40 Puchar Trzech Ryb Giżycko 2018 – Ponad 300 łódek na Niegocinie i choć wiatru za mało nikt nie narzekał

Fot. Arek Komorowski

W weekend (15/17 czerwca) na Jeziorze Niegocin w Giżycku rozegrano po raz 40 Puchar Trzech Ryb w klasie Optimist. Razem w grupach A i B na akwenie pojawiło się ponad 300 łódek. Widok imponujący. Organizatorzy jak zwykle zresztą zapewnili uczestnikom wszelkie atrakcje by wracali do domów uśmiechnięci. I choć brakowało wiatru (rozegrano 4 wyścigi) wszyscy bawili się doskonale.

W grupie B (225 łódek) trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej zajął Oskar Wielczyk (SSW MOS Iława), wśród dziewcząt także trzecia była jego koleżanka klubowa Natalia Chojnowska, W prowadzonej klasyfikacji zawodników do lat 9 trzecią lokatę w gronie chłopców wywalczył Wit Dmuchowski (Iława). W grupie A reprezentantów Warmii i Mazur zabrakło na podium. Najwyższe 10 miejsce zajął Mateusz Gigielewicz (MBSW/UKŻR Gizycko). Amelia Potejko z Giżycka była siódma wśród dziewcząt.

Było wiele innych nagród, które dodatkowo motywowały zawodników. Specjalnie uhonorowano najmłodszych ośmiolatków.

Wyniki

Optimist A

1 Ignacy Oźminkowski 2004 KS Spójnia Warszawa 2 9* 5 1 8.00

2 Gustaw Kwiek 2006 KS Spójnia Warszawa 7 6 29* 4 17.00

3 Joanna Cymerman 2004 UKS Barnim Goleniów 5 1 17 20* 23.00 1

4 Ludwik Grzelak 2003 KS Spójnia Warszawa 20* 3 19 3 25.00

5 Ewa Lewandowska 2006 KS AZS AWFiS Gdańsk 3 11 12 34* 26.00 2

6 Filip Jarosiewicz 2006 MKŻ Arka Gdynia 45* 2 7 18 27.00

7 Piotr Grabski 2005 SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 51* 20 6 5 31.00

8 Michał Jaroszek 2006 KSW BALTIC 8 14 15* 10 32.00

9 Adam Turczynowicz 2005 KS Spójnia Warszawa 1 4 57* 28 33.00

10 Mateusz Gigielewicz 2005 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 14 8 UFD* 12 34.00

....................

28 Jakub Kluk 2006 MBSW/UKŻR "Niegocin"Giżycko 34 41* 21 16 71.00

29 Amelia Potejko 2006 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 42 21 9 45* 72.00 7

36 Iga Wielczyk 2005 MOS SSW Iława 28 28 37 70* 93.00 12

43 Jakub Dąbek 2004 SSW MOS Iława 39 35 35 50* 109.00

47 Dominika Grala 2006 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 71* 39 18 55 112.00 18

48 Jakub Kamiński 2003 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 73 80* 13 27 113.00

50 Magdalena Skórnóg 2006 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 6 61* 60 53 119.00 20

59 Julek Podwalski 2005 SSW MOS Iława 56 15 70 84* 141,00

61 Wiktor Robaczewski 2003 MOS SSW Iława 61 32 76* 72 165.00

68 Patryk Furmanek 2005 SSW MOS Iława 29 89* 81 62 172.00

76 Joanna Fabisiak 2003 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 81 84* 48 60 189.00 33

79 Kamil Stemplewski 2005 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 78* 71 65 63 199.00

Optimist B

1 Alicja Tutkowska 2007 Yacht Klub Stal Gdynia 1 1 3* 3 5.00 1

2 Maja Kwiek 2007 WTW Warszawa 3* 2 2 1 5.00 2

3 Oskar Wielczyk 2007 MOS SSW Iława 1 7* 1 4 6.00

4 Konrad Wlazłowski 2005 YKP Gdynia 3 3 1 25* 7.00

5 Natalia Chojnowska 2007 MOS SSW Iława 2 5* 2 3 7.00 3

6 Aleksandra Bobrowska 2007 UKS Barnim Goleniów 9* 3 3 2 8.00 4

7 Filip Rostek 2006 Nauticus Yacht Club Olsztyn 10* 3 3 2 8.00

8 Piotr Trella 2008 MKŻ Arka Gdynia 3 1 42* 6 10.00

9 Lidia Łukasik 2007 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 1 14* 9 1 11.00 5

10 Alicja Michalewska 2007 MOS SSW Iława 9 2 36* 1 12.00 6

..................................

17 Jan Klinicki 2007 MOS SSW Iława 8 4 18* 5 17.00

21 Lena Cituk 2007 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 6 8 7 13* 21.00 10

26 Ivan Mikhalev 2007 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 16 29* 2 11 29.00

28 Marta Chomik 2005 Nauticus Yacht Club Olsztyn 39* 10 8 12 30.00 15

29 Kinga Furmanek 2007 MOS SSW Iława 15 25* 11 5 31.00 16

36 Mikołaj Głąb 2008 Nauticus Yacht Club Olsztyn 10 15 11 29* 36.00

42 Antoni Kuźmiński 2006 KS "Baza" Mrągowo 11 21 30* 9 41.00

43 Jan Fuk 2006 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 13 11 17 22* 41.00

48 Kacper Warywoda 2005 Nauticus Yacht Club Olsztyn 18 22 6 28* 46.00

49 Kacper Karbownik 2006 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 12 13 35* 21 46.00

60 Mikołaj Strupiński 2008 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 24 8 38* 23 55.00

62 Hanna Borkowska 2008 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 30* 23 12 20 55.00 28

63 Maciej Szawkowski 2008 KS "Baza" Mrągowo 21 21 47* 13 55.00

67 Bolesław Nesterowicz 2006 UKŻ PMOS PISZ 33 5 39* 19 57.00

74 Eliza Kołtak 2005 Nauticus Yacht Club Olsztyn 18 30* 23 22 63.00 32

77 Michał Karnacewicz 2007 Nauticus Yacht Club Olsztyn DSQ* 10 35 20 65.00

81 Maciej Kasprzak 2008 MOS SSW Iława 28 26 54* 18 72.00

82 Wit Dmuchowski 2009 MOS SSW Iława 46* 24 13 36 73.00 4

88 Michał Ciechanowicz 2008 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 26 40* 29 25 80.00

93 Roch Dmuchowski 2006 MOS SSW Iława 27 34 59* 23 84.00

94 Maciej Dudek 2008 Nauticus Yacht Club Olsztyn 13 29 43 49* 85.00

95 Mikołaj Bujalski 2006 Nauticus Yacht Club Olsztyn 54* 17 17 51 85.00

100 Maja Szwejk 2007 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 40 12 44* 37 89.00 38

103 Kacper Wojczulanis 2008 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 44* 30 34 26 90.00

106 Anastazja Pastuszka 2006 UKŻ PMOS PISZ 28 19 49* 47 94.00 41

108 Daria Kukiełko 2006 UKS MOS EŁK 37* 35 25 35 95.00 42

114 Zofia Gołębiowska 2006 KS "Baza" Mrągowo 44 24 32 47* 100.00 45

116 Tomasz Rataj 2007 KS "Baza" Mrągowo 35 53* 39 28 102.00

121 Weronika Grala 2010 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 28 60* 40 42 110.00 9 47

126 Jakub Częczek 2006 Nauticus Yacht Club Olsztyn 29 43 56* 41 113.00

133 Bartosz Bilicki 2007 MOS SSW Iława 49 18 51* 50 117.00

135 Mateusz Niebrzydowski 2006 UKS MOS EŁK 51 54* 19 48 118.00

137 Maksymilian Luto 2008 Nauticus Yacht Club Olsztyn 42 48* 31 46 119.00

138 Jakub Rusiniak 2007 Nauticus Yacht Club Olsztyn 31 47 42 51* 120.00

148 Maksymilian Pastuszka 2007 UKŻ PMOS PISZ 53* 40 50 38 128.00

151 Adam Ciołek 2006 KS "Baza" Mrągowo 54* 49 32 50 131.00

162 Jakub Kleban 2006 UKS MOS EŁK 63 44 40 67* 147.00

169 Miłosz Ciechanowicz 2010 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 50 68* 53 51 154.00 18

175 Filip Szloński 2007 KS "Baza" Mrągowo 48 DNF* DNF 40 165.00

177 Adrian Nowak 2006 UKŻ PMOS PISZ 58 56 51 DNF* 165.00

179 Jakub Darkowski 2008 MOS SSW Iława 38 51 DNF* DNF 166.00

180 Szymon Warecha 2009 UKS MOS EŁK 56 63 DNF* 47 166.00 21

184 Łucja Gorzoch 2007 UKS MOS EŁK 61 DNF* 45 63 169.00 64

185 Jakub Borkowski 2007 UKS MOS EŁK 66 56 DNF* 49 171.00

192 Nikodem Różański 2008 MOS SSW Iława 60 41 DNF* DNF 178.00

199 Ewa Fabisiak 2007 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 69 61 55 DNF* 185.00 70

200 Daniel Łachacz 2008 KS "Baza" Mrągowo 67 67 DNF* 52 186.00

206 Zuzanna Maliniewicz 2007 KS "Baza" Mrągowo 54 62 DNF* DNF 193.00 71

208 Miłosz Wyszyński 2006 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 62 DNF* DNF 56 195.00

211 Zuzanna Liedtke 2008 MOS SSW Iława 65 60 DNF* DNF 202.00 75

214 Hubert Brozio 2008 UKS MOS EŁK 64 DNF* DNF DNF 218.00

216 Karol Kostrzewa 2008 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 68 DNF* DNF DNF 222.00

219 Nikodem Machejko 2008 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 71 DNF* DNF DNF 225.00

220 Piotr Kostrzewa 2008 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko DNF* DNF DNF DNF 231.00

220 Zofia Kuszewska 2010 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko DNC* DNF DNF DNF 231.00 26 79

220 Aleksandra Siedlecka 2006 UKS Nord Augustow DNF* DNF DNF DNF 231.00 80

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn