.0 31.0 (34.0) 28.0 26.0 11.0 31.0 201.0

29 Ruszczyk Bartosz 2003 Ch KS"Baza"Mrągowo 25.0 (31.0) 27.0 26.0 31.0 27.0 24.0 31.0 28.0 219.0

38 Zajkowski Filip 2003 Ch MBSW/UKŻR GIŻYCKO 37.0 36.0 36.0 35.0 38.0 (40.0 DNC) 37.0 40.0 DNC 35.0 294.0

Techno 4.0 dziewcząt

1 Rudowicz Maria 2008 Dz UJKS"Szturwał"KALISZ 2.0 2.0 2.0 1.0 2.0 (15.0 UFD) 2.0 2.0 2.0 15.0

2 Cituk Maja 2007 Dz MBSW/UKŻR GIŻYCKO 6.0 8.0 (10.0) 8.0 8.0 3.0 4.0 6.0 5.0 48.0

3 Rudyk Gabriela 2007 Dz UJKS"Szturwał"KALISZ 4.0 7.0 5.0 7.0 5.0 5.0 (8.0) 8.0 8.0 49.0

Techno 5.8 open

1 Kulik Nadia 2005 Dz KS"Baza"Mrągowo 1.0 2.0 1.0 2.0 (3.0) 3.0 2.0 1.0 1.0 13.0

2 Popłonyk Maciej 2005 Ch AZS POZNAŃ (5.0) 3.0 4.0 3.0 2.0 1.0 1.0 3.0 5.0 22.0

3 Kocenko Wiktor 2005 Ch KS"Baza"Mrągowo 2.0 4.0 2.0 4.0 (7.0) 2.0 5.0 4.0 4.0 27.0

................

22 Majewska Marta 2003 Dz KS"Baza"Mrągowo 18.0 23.0 19.0 20.0 23.0 (24.0 UFD) 21.0 21.0 24.0 DNC 169.0

RS:X

1 Cituk Jędrzej 2001 Ch KS"Baza"Mrągowo 2.0 (5.0) 4.0 4.0 1.0 1.0 3.0 1.0 1.0 17.0

2 Ugniewski Kamil 2001 Ch GKŻ Gdańsk 1.0 2.0 2.0 2.0 (6.0) 3.0 2.0 3.0 2.0 17.0

3 Szkolnicki Jan 2001 Ch GKŻ Gdańsk 5.0 1.0 (6.0) 3.0 3.0 5.0 1.0 2.0 3.0 23.0

4 Dawidowicz Julia 2002 Dz YKP Warszawa 3.0 (6.0) 3.0 1.0 2.0 2.0 5.0 4.0 4.0 24.0

5 Banach Agata 2001 Dz AZS POZNAŃ 6.0 4.0 1.0 6.0 4.0 6.0 (7.0) 6.0 5.0 38.0

6 Goralski Jan 2001 Ch GKŻ Gdańsk 4.0 (7.0) 5.0 5.0 5.0 4.0 4.0 5.0 7.0 39.0

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn