Puchar PMOS Pisz w klasie Cadet 2018 – Mocne argumenty dziewcząt

Fot. mkż mikołajki

W weekend (16/17 czerwca) odbyły się regaty w klasie Cadet o Puchar PMOS Pisz.. Wystartowały 32 załogi i znów z jak najlepszej strony pokazały się zawodniczki miejscowego klubu PMOS, W open na najwyższym stopniu podium stanęły Patrycja Raszczyk i Zuzanna Zachłoska, a na trzecim miejscu regaty zakończyły Magdalena Leymańczyk i Zuzanna Grusznis. Oczywiście piszanki wygrały dubletem klasyfikacje kobiet.

Wysokie, piąte miejsce zajęli żeglarze z Giżycka Bartosz Ligęza i Jan Dobosz, a siódme Laura Banach i Anna Tymińska (MKŻ Mikołajki) – czwarte w rankingu pań.(drugie w K14)

Klasyfikacja

1 Patrycja Raszczyk 03, Zuzanna Zachłoska 05, PMOSPisz K 15,0 4 2 (5) 5 1 2 1

2 Marcin Jarczewski 02, Zofia Szaryńska 10, ŻUKS Stężyca MIX 16,0 3 1 2 1 (6) 4 5

3 Magdalena Leymańczyk 02, Zuzanna Grusznis 06, PMOS Pisz K 17,0 1 6 1 3 3 3 (9)

4 Michał Dębkowski 03, Zdzsław Bulik 06, MKS Dwójka Warszawa 36,0 7 10 6 (12) 5 5 3

5 Bartosz Ligęza 02, Jan Dobosz 05, MBSW / UKŻR Giżycko 37,0 8 3 3 4 8 11 (14)

6 Zuzanna Ostrowska 05, Hanna Bujko 07, MKS Dwójka Warszawa K 14 43,0 (15) 5 14 8 2 7 7

7 Laura Banach 04, Anna Tymińska 08, MKŻ Mikołajki K14 47,0 14 (18) 10 2 4 6 11

8 Amelia Piasecka 03, Aniela Faustyna Nowak 07, UKŻ Grot OSIR Suwałki K 48,0 10 7 (12) 7 9 9 6

9 Piotr Cendrowaki 05, Adam Rutkowski 06, MKS Dwójka Warszawa 14 50,0 6 11 4 (13) 12 13 4

10 Daria Targos 05, Zofia Hochtaubel 04, MKS Dwójka Warszawa K, 14 51,0 5 8 9 (17) 11 8 10

11 Wiktoria Ryzińska02, Julia Mielewczyk 06, PMOS Pisz K 57,0 2 12 11 18 (19) 12 2

12 Antoni Hochtaubel 02, Maciej Cesarz 07, MKS Dwójka Warszawa 58,0 9 4 8 11 10 (19) 16

13 Michał Skocz 03, Stanisław Magier 06, MKS Dwójka Warszawa 70,0 13 (24) 16 9 14 1 17

14 Wiktoria Urbanik 03, Jagoda Glinecka 05, MKS Dwójka Warszawa K 74,0 16 19 (22) 10 7 14 8

15 Mateusz Wasilewski 05, Vanessa Radziewicz 07, UKŻ Grot OSIR Suwałki MIX 14 81,0 12 (25) 7 6 21 22 13

16 Paweł Kuszewski 04, Kamil Endler-Kozłowski 06, MBSW / UKŻR Giżycko 14 90,0 (20) 15 20 16 17 10 12

17 Michalina Hościłowicz 03, Klara Tyczkowska 07, UKŻ Grot OSIR Suwałki K 92,0 (ret) 14 15 15 13 15 20

18 Krystian Krysiak 04, Mateusz Lis 05, PMOSPisz 14 100,0 18 (21) 13 14 20 20 15

19 Franciszek Rutkowski 05, Jan Kopyra 05, MKS Dwójka Warszawa 14 111,0 22 9 19 19 18 (25) 24

20 Stanisław Dann 04, Amelia Siemiaszkiewicz 05, MBSW / UKŻR Giżycko MIX 14 113,0 19 (31) 21 21 16 18 18

21 Hanna Gloeh 05, Julita Sitkowska 05, MKS Dwójka Warszawa K14 115,0 11 16 (26) 20 26 16 26

22 Oliwia Kuliś 05, Bartosz Kowalczyk 04, UKŻ Ostróda MIX 14 120,0 21 17 17 23 15 (29) 27

23 Zofia Wolska 04, Daniela Trzebiatowska 11, ŻUKS Stężyca K14 129,0 (25) 20 18 25 24 23 19

24 Jakub Adamski 06, Beniamin Kołakowski 06, MKŻ Mikołajki14 130,0 26 13 (28) 26 25 17 23

25 Oliwia Żynda 05, Maja Żynda 09, UKŻ Grot OSIR Suwałki K14 136,0 17 23 23 29 23 21 (dsq)

26 Marta Kowalczyk 03, Zuzanna Markowska 08, UKŻ Ostróda K 141,0 24 22 24 22 28 (ret) 21

27 Łukasz Śliwiński 07, Katarzyna Tymińska 06, MKŻ Mikołajki MIX14 153,0 28 30 25 24 (ret) 24 22

28 Jaub Drozdowski 05, Jakub Śliwiński 06, MKŻ Mikołajki 14 156,0 23 26 (29) 28 27 27 25

29 Adrian Ruczyński 03, Bartosz Kuliś 08, UKŻ Ostróda 158,0 27 27 (30) 27 22 26 29

30 Piotr Raszczyk 05, Jakub Dąbrowski 10, PMOSPisz 14 172,0 29 28 27 (31) 30 28 30

31 Amelia Leszczyńska 06, Łucja Falęcik 09, MKŻ Mikołajki K14 176,0 30 29 (ocs) 30 29 30 28

32 Oliwia Ejdys 05, Emanuela Kołakowska 08, MKŻ Mikołajki K14 198,0 (dnc) dnc dnc dnc dnc dnf dnc

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn