Puchar Europy Centralnej (Cadet) Ostróda 2018 – Dobra forma dziewcząt z Pisza

Fot. PMOS Pisz facebook

W Ostródzie odbyły się w ostatni weekend maja regaty w klasie Cadet o Puchar Europy Centralnej. Startowało ponad 40 załóg w tym kilka z Czech. Zwyciężyli: Marcin Jarczewski i Julia Czapiewska ŻUKS Stężyca, drugie miejsce zajęły Magdalena Leymańczyk i Zuzanna Gruszni (PMOS Pisz), które wygrały rywalizacje dziewcząt przed klubowymi koleżankami: Patrycja Raszczyk i Zuzanna Zachłowska.

Najlepsza męską załogą byli: Bartosz Ligęza i Jan Dobosz z Giżycka – 5 miejsce w open. W U14 zwyciężyli wodniacy z MBSW/UKŻR Giżycko Paweł Kuszewski i Kamil Endler Kozłowski. Drugie miejsce wśód dziewcząt zajęły żeglarki z MKZ Mikołajki: Laura Banach i Anna Tymińska. W kat. mix triumfowali: Oliwia Kuliś i Bartosz Kowalczyk (UKS Ostróda)

Wyniki Open

1 JARCZEWSKI MARCIN 02, CZAPIEWSKA JULIA, MIX/02, ŻUKS STĘŻYCA 16,0 (9) 1 1 1 1 1 8 3

2 LEYMAŃCZYK MAGDALENA 02, OPEN, GRUSZNIS ZUZANNA 06, K, PMOS PISZ 17,0 1 3 3 (5) 2 5 2 1

3 MARCIN WASILEWSKI 02, OPEN, MARTYNA WASILEWSKA 08, MIX, KTS WŁÓKNIARZ CHEŁMŻA 33,0 10 4 8 2 (13) 2 1 6

4 PAWEŁ KAJETA 02, OPEN, TYMOTEUSZ ROSZKOWSKI 06, M, UKŻ LAMELKA KARTUZY 33,0 3 8 4 (ufd) 6 3 4 5

5 BARTOSZ LIGĘZA 01, OPEN, JAN DOBOSZ 05, M, MBSW/UKŻR GIŻYCKO 44,0 7 6 6 9 4 8 (14) 4

6 RASZCZYK PATRYCJA 03, OPEN, ZACHŁOWSKA ZUZANNA 05, K, PMOS PISZ 52,0 6 11 (18) 12 5 13 3 2

7 HUBERT KURIAŃCZYK 01, OPEN, WERONIKA MARSZALIK 06, MIX, UKŻ LAMELKA KARTUZY 57,0 11 2 12 14 7 6 5 (18)

8 AMELIA PIASECKA 03, OPRN, ANIELA NOWAK 07, K, UKŻ GROT OSIR SUWAŁKI 62,0 20 5 9 11 3 4 (28) 10

9 PAWEŁ KUSZEWSKI 04, U14, KAMIL ENDLER KOZLOWSKI 06, M, MBSW/UKŻR GIŻYCKO 62,0 5 9 (15) 6 15 11 9 7

10 BARTŁOMIEJ SZLIJA 01, OPEN, PATRYK ULACZYK 06, M 79,0 12 15 5 17 12 12 6 (20)

11 MARCEL KURIANCZYK 04, U14, FILIP NOWAK 08, M, UKŻ LAMELKA KARTUZY 84,0 2 10 28 (ufd) 17 9 10 8

12 MICHALINA HOŚCIŁOWICZ 03, OPEN, KLARA TYCZKOWSKA 07, K, UKŻ GROT OSIR SUWAŁKI 90,0 4 16 17 4 20 7 22 (25)

13 DĘBKOWSKI MICHAŁ 03, OPEN, BULIK ZDZISŁAW 06, M 90,0 16 7 11 7 (19) 18 18 13

14 TARGOS DARIA 05, U14, HOCHTAUBEL ZOFIA 04, K, MKS DWÓJKA 100,0 15 (23) 19 15 8 14 20 9

15 CENDROWSKI PIOTR 05, U14, RUTKOWSKI ADAM 06, M, MKS DWÓJKA 102,0 13 13 13 13 21 17 12 (24)

16 LAURA BANACH 04, U14, ANNA TYMIŃSKA 08, K, MKŻ MIKOŁAJKI 110,0 27 14 16 3 11 16 23 (28)

17 HALOVA LUCIE 03, OPEN, BRYXOVA LUCIE 03, K, JK NERATOVICE 114,0 (25) 24 25 10 9 20 15 11

18 SKOCZ MICHAŁ 03, OPEN, MAGIER STANISŁAW 06, M, MKS DWÓJKA 115,0 14 17 2 25 18 (28) 25 14

19 HOCHTAUBEL ANTONI 02, OPEN, CESARZ MACIEJ 07, M, MKS DWÓJKA 115,0 8 20 10 22 27 (30) 11 17

20 RYZIŃSKA WIKTORIA 02, OPEN, MIELENCZYK JULIA 06, K, PMOS PISZ 119,0 21 21 (22) 8 22 19 16 12

21 TOMASZ BUŒ 04, U14, WITOLD PYTLIŃSKI 07, M, YKP KRAKÓW 136,0 19 22 7 19 16 27 (29) 26

22 OSTROWSKA ZUZANNA 05, U14, BUJKO HANNA 07, K, MKS DWÓJKA 144,0 17 28 (30) 16 25 15 27 16

23 WOJCIECH ZALEWSKI 03, OPEN, JAN ZALEWSKI 08, M, YKP KRAKÓW 146,0 (ret) 27 21 dsq 10 10 13 19

24 KRZYSZTYF KOŁAKOWSKI 03, OPEN, JEDRZEJ MAJEWSKI 06, M, UKŻ OSTRÓDA 157,0 22 19 26 26 14 21 (31) 29

25 RUTKOWSKI FRANCISZEK 05, U14, KOPYRA JAN 05, M, MKS DWÓJKA 163,0 33 12 14 27 (ret) 23 17 37

26 TKADLEC TADEAS 03, OPEN, MATYAS PFEIFER 09, M, YK TOUSEN 164,0 18 18 23 29 24 (ufd) 21 31

27 STANISLAW DANN 04, U14, JAKUB DOLUBIZNO 05, M, MBSW/UKŻR GIŻYCKO 166,0 (dsq) 25 24 20 34 24 24 15

28 KOWALCZYK MARTA 03, OPEN, ZUZANNA MARKOWSKA 08, K, UKŻ OSTRÓDA 192,0 (35) 33 33 23 23 26 19 35

29 KRYSTIAN KOŁAKOWSKI 02, OPEN, WOJCIECH PTASZKIEWICZ 06, M, UKŻ OSTRÓDA 193,0 32 31 31 24 30 22 (34) 23

30 GLOEH HANNA 05, U14, SITKOWSKA JULITA 05, K, MKS DWÓJKA 197,0 28 29 27 18 29 33 33 (38)

31 TADEUSZ ZALEWSKI 05, U14, MACIEJ PYTLIŃSKI 05, M, YKP KRAKÓW 198,0 26 34 29 (ufd) 28 42 7 32

32 GABRIELA CIELECKA 02, OPEN, NATALIA KUCHARSKA 09, K, YKP KRAKÓW 198,0 31 32 20 21 32 (ufd) 35 27

33 URBANEK WIKTORIA 03, OPEN, GLINDECKA JAGODA 05, K 198,0 24 (dsq) 32 30 26 32 32 22

34 OLIWIA KULIŒ 05, U14, BARTOSZ KOWALCZYK 04, MIX, UKŻ OSTRÓDA 206,0 30 26 (34) 28 33 29 30 30

35 POSTRANECKY FRANTISEK 05, U14, DITETOVA TEREZA 07, MIX, YC NERATOVICE 223,0 36 37 36 33 (43) 34 26 21

36 WOLSKA ZOFIA 04, U14, SZARYŃSKA ZOFIA 10, K, ŻUKS STĘŻYCA 231,0 (ret) 39 35 31 31 25 36 34

37 ŁUKASZ ŚLIWIŃSKI 07, U14, KATARZYNA TYMIŃSKA 06, MIX, MKŻ MIKOŁAJKI 252,0 29 30 39 (ufd) 39 40 42 33

38 JAKUB ADAMSKI 06, U14, BENIAMIN KOŁAKOWSKI 06, M 258,0 34 35 (45) 37 40 38 38 36

39 HUDEC ADAM 04, OPEN, DVORAKOVA NELA 03, MIX 263,0 23 36 41 (ufd) 35 36 dns dns

40 OLIWIA EJDYS 05, U14, EMANUELA KOŁAKOWSKA 08, K, MKŻ MIKOŁAJKI 264,0 37 40 42 35 36 35 39 (43)

41 JAKUB DROZDOWSKI 05, U14, AMELIA LESZCZYŃSKA 06, MIX, MKŻ MIKOŁAJKI 267,0 38 38 37 32 38 (43) 43 41

42 MARIA SZCZESNIK 06, U14, JULIA KARWOWSKA 08, K, KTS ELEKTRYK GRUDZIĽDZ 268,0 40 (dns) 44 36 41 31 37 39

43 ADRIAN RUCZYŃSKI 03, OPEN, BARTOSZ KULIŒ 08, M, UKŻ OSTRÓDA 274,0 39 41 40 34 (ufd) 37 41 42

44 AMELIA SIEMASZKIEWICZ 05, U14, MARIA KUSYK 05, K, MBSW/UKŻR GIŻYCKO 286,0 42 (dnf) 43 38 42 41 40 40

45 KAROL ORKISZ 03, OPEN, ANTONI ORKISZ 06, M, YKP KRAKÓW 289,0 41 (dnf) 38 ret 37 39 44 44

33720459 1788705261187520 4401013590476193792 n

Wyniki U14

1 PAWEŁ KUSZEWSKI 04, U14, KAMIL ENDLER KOZLOWSKI 06, M, MBSW/UKŻR GIŻYCKO 62,0 5 9 (15) 6 15 11 9 7

2 MARCEL KURIANCZYK 04, U14, FILIP NOWAK 08, M, UKŻ LAMELKA KARTUZY 84,0 2 10 28 (ufd) 17 9 10 8

3 TARGOS DARIA 05, U14, HOCHTAUBEL ZOFIA 04, K, MKS DWÓJKA 100,0 15 (23) 19 15 8 14 20 9

4 CENDROWSKI PIOTR 05, U14, RUTKOWSKI ADAM 06, M, MKS DWÓJKA 102,0 13 13 13 13 21 17 12 (24)

5 LAURA BANACH 04, U14, ANNA TYMIŃSKA 08, K, MKŻ MIKOŁAJKI 110,0 27 14 16 3 11 16 23 (28)

6 TOMASZ BUŚ 04, U14, WITOLD PYTLIŃSKI 07, M, YKP KRAKÓW 136,0 19 22 7 19 16 27 (29) 26

7 OSTROWSKA ZUZANNA 05, U14, BUJKO HANNA 07, K, MKS DWÓJKA 144,0 17 28 (30) 16 25 15 27 16

8 RUTKOWSKI FRANCISZEK 05, U14, KOPYRA JAN 05, M, MKS DWÓJKA 163,0 33 12 14 27 (ret) 23 17 37

9 STANISLAW DANN 04, U14, JAKUB DOLUBIZNO 05, M, MBSW/UKŻR GIŻYCKO 166,0 (dsq) 25 24 20 34 24 24 15

10 GLOEH HANNA 05, U14, SITKOWSKA JULITA 05, K, MKS DWÓJKA 197,0 28 29 27 18 29 33 33 (38)

11 TADEUSZ ZALEWSKI 05, U14, MACIEJ PYTLIŃSKI 05, M, YKP KRAKÓW 198,0 26 34 29 (ufd) 28 42 7 32

12 OLIWIA KULIŚ 05, U14, BARTOSZ KOWALCZYK 04, MIX, UKŻ OSTRÓDA 206,0 30 26 (34) 28 33 29 30 30

13 POSTRANECKY FRANTISEK 05, U14, DITETOVA TEREZA 07, MIX, YC NERATOVICE 223,0 36 37 36 33 (43) 34 26 21

14 WOLSKA ZOFIA 04, U14, SZARYŃSKA ZOFIA 10, K, ŻUKS STĘŻYCA 231,0 (ret) 39 35 31 31 25 36 34

15 ŁUKASZ ŚLIWIŃSKI 07, U14, KATARZYNA TYMIŃSKA 06, MIX, MKŻ MIKOŁAJKI 252,0 29 30 39 (ufd) 39 40 42 33

16 JAKUB ADAMSKI 06, U14, BENIAMIN KOŁAKOWSKI 06, MKŻ Mikołajki 258,0 34 35 (45) 37 40 38 38 36

17 OLIWIA EJDYS 05, U14, EMANUELA KOŁAKOWSKA 08, K, MKŻ MIKOŁAJKI 264,0 37 40 42 35 36 35 39 (43)

18 JAKUB DROZDOWSKI 05, U14, AMELIA LESZCZYŃSKA 06, MIX, MKŻ MIKOŁAJKI 267,0 38 38 37 32 38 (43) 43 41

19 MARIA SZCZESNIK 06, U14, JULIA KARWOWSKA 08, K, KTS ELEKTRYK GRUDZIĄDZ 268,0 40 (dns) 44 36 41 31 37 39

20 AMELIA SIEMASZKIEWICZ 05, U14, MARIA KUSYK 05, K, MBSW/UKŻR GIŻYCKO 286,0 42 (dnf) 43 38 42 41 40 40

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn