Mistrzostwa Bazy Mrągowo 2019 – Tradycja rzecz święta, lata mijają a tu rosną kolejne talenty

Fot.Paweł Krasowski/mragowo.pl

W weekend (11/13 października) na j. Czos odbyły się Mistrzostwa Bazy Mrągowo, kultowe regaty zamykające sezon w regionie, a praktycznie również w kraju. Zjawiło się ponad 200 wodniaków, głównie dzieci i młodzież, którzy rywalizowali w klasach: Optimist. L'Equipe, 420, RS:X i Techno. Impreza ma oczywiście charakter sportowy, ale jest czymś więcej niż normalne regaty. Baza Mrągowo to świątynia polskiego żeglarstwa.

Tu wychowało wielu fantastycznych zawodników, którzy kontynuowali karierę w innych klubach, bądź podejmowali inne wyzwania. Ale medale mistrzostw świata, które zdobywali na wodzie i lodzie były możliwe dlatego, że tu, w Bazie rozpoczynali edukację pod okiem wspaniałych trenerów i wychowawców, tu nauczyli się żeglarskiego rzemiosła od podstaw i tu kształtowali swój charakter. Często odwiedzają Mrągowo, niektórzy w nim pozostali, a klubowe mistrzostwa są dla nich sportowym świętem pełnym wzruszeń.

W klasie Optimist w open zwyciężył Maciej Szawkowski (Baza Mrągowo), w wśród dziewcząt i w kat do lat 9 Weronika Grala (Giżycka Grupa Regatowa). W klasie L'Equipe wygrali  Jakub Częczek i Jakub Wąsikowski (Nauticus YC Olsztyn), a najwyżej w klasyfikacji dzewcząt znalazły się Malwina Podsiad i Hanna Kulis (Baza Mrągowo). W klasie 420 bezkonkurencyjbi byli reprezentanci Polski Patryk Kosmalski (ChKŻ Chojnice) i Tomasz Lewandowski (OKŻ Olsztyn). Najlepszą załogą dziewcząt były: Zofia Korsak i Karolina Cedrowka (MKS Dwójka Warszawa). W RS:X zwyciężył Dawid Litwinek (Baza Mrągowo), w Techno w klasie 4.0 wygrali: Jakub Guźlecki (CŻ Szczecin) i Nemi Anusiewicz (SKŻ Ergo Hestia Sopot), w klasie 7.8: w open Oliwia Chomka (Baza Mrągowo) i Bartosz Ruszczyk (Baza Mrągowo), w klasie 6.8: Jan Sroczyński (GKŻ Gdańsk) i Marta Majewska (Baza Mrągowo), w klasie 5.8: Maria Rudowicz (Szturwał Kalisz) i Krzysztof Laszewski (SKŻ Ergo Hestia Sopot).

Wyniki

Optimist open

1 Maciej Szawkowski, Mężczyzna 2008, KS BAZA Mrągowo 10,0 1 4 5 (ufd)

2 Weronika Grala, Kobieta 2010, Giżycka Grupa Regatowa 12,0 7 (11) 1 4

3 Tomasz Zadora, Mężczyzna 2007, UKS Żegluj Lublin 16,0 11 3 2 (16)

4 Mikita Martonchyk, Mężczyzna 2008, Sdushor Minsk 16,0 5 2 9 (22)

5 Mikołaj Bujalski, Mężczyzna 2006, Nauticus YC Olsztyn 18,0 (10) 9 7 2

6 Milena Siczek, Kobieta 2005, UKS Żegluj Lublin 18,0 (12) 5 10 3

7 Lidia Łukasik, Kobieta , UKS Żegluj Lublin 19,0 8 8 3 (12)

8 Mikołaj Czałbowski, Mężczyzna 2008, Nauticus YC Olsztyn 21,0 (13) 6 6 9

9 Szymon Kroczek, Mężczyzna 2007, Nauticus YC Olsztyn 23,0 16 1 (27) 6

10 Eryk Majewski, Mężczyzna 2008, KS BAZA Mrągowo 24,0 3 17 4 (19)

11 Mikołaj Głąb, Mężczyzna 2008, Nauticus YC Olsztyn 31,0 4 16 (20) 11

12 Alicja Żuber, Kobieta 2006, Nauticus YC Olsztyn 32,0 (37) 10 12 10

13 Daniel Łachacz, Mężczyzna 2008, KS BAZA Mrągowo 35,0 6 18 11 (27)

14 Darya Yakimenka, Kobieta 2008, Sdushor Minsk 40,0 (28) 7 13 20

15 Mikołaj Cieślak, Mężczyzna 2008, UKS Żegluj Lublin 40,0 9 14 17 (21)

16 Tadas Lukosevicius, Mężczyzna 2008, Baltijos Bures/Bangputys 41,0 (22) 19 21 1

17 Piotr Kostrzewa, Mężczyzna 2008, Giżycka Grupa Regatowa 41,0 2 (ufd) 34 5

18 Aleksander Kolman, Mężczyzna 2008, Nauticus YC Olsztyn 41,0 14 (21) 19 8

19 Rokas Jasaitis, Mężczyzna 2009 Baltijos Bures/Bangputys 46,0 18 20 8 (ufd)

20 Rokas Germanavicius, Mężczyzna 2008, Baltijos Bures/Bangputys 46,0 15 15 16 (36)

21 Marcel Cichosz, Mężczyzna 2007 UKS Żegluj Lublin 55,0 19 22 14 (35)

22 Ewa Czapla, Kobieta 2005 UKS Żegluj Lublin 57,0 21 13 23 (38)

23 Tymon Szkołut, Mężczyzna 2009 UKS Żegluj Lublin 59,0 17 24 18 (32)

24 Marcin Krawczyk, Mężczyzna 2007 Nauticus YC Olsztyn 60,0 24 12 (35) 24

25 Emilija Petrauskaite, Kobieta 2009, Baltijos Bures/Bangputys 64,0 25 (30) 24 15

26 Nevinga Taminauskaite, Kobieta 2009, Baltijos Bures/Bangputys 70,0 (31) 23 22 25

27 Szymon Budzisz, Mężczyzna 2010, Nauticus YC Olsztyn 73,0 26 33 (40) 14

28 Maksymilian Luto, Mężczyzna 2008, Nauticus YC Olsztyn 76,0 (ufd) ufd 15 7

29 Oliwia Kaczyńska, Kobieta 2008, KS BAZA Mrągowo 80,0 27 25 28 (31)

30 Julia Płocharczyk, Kobieta 2009, KS BAZA Mrągowo 83,0 35 31 (37) 17

31 Adam Warno, Mężczyzna 2009, Nauticus YC Olsztyn 83,0 39 (41) 26 18

32 Mikołaj Łukasik, Mężczyzna 2010, UKS Żegluj Lublin 83,0 30 (39) 30 23

33 Kastyhs Tuminauskas, Mężczyzna 2011, Baltijos Bures/Bangputys 85,0 32 (34) 25 28

34 Ewa Fabisiak, Kobieta, 2007, Giżycka Grupa Regatowa 86,0 (34) 26 31 29

35 Aleksandra Błońska, Kobieta 2008 UKS Żegluj Lublin 94,0 23 38 33 (48)

36 Aironas Bargaila, Mężczyzna 2010 Baltijos Bures/Bangputys 96,0 29 (42) 41 26

37 Michał Ciechanowicz, Mężczyzna, 01-Sty-2008, Giżycka Grupa Regatowa 97,0 (41) 28 36 33

38 Jakub Jabłoński, Mężczyzna 2008, KS BAZA Mrągowo 101,0 (44) 32 39 30

39 Wojciech Markwart, Mężczyzna 2008, Nauticus YC Olsztyn 103,0 43 (48) 47 13

40 Miłosz Ciechanowicz, Mężczyzna 2010, Giżycka Grupa Regatowa 103,0 (38) 37 32 34

41 Matylda Rodziewicz, Kobieta 2009, KS BAZA Mrągowo 105,0 20 40 45 (46)

42 Bartosz Nogalski, Mężczyzna 2007, UKS Żegluj Lublin 105,0 40 36 29 (44)

43 Marja Kolojanskaite, Kobieta 2009, Baltijos Bures/Bangputys 105,0 33 35 (38) 37

44 Zosia Kuszewska, Kobieta 2010, Giżycka Grupa Regatowa 108,0 36 29 (43) 43

45 Nikodem Machejko, Mężczyzna 2008 Giżycka Grupa Regatowa 116,0 (ufd) 27 44 45

46 Karol Kostrzewa, Mężczyzna 2008, Giżycka Grupa Regatowa 124,0 42 (47) 42 40

47 Igor Murach, Mężczyzna 2009, KS BAZA Mrągowo 130,0 46 43 (48) 41

48 Aleksander Zajączkowski, Mężczyzna 2009, Giżycka Grupa Regatowa 137,0 50 45 (51) 42

49 Antonina Dziekańska, Kobieta 2011, Giżycka Grupa Regatowa 140,0 47 (dnf) dnf 39

50 Zuzanna Żuchowska, Kobieta 2008, UKS Żegluj Lublin 141,0 48 44 (49) 49

51 Adam Szalewicz, Mężczyzna 2008, Giżycka Grupa Regatowa 144,0 45 49 50 (dns)

52 Maja Horoszkiewicz, Kobieta 2008, Giżycka Grupa Regatowa 144,0 51 (dnf) 46 47

53 Karol Cesarski, Mężczyzna 2007, KS BAZA Mrągowo 145,0 49 46 (52) 50

Optimist dziewczęta

1 Weronika Grala, Kobieta 2010, Giżycka Grupa Regatowa 12,0 7 (11) 1 4

2 Milena Siczek, Kobieta 2005, UKS Żegluj Lublin 18,0 (12) 5 10 3

3 Lidia Łukasik, Kobieta 2007, UKS Żegluj Lublin 19,0 8 8 3 (12)

4 Alicja Żuber, Kobieta 2006, Nauticus YC Olsztyn 32,0 (37) 10 12 10

5 Darya Yakimenka, Kobieta 2008, Sdushor Minsk 40,0 (28) 7 13 20

6 Ewa Czapla, Kobieta 2005 UKS Żegluj Lublin 57,0 21 13 23 (38)

7 Emilija Petrauskaite, Kobieta 2009, Baltijos Bures/Bangputys 64,0 25 (30) 24 15

8 Nevinga Taminauskaite, Kobieta 2009, Baltijos Bures/Bangputys 70,0 (31) 23 22 25

9 Oliwia Kaczyńska, Kobieta 2008, KS BAZA Mrągowo 80,0 27 25 28 (31)

10 Julia Płocharczyk, Kobieta 2009, KS BAZA Mrągowo 83,0 35 31 (37) 17

11 Ewa Fabisiak, Kobieta 2007, Giżycka Grupa Regatowa 86,0 (34) 26 31 29

12 Aleksandra Błońska, Kobieta 2008, UKS Żegluj Lublin 94,0 23 38 33 (48)

13 Matylda Rodziewicz, Kobieta 2009, KS BAZA Mrągowo 105,0 20 40 45 (46)

14 Marja Kolojanskaite, Kobieta 2009, Baltijos Bures/Bangputys 105,0 33 35 (38) 37

15 Zosia Kuszewska, Kobieta 2010, Giżycka Grupa Regatowa 108,0 36 29 (43) 43

16 Antonina Dziekańska, Kobieta 2011, Giżycka Grupa Regatowa 140,0 47 (dnf) dnf 39

17 Zuzanna Żuchowska, Kobieta 2008, UKS Żegluj Lublin 141,0 48 44 (49) 49

18 Maja Horoszkiewicz, Kobieta 2008, Giżycka Grupa Regatowa 144,0 51 (dnf) 46 47

Optimist chłopcy

1 Maciej Szawkowski, Mężczyzna 2008, KS BAZA Mrągowo 10,0 1 4 5 (ufd)

2 Tomasz Zadora, Mężczyzna 2007, UKS Żegluj Lublin 16,0 11 3 2 (16)

3 Mikita Martonchyk, Mężczyzna 2008, Sdushor Minsk 16,0 5 2 9 (22)

4 Mikołaj Bujalski, Mężczyzna 2006, Nauticus YC Olsztyn 18,0 (10) 9 7 2

5 Mikołaj Czałbowski, Mężczyzna 2008, Nauticus YC Olsztyn 21,0 (13) 6 6 9

6 Szymon Kroczek, Mężczyzna 2007, Nauticus YC Olsztyn 23,0 16 1 (27) 6

7 Eryk Majewski, Mężczyzna,2008, KS BAZA Mrągowo 24,0 3 17 4 (19)

8 Mikołaj Głąb, Mężczyzna 2008, Nauticus YC Olsztyn 31,0 4 16 (20) 11

9 Daniel Łachacz, Mężczyzna 2008, KS BAZA Mrągowo 35,0 6 18 11 (27)

10 Mikołaj Cieślak, Mężczyzna 2008, UKS Żegluj Lublin 40,0 9 14 17 (21)

11 Tadas Lukosevicius, Mężczyzna 2008, Baltijos Bures/Bangputys 41,0 (22) 19 21 1

12 Piotr Kostrzewa, Mężczyzna 2008, Giżycka Grupa Regatowa 41,0 2 (ufd) 34 5

13 Aleksander Kolman, Mężczyzna 2008, Nauticus YC Olsztyn 41,0 14 (21) 19 8

14 Rokas Jasaitis, Mężczyzna 2009 Baltijos Bures/Bangputys 46,0 18 20 8 (ufd)

15 Rokas Germanavicius, Mężczyzna 2008, Baltijos Bures/Bangputys 46,0 15 15 16 (36)

16 Marcel Cichosz, Mężczyzna 2007, UKS Żegluj Lublin 55,0 19 22 14 (35)

17 Tymon Szkołut, Mężczyzna 2009, UKS Żegluj Lublin 59,0 17 24 18 (32)

18 Marcin Krawczyk, Mężczyzna 2007, Nauticus YC Olsztyn 60,0 24 12 (35) 24

19 Szymon Budzisz, Mężczyzna 2010, Nauticus YC Olsztyn 73,0 26 33 (40) 14

20 Maksymilian Luto, Mężczyzna 2008, Nauticus YC Olsztyn 76,0 (ufd) ufd 15 7

21 Adam Warno, Mężczyzna 2009, Nauticus YC Olsztyn 83,0 39 (41) 26 18

22 Mikołaj Łukasik, Mężczyzna 2010, UKS Żegluj Lublin 83,0 30 (39) 30 23

23 Kastyhs Tuminauskas, Mężczyzna 2011, Baltijos Bures/Bangputys 85,0 32 (34) 25 28

24 Aironas Bargaila, Mężczyzna 2010, Baltijos Bures/Bangputys 96,0 29 (42) 41 26

25 Michał Ciechanowicz, Mężczyzna 2008, Giżycka Grupa Regatowa 97,0 (41) 28 36 33

26 Jakub Jabłoński, Mężczyzna 2008, KS BAZA Mrągowo 101,0 (44) 32 39 30

27 Wojciech Markwart, Mężczyzna 2008, Nauticus YC Olsztyn 103,0 43 (48) 47 13

28 Miłosz Ciechanowicz, Mężczyzna 2010, Giżycka Grupa Regatowa 103,0 (38) 37 32 34

29 Bartosz Nogalski, Mężczyzna 2007, UKS Żegluj Lublin 105,0 40 36 29 (44)

30 Nikodem Machejko, Mężczyzna 2008, Giżycka Grupa Regatowa 116,0 (ufd) 27 44 45

31 Karol Kostrzewa, Mężczyzna 2008, Giżycka Grupa Regatowa 124,0 42 (47) 42 40

32 Igor Murach, Mężczyzna 2009, KS BAZA Mrągowo 130,0 46 43 (48) 41

33 Aleksander Zajączkowski, Mężczyzna 2009, Giżycka Grupa Regatowa 137,0 50 45 (51) 42

34 Adam Szalewicz, Mężczyzna 2008, Giżycka Grupa Regatowa 144,0 45 49 50 (dns)

35 Karol Cesarski, Mężczyzna 2007, KS BAZA Mrągowo 145,0 49 46 (52) 50

Optimist do lat 9

1 Weronika Grala, Kobieta 2010, Giżycka Grupa Regatowa 12,0 7 (11) 1 4

2 Szymon Budzisz, Mężczyzna 2010, Nauticus YC Olsztyn 73,0 26 33 (40) 14

3 Mikołaj Łukasik, Mężczyzna 2010, UKS Żegluj Lublin 83,0 30 (39) 30 23

4 Kastyhs Tuminauskas, Mężczyzna 2011, Baltijos Bures/Bangputys 85,0 32 (34) 25 28

5 Aironas Bargaila, Mężczyzna 2010, Baltijos Bures/Bangputys 96,0 29 (42) 41 26

6 Miłosz Ciechanowicz, Mężczyzna 2010, Giżycka Grupa Regatowa 103,0 (38) 37 32 34

7 Zosia Kuszewska, Kobieta 2010, Giżycka Grupa Regatowa 108,0 36 29 (43) 43

8 Antonina Dziekańska, Kobieta 2011, Giżycka Grupa Regatowa 140,0 47 (dnf) dnf 39

Klasa L'Equipe

1 Jakub Częczek, Mężczyzna 2006, Jakub Wąsikowski, Nauticus YC Olsztyn 6,0 1 (2) 1 1 1 1 1

2 Malwina Podsiad, Kobieta 2006, Hanna Kuliś, KS BAZA Mrągowa 16,0 2 (ufd) 2 2 2 2 6

3 Mikołaj Wojciechowski Mężczyzna2006, Wojciech Kwaśny, OKŻ Olsztyn 29,0 4 3 3 6 10 (11) 3

4 Maks Rybicki, Mężczyzna 2006, Wiktor Mielnik, OKŻ Olsztyn 32,0 3 (dsq) 6 dsq 3 3 2

5 Hubert Bałdyga, Mężczyzna2005, Jakub Aranin, KS BAZA Mrągowa 35,0 5 1 8 4 (dnf) 4 13

6 Marta Juńczyk, Kobieta 2007, Nadia Onichimowska, Nauticus YC Olsztyn 35,0 8 5 5 8 (dnf) 5 4

7 Antoni Kuźmiński, Mężczyzna,2006, Zuzanna Maliniewicz, KS BAZA Mrągowa 39,0 7 8 (dns) 5 4 7 8

8 Oliwia Węgrzynowska, Kobieta 2007 Weronika Borodulin, Nauticus YC Olsztyn 46,0 9 9 7 (dnf) 5 6 10

9 Aleksandra Kot, Kobieta 2005, Maja Mozowska, OKŻ Olsztyn 50,0 (ufd) 4 ufd 3 8 ufd 5

10 Kacper Wojczulanis, Mężczyzna 2008, Mateusz Budzisz, Nauticus YC Olsztyn 50,0 11 7 4 11 (12) 8 9

11 Antonina Kiełbik, Kobieta 2007, Alicja Śmiecińska, OKŻ Olsztyn 56,0 6 (ufd) ufd 7 6 ufd 7

12 Alicja Łowicka, Mężczyzna 2007, Szymon Woźniak, Nauticus YC Olsztyn 61,0 13 6 (dns) 9 11 10 12

13 Kacper Warywoda, Mężczyzna 2006, Antoni Muszyński, Nauticus YC Olsztyn 62,0 10 (ret) 9 10 7 dnf 11

14 Bartosz Kozioł, Mężczyzna 2007, Jędrzej Grabysa, Nauticus YC Olsztyn 67,0 12 (dnf) 10 12 9 9 ufd

Klasa 420 open

1 Patryk Kosmalski, Mężczyzna 2003, Tomasz Lewandowski, CHKŻ Chojnice/OKŻ Olsztyn 6,0 (4) 1 1 1 1 1 1

2 Zofia Korsak, Kobieta 2002, Karolina Cendrowska, MKS DWÓJKA Warszawa 13,0 2 2 2 2 3 2 (7)

3 Ludwik Grzelak, Mężczyzna 2003, Marcel Montrymowicz, OKŻ Olsztyn 25,0 3 6 7 4 2 3 (11)

4 Mikołaj Merkler, Mężczyzna 2004, Jakub Kamiński, Giżycka Grupa Regatowa 27,0 1 3 6 8 5 4 (12)

5 Amelia Linowska, Kobieta 2003, Julia Chmiel, KS BAZA Mrągowo 28,0 6 7 4 3 (bfd) 6 2

6 Saveliy Morozov, Mężczyzna 2003, Ekaterina Zhibul, Sdushor Minsk 37,0 10 (dsq) 3 5 4 5 10

7 Mateusz Buło, Mężczyzna 2005 Kamil Jankowski, KS BAZA Mrągowo 45,0 7 8 9 6 (bfd) 10 5

8 Korneliusz Dębiak, Mężczyzna 2003, Filip Kurczewski, OKŻ Olsztyn 47,0 9 9 (19) 11 6 9 3

9 Pola Dzik, Kobieta 2004, Iga Wielczyk, YKP Gdynia 48,0 11 4 8 9 (bfd) 8 8

10 Rafał Pogorzelski, Mężczyzna 2003, Filip Fajfer, MKS DWÓJKA Warszawa 48,0 5 5 5 (14) 11 13 9

11 Julia Schmidt, Kobieta 2003, Zuzanna Figiel, YKP Gdynia 54,0 12 11 (21) 7 7 11 6

12 Wladzislaw Dziesiukievich, Mężczyzna 2005, Gleb Kazei, Sdushor Minsk 72,0 15 10 14 (18) 8 7 18

13 Radosław Parzych, Mężczyzna 2005, Grzegorz Sitarek, KS BAZA Mrągowo 76,0 16 12 10 (19) 9 12 17

14 Michał Mazurowski, Mężczyzna 2004, Aleksander Warno, Nauticus YC Olsztyn 84,0 (dns) 22 12 10 10 15 15

15 Zuzanna Ołowiak, Kobieta 2005, Zofia Kucharska, YKP Gdynia 86,0 8 (21) 17 13 13 14 21

16 Nina Janowicz, Mężczyzna 2003, Stanisław Janowicz, KS AZS AWFiS Gdańsk 87,0 (dns) 14 18 17 16 18 4

17 Aleksander Hlebowicz, Mężczyzna 2004, Adrian Manista, Nauticus YC Olsztyn 88,0 (19) 15 16 12 12 17 16

18 Amelia Potejko, Mężczyzna 2004, Paweł Kuszewski, Giżycka Grupa Regatowa 94,0 14 13 15 16 17 (19) 19

19 Lena Sobiech, Kobieta 2003 Agnieszka Zadora, UKS Żegluj Lublin 98,0 13 18 13 15 (bfd) 16 23

20 Marta Chomik, Kobieta 2005, Maria Konarzewska, Giżycka Grupa Regatowa 104,0 17 16 (dnf) 20 14 23 14

21 Dominika Grala, Kobieta 2003, Joanna Fabisiak, Giżycka Grupa Regatowa 108,0 18 17 11 21 (dnf) 21 20

22 Eliza Kołtak, Kobieta, 04-Wrz-2005, Amelia Kwiatkowska, Nauticus YC Olsztyn 118,0 20 19 22 (23) 15 20 22

23 Wojtek Jankowski, Mężczyzna 2005, Michał Jankowski, KS AZS AWFiS Gdańsk

Klasa 420 chłopcy

1 Patryk Kosmalski, Mężczyzna 2003, Tomasz Lewandowski, CHKŻ Chojnice/OKŻ Olsztyn 6,0 (4) 1 1 1 1 1 1

2 Ludwik Grzelak, Mężczyzna 2003, Marcel Montrymowicz, OKŻ Olsztyn 25,0 3 6 7 4 2 3 (11)

3 Mikołaj Merkler, Mężczyzna 2004, Jakub Kamiński, Giżycka Grupa Regatowa 27,0 1 3 6 8 5 4 (12)

4 Saveliy Morozov, Mężczyzna 2003, Ekaterina Zhibul, Sdushor Minsk 37,0 10 (dsq) 3 5 4 5 10

5 Mateusz Buło, Mężczyzna 2005, Kamil Jankowski, KS BAZA Mrągowo 45,0 7 8 9 6 (bfd) 10 5

6 Korneliusz Dębiak, Mężczyzna 2003, Filip Kurczewski, OKŻ Olsztyn 47,0 9 9 (19) 11 6 9 3

7 Rafał Pogorzelski, Mężczyzna 2003, Filip Fajfer, MKS DWÓJKA Warszawa 48,0 5 5 5 (14) 11 13 9

8 Wladzislaw Dziesiukievich, Mężczyzna 2005, Gleb Kazei, Sdushor Minsk 72,0 15 10 14 (18) 8 7 18

9 Radosław Parzych, Mężczyzna 2005, Grzegorz Sitarek, KS BAZA Mrągowo 76,0 16 12 10 (19) 9 12 17

10 Michał Mazurowski, Mężczyzna 2004, Aleksander Warno, Nauticus YC Olsztyn 84,0 (dns) 22 12 10 10 15 15

11 Nina Janowicz, Mężczyzna 2003, Stanisław Janowicz, KS AZS AWFiS Gdańsk 87,0 (dns) 14 18 17 16 18 4

12 Aleksander Hlebowicz, Mężczyzna 2004, Adrian Manista, Nauticus YC Olsztyn 88,0 (19) 15 16 12 12 17 16

13 Amelia Potejko, Mężczyzna 2004, Paweł Kuszewski, Giżycka Grupa Regatowa 94,0 14 13 15 16 17 (19) 19

14 Wojtek Jankowski, Mężczyzna 2005, Michał Jankowski, KS AZS AWFiS Gdańsk 121,0 (dns) 20 20 22 dnf 22 13

Klasa 420 dziewczęta

1 Zofia Korsak, Kobieta 2002, Karolina Cendrowska, MKS DWÓJKA Warszawa 13,0 2 2 2 2 3 2 (7)

2 Amelia Linowska, Kobieta 2003, Julia Chmiel, KS BAZA Mrągowo 28,0 6 7 4 3 (bfd) 6 2

3 Pola Dzik, Kobieta 2004, Iga Wielczyk, YKP Gdynia 48,0 11 4 8 9 (bfd) 8 8

4 Julia Schmidt, Kobieta 2003 Zuzanna Figiel, YKP Gdynia 54,0 12 11 (21) 7 7 11 6

5 Zuzanna Ołowiak, Kobieta 2005 Zofia Kucharska, YKP Gdynia 86,0 8 (21) 17 13 13 14 21

6 Lena Sobiech, Kobieta 2003, Agnieszka Zadora, UKS Żegluj Lublin 98,0 13 18 13 15 (bfd) 16 23

7 Marta Chomik, Kobieta 2005, Maria Konarzewska, Giżycka Grupa Regatowa 104,0 17 16 (dnf) 20 14 23 14

8 Dominika Grala, Kobieta 2003, Joanna Fabisiak, Giżycka Grupa Regatowa 108,0 18 17 11 21 (dnf) 21 20

9 Eliza Kołtak, Kobieta 2005, Amelia Kwiatkowska, Nauticus YC Olsztyn 118,0 20 19 22 (23) 15 20 22

Klasa RS:X

1 DAWID LITWINEK 2001 M RS:x 9,5 BAZA MRĄGOWO

2 KRZYSZTOF LEŃSKI 2002 M RS;X 8,5 BAZA MRĄGOWO

3(1) WIKTORIA GIEC 2006 K RS:X 8,5 YKP WARSZAWA

4(2) IGA STĘPCZYŃSKA 2002 K RS:X 8,5 YKP WARSZAWA

5 BARTŁOMIEJ ZARZECKI 1978 M RCB PSW

6 ADAM KLECAN 2005 M RS:X 8,5 BAZA MRĄGOWO

7 JAN PASIUK 2002 M RS;X 8,5 BAZA MRĄGOWO

8 MICHAŁ LIS 2004 M RS:X 8,5 BAZA MRĄGOWO

9 KAROL CHUDYBA 2003 M RS:X 8,5 YKP WARSZAWA

10(3) ZUZANNA ŻMUDA 2004 K RS:X 8,5 YKP WARSZAWA

Techno 4.0

1 JAKUB GUŹLECKI 2007 M CŻ SZCZECIN

2 RYSZARD ZEMFLER 2007 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI

3 OLAF PODBIELSKI 2008 M SKŻ ERGO HESTIA SOPOT

4(1) NEMI ANUSIEWICZ-GOSK 2008 K SKŻ ERGO HESTIA SOPOT

5(2) ZARZECKA ZOFIA 2008 K YKP WARSZAWA

6 MICHAŁ SUDNIK 2009 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA

7 FILIP ANTONIEWSKI 2008 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI

8 MATEUSZ KAMIŃSKI 2008 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI

9 KRZYSZTOF CZURYŁO 2010 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI

10(3) JULIA PRZYBYŁ 2010 K UJKS SZTURWAŁ KALISZ

11 MIKOŁAJ STRUPIŃSKI 2008 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA

12 GUSTAW TRYBEK 2008 M SKŻ ERGO HESTIA SOPOT

13(4) MARTA MIEDZIERSKA 2007 K GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI

14(5) EWA MYSZKA 2009 K BAZA MRĄGOWO

15(6) LENA FORMELA 2008 K GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI

16(7) CAMPISTRO ALEKSANDRA 2008 K YKP WARSZAWA

17(8) HANNA URBANOWICZ 2007 K BAZA MRĄGOWO

18(9) OLGA KRASOWSKA 2008 K GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI

19(10) HANNA LIS 2008 K SKŻ ERGO HESTIA SOPOT

20(11) KALINA SZOSTEK 2010 K GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI

21(12) NINA JANKOWSKA 2008 K SKŻ ERGO HESTIA SOPOT

22(13) NIKA JAKOBSCHY-KALATA 2008 K YKP WARSZAWA

23 ANTONI ZELGA 2009 M SKŻ ERGO HESTIA SOPOT

24 MAKSYMILIAN MEGGER 2009 M SKŻ ERGO HESTIA SOPOT

25 JAN OŻÓG 2010 M YKP WARSZAWA

26 FRANCISZEK PROTASIEWICZ 2008 m SKŻ ERGO HESTIA SOPOT

27(14) IDA WOJTAS 2010 K GIŻYCKA GRUPA REGATOWA

28(15) NATASZA RUBANOWICZ 2008 K SKŻ ERGO HESTIA SOPOT

Techno open

1 OLIWIA CHOMKA 2004 K TECHNO 7,8 BAZA MRĄGOWO

2 BARTOSZ RUSZCZYK 2004 M TECHNO 7,8 BAZA MRĄGOWO

3 JAN SROCZYŃSKI 2006 M TECHNO 6,8 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI

4 LEON SROCZYŃSKI 2003 M TECHNO 7,8 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI

5 WIKTOR KOCENKO 2005 M TECHNO 6,8 BAZA MRĄGOWO

6 RUDOWICZ MARIA 2008 K TECHNO 5,8 UJKS SZTURWAŁ KALISZ

7 KRZYSZTOF LASZEWSKI 2007 M TECHNO 5,8 SKŻ ERGO HESTIA SOPOT

8 MAJA CITUK 2007 K TECHNO 5.8 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA

9 IGOR WÓJCIK 2OO6 M TECHNO 6,8 SKŻ ERGO HESTIA SOPOT

10 KACPER KARBOWNIK 2006 M TECHNO 5,8 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA

11 TOMASZ KISIELEWSKI 2006 M TECHNO 5,8 SKŻ ERGO HESTIA SOPOT

12 PAWEŁ WOSZCZYNA 2006 M TECHNO 6,8 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI

13 FELIKS PARADOWSKI 2004 M TECHNO 7,8 CŻ SZCZECIN

14 DAWID SIWICKI 2006 M TECHNO 6,8 BAZA MRĄGOWO

15 JAN SIERPACKI 2007 M TECHNO 5,8 UJKS SZTURWAŁ KALISZ

16 MARIA GUSCHINA 2007 K TECHNO 5,8 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI

17 MAJA POMIERSKA 2007 K TECHNO 5,8 SKŻ ERGO HESTIA SOPOT

18 MARTA MAJEWSKA 2005 K TECHNO 6,8 BAZA MRĄGOWO

19 CIOŁEK ADAM 2006 M TECHNO 5,8 BAZA MRĄGOWO

20 SZYMON ZAJĄCZKOWSKI 2006 M TECHNO 5,8 CŻ SZCZECIN

21 NATALIA ORŁOWSKA 2006 K TECHNO 5.8 BAZA MRĄGOWO

22 JULIA DAWICKA 2006 K TECHNO 5,8 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI

23 HANNA CEJKO 2007 K TECHNO 5.8 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA

24 JAN RODZIEWICZ 2008 M TECHNO 5.8 BAZA MRĄGOWO

25 JEREMI WOJTAS 2007 M TECHNO 5,8 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA

26 CAMPISTRO HUGO 2006 M TECHNO 5,8 YKP WARSZAWA

27 SONIA MALISZEWSKA 2007 K TECHNO 5,8 SKŻ ERGO HESTIA SOPOT

28 BORYS JAWORSKI 2005 M TECHNO 6,8 CŻ SZCZECIN

29 NADIA KULIK 2005 K TECHNO 7,8 BAZA MRĄGOWO

30 BARTEK TOMASZEWICZ 2007 M TECHNO 5,8 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI

31 KAMIL ENDLER-KOZŁOWSKI 2006 M TECHNO 5.8 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA

Techno 7.8

1 (1) OLIWIA CHOMKA 2004 K TECHNO 7,8 BAZA MRĄGOWO

2 BARTOSZ RUSZCZYK 2004 M TECHNO 7,8 BAZA MRĄGOWO

3 LEON SROCZYŃSKI 2003 M TECHNO 7,8 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI

4 FELIKS PARADOWSKI 2004 M TECHNO 7,8 CŻ SZCZECIN

5(2) NADIA KULIK 2005 K TECHNO 7,8 BAZA MRĄGOWO

Techno 6.8

1 JAN SROCZYŃSKI 2006 M TECHNO 6,8 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI

2 WIKTOR KOCENKO 2005 M TECHNO 6,8 BAZA MRĄGOWO

3 IGOR WÓJCIK 2OO6 M TECHNO 6,8 SKŻ ERGO HESTIA SOPOT

4 PAWEŁ WOSZCZYNA 2006 M TECHNO 6,8 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI

5 DAWID SIWICKI 2006 M TECHNO 6,8 BAZA MRĄGOWO

6(1) MARTA MAJEWSKA 2005 K TECHNO 6,8 BAZA MRĄGOWO

7 BORYS JAWORSKI 2005 M TECHNO 6,8 CŻ SZCZECIN

Techno 5.8

1 RUDOWICZ MARIA 2008 K TECHNO 5,8 UJKS SZTURWAŁ KALISZ

2 KRZYSZTOF LASZEWSKI 2007 M TECHNO 5,8 SKŻ ERGO HESTIA SOPOT

3(1) MAJA CITUK 2007 K TECHNO 5.8 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA

4 KACPER KARBOWNIK 2006 M TECHNO 5,8 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA

5 TOMASZ KISIELEWSKI 2006 M TECHNO 5,8 SKŻ ERGO HESTIA SOPOT

6 JAN SIERPACKI 2007 M TECHNO 5,8 UJKS SZTURWAŁ KALISZ

7(2) MARIA GUSCHINA 2007 K TECHNO 5,8 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI

8(3) MAJA POMIERSKA 2007 K TECHNO 5,8 SKŻ ERGO HESTIA SOPOT

9 CIOŁEK ADAM 2006 M TECHNO 5,8 BAZA MRĄGOWO

10 SZYMON ZAJĄCZKOWSKI 2006 M TECHNO 5,8 CŻ SZCZECIN

11(4) NATALIA ORŁOWSKA 2006 K TECHNO 5.8 BAZA MRĄGOWO

12(5) JULIA DAWICKA 2006 K TECHNO 5,8 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI

13(6) HANNA CEJKO 2007 K TECHNO 5.8 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA

14 JAN RODZIEWICZ 2008 M TECHNO 5.8 BAZA MRĄGOWO

15 JEREMI WOJTAS 2007 M TECHNO 5,8 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA

16 CAMPISTRO HUGO 2006 M TECHNO 5,8 YKP WARSZAWA

17(7) SONIA MALISZEWSKA 2007 K TECHNO 5,8 SKŻ ERGO HESTIA SOPOT

18 BARTEK TOMASZEWICZ 2007 M TECHNO 5,8 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI

19 KAMIL ENDLER-KOZŁOWSKI 2006 M TECHNO 5.8 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA

 

 

 

 

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn