XVIII Puchar Żubra Zalew Siemianówka 2018 – Optimistkarze z Giżycka szerokim frontem

Fot. giżycka grupa regatowe facebook

W miniony weekend (22/24 czerwca) na Zalewie Siemanówka (województwo Podlaskie) odbył się XVIII Puchar Żubra regaty organizowane przez UKS Siódemka Białystok i OSiR Michałowo. Jak zwykle czoł owe role odegrali optimistkarze Warmii i Mazur. W grupie A Jakub Kluk (MBSW/UKŻR Giżycko) zajął drugie miejsce za zawodnikiem z Białorusi, trzecia była koleżanka klubowa Dominika Grala, triumfatorka klasyfikacji dziewcząt.

W czołowej dziesiątce było siedmioro żeglarzy z Giżycka.Grupę B Wygrała w open Lena Cituk (Giżycko), piate miejsce w klasyfikacji otwartej wywalczył Antoni Kuźmiński (Baza Mrągowo)

Optimist A

1 Saveliy Morozov 2003 M SDUSHOR MINSK 1 3* 1 1 1 4.00

2 Jakub Kluk 2006 M MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 3 4 6* 3 2 12.00

3 Dominika Grala 2006 K MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 4 5* 3 2 5 14.00

4 Mateusz Gigielewicz 2005 M MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 5 1 UFD* 5 4 15.00

5 Amelia Potejko 2006 K MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 8* 2 2 7 6 17.00

6 Joanna Fabisiak 2003 K MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2 UFD* 9 4 3 18.00

...............................

8 Kamil Stemplewski 2005 M MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko UFD* 8 5 9 10 32.00

9 Magdalena Skórnóg 2006 K MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 10 UFD* 10 6 7 33.00

Optimist B

1 Lena Cituk 2007 K MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 7 1 1 UFD* 1 10.00

2 Lidia Łukasik 2007 K UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 6 2 8 UFD* 4 20.00

3 Mikita Martonchyk 2008 M SDUSHOR MINSK 9 3 11 18* 3 26.00

4 Szymon Małachowski 2006 M UKŻ 7 Białystok 4 33* 3 14 7 28.00

5 Antoni Kuźmiński 2006 M KS "Baza" Mrągowo 3 8 7 10 23* 28.00

6 Weronika Maciejczuk 2006 K UKŻ 7 Białystok 13 6 15* 5 11 35.00

..........................................................

7 Bolesław Nesterowicz 2006 M UKŻ PMOS PISZ 11 5 6 13 19* 35.00

8 Jan Fuk 2006 M MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 16 9 2 UFD* 15 42.00

9 Daria Kukiełko 2006 K UKS MOS EŁK 1 21 DNF* 1 27 50.00

11 Mikołaj Strupiński 2008 M MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 17 17 13 UFD* 9 56.00

12 Hanna Borkowska 2008 K MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 20 25 14 4 DNF* 63.00

13 Filip Szloński 2007 M KS "Baza" Mrągowo 15 16 DNF* 9 26 66.00

14 Maciej Szawkowski 2008 M KS "Baza" Mrągowo 5 22 DNF* 3 37 67.00

15 Adam Ciołek 2006 M KS "Baza" Mrągowo 10 UFD* 4 16 41 71.00

16 Michał Ciechanowicz 2008 M MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 12 27 5 27 32* 71.00

17 Łucja Gorzoch 2007 K UKS MOS EŁK 25 28 DNF* 2 25 80.00

20 Maksymilian Pastuszka 2007 M UKŻ PMOS PISZ 44* 11 12 26 34 83.00

21 Zofia Gołębiowska 2006 K KS "Baza" Mrągowo 34 18 DNF* 6 30 88.00

22 Kacper Wojczulanis 2008 M MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 21 35 DNF* 12 20 88.00

24 Anastazja Pastuszka 2006 K UKŻ PMOS PISZ 23 12 DNF* UFD 5 103.00

25 Mateusz Niebrzydowski 2006 M UKS MOS EŁK 24 34 DNF* 36 12 106.00

31 Jakub Kleban 2006 M UKS MOS EŁK 32 42 DNF* 31 14 119.00

35 Weronika Grala 2010 K MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 28 29 DNF* 23 45 125.00

38 Adrian Nowak 2006 M UKŻ PMOS PISZ 48 40 DNF* 38 8 134.00

39 Daniel Łachacz 2008 M KS "Baza" Mrągowo 41 43 DNF* 17 33 134.00

40 Szymon Warecha 2009 M UKS MOS EŁK 30 26 DNF* 40 39 135.00

41 Jakub Borkowski 2007 M UKS MOS EŁK 29 36 DNF* 29 42 136.00

45 Zuzanna Maliniewicz 2007 K KS "Baza" Mrągowo 36 49 DNF* 34 35 154.00

48 Ewa Fabisiak 2007 K MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 61 4 DNF* 37 DNF 165.00

52 Maja Szwejk 2007 K MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 39 41 DNF* UFD 38 181.00

59 Hubert Brozio 2008 M UKS MOS EŁK 59 56 DNF* DNF DNF 241.00

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn