Volvo Gdynia Sailing Days 2018 – Najbliżej podium Tomasz Trajnowicz

Fot. volvo sailing gadynia days

W trwających od 24 czerwca regatach Volvo Gdynia Sailing Days zakończyła się rywalizacja w klasach Laser. W 4.7 wśród mężczyzn bardzo blisko podium był Tomasz Trajnowicz (MBSW/UKŻR Giżycko), który zajął czwarte miejsce. Igor Barcikowski (Nauticus YC Olsztyn) był trzeci wśród młodzików, a tuz za min kolega klubowy Michał Mazurowski. Amelia Dziąba (MBSW/UKŻR Giżycko) zajęła 9 miejsce wśród kobiet.

Klasa Laser 4.7

Mężczyźni

1 Przemyslaw Machowski 2003 MKS"Dwójka"Warszawa 2.0 2.0 1.0 1.0 (6.0) 1.0 1.0 8.0

2 Igor Kuczys 2003 MKŻ"Arka"Gdynia 3.0 1.0 3.0 5.0 (7.0) 2.0 7.0 21.0

3 Filip Miłoszewski 2003 UKS"Barnim"Goleniów (11.0) 4.0 5.0 9.0 3.0 3.0 4.0 28.0

......................

4 Tomasz Trajnowicz 2003 MBSW/UKŻR"Niegocin"Giżycko 6.0 (68.0 RET) 2.0 11.0 2.0 8.0 3.0 32.0

10(3) Igor Barcikowski 2004 "Nauticus"YC Olsztyn 14.0 (25.0) 19.0 10.0 9.0 10.0 6.0 68.0

12 Adam Sokołowski 2003 "Nauticus"YC Olsztyn (19.0) 8.0 11.0 18.0 12.0 18.0 9.0 76.0

13(4) Michał Mazurowski 2004 "Nauticus"YC Olsztyn (46.0) 7.0 27.0 15.0 16.0 11.0 5.0 81.0

20(7) Bartosz Andrzejak 2004 "Nauticus"YC Olsztyn 27.0 9.0 14.0 (29.0) 26.0 27.0 13.0 116.0

37 Hubert Maczyszyn 2003 MBSW/UKŻR"Niegocin"Giżycko 28.0 23.0 (68.0 UFD) 34.0 42.0 38.0 37.0 202.0

47(24) Franciszek Niesiobędzki 2005 OGR Olsztyn 41.0 50.0 28.0 (68.0 BFD) 33.0 52.0 44.0 248.0

49(25)Konrad Dziąba 2004 MBSW/UKŻR"Niegocin"Giżycko 59.0 47.0 35.0 44.0 (63.0) 36.0 56.0 277.0

36377422 1828601367197909 7074893184802750464 n

Kobiety

1 Laura Szulc 2004 CHKŻ Chojnice 1.0 1.0 (8.0) 1.0 5.0 2.0 3.0 13.0

2 Marcelina Korszon 2002 UKS"Fir"Warszawa (8.0) 3.0 5.0 2.0 2.0 4.0 1.0 17.0

3 Klara Sobczak 2004 CHKŻ Chojnice 2.0 (11.0) 1.0 4.0 4.0 5.0 10.0 26.0

..............

9 Amelia Dziąba 2003 MBSW/UKŻR"Niegocin"Giżycko 4.0 2.0 (16.0) 13.0 12.0 6.0 13.0 50.0

15(7) Natalia Burczynska 2005 OGR Olsztyn (19.0) 14.0 15.0 15.0 8.0 11.0 15.0 78.0

22(12)Gabriela Jakończuk 2004 OKŻ Olsztyn (23.0) 21.0 23.0 22.0 22.0 19.0 23.0 130.0

23(13) Karolina Skwarek 2005 AZS UWM Olsztyn 18.0 (26.0) 24.0 24.0 24.0 24.0 19.0 133.0

25 Alicja Kolman 2003 AZS UWM Olsztyn (28.0 DNC) 24.0 26.0 21.0 26.0 21.0 26.0 144.0

36403127 1828601600531219 6786032432006037504 n

Klasa Laser Radial

Mężczyźni

1 Tytus Butowski 2001 AZS AWFiS Gdańsk (1.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 7.0

2 David Gdaniec 2002 AZS AWFiS Gdańsk 4.0 (6.0) 2.0 2.0 4.0 3.0 3.0 5.0 23.0

3 Wojciech Kamiński 1998 JKW Poznań 3.0 3.0 6.0 4.0 2.0 2.0 (10.0) 4.0 24.0

....................

12 Daniil Fenko 2001 MBSW/UKŻR"Niegocin"Giżycko (15.0) 8.0 12.0 8.0 13.0 8.0 15.0 14.0 78.0

23 Bartosz Guz 2001 MBSW/UKŻR"Niegocin"Giżycko 19.0 (29.0) 20.0 18.0 17.0 23.0 21.0 23.0 141.0

28 Oskar Maguda 2002 OGR Olsztyn 25.0 22.0 26.0 25.0 (27.0) 27.0 24.0 26.0 175.0

29 Radosłąw Jankowski 1999 "Nauticus"YC Olsztyn 20.0 25.0 (31.0 DNC) 31.0 DNC 31.0 DNC 31.0 DNC 25.0 24.0 187.0

30 Filip Zajączkowski 2003 MBSW/UKŻR"Niegocin"Giżycko 28.0 (30.0) 28.0 26.0 28.0 28.0 29.0 28.0 195.0

36431532 1828601490531230 8295150319092891648 n

Kobiety

1 Anna Munch 1998 Denmark (2.0) 2.0 1.0 2.0 1.0 1.0 2.0 1.0 10.0

2 Magdalena Placzke 2001 UKS"Fir"Warszawa 3.0 5.0 2.0 1.0 (7.0) 3.0 6.0 4.0 24.0

3 Oliwia Laskowska 2001 CHKŻ Chojnice 7.0 1.0 3.0 (11.0) 4.0 4.0 3.0 6.0 28.0

...................

12 Karina Jasiewicz 1996 AZS UWM Olsztyn (21.0) 16.0 11.0 4.0 13.0 21.0 12.0 8.0 85.0

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn