Drużynowe MP 2017 (I) – AZS UWM czuje się lepiej w rozszerzonym gronie

Fot. Marta Orłowska (ilustracja)

W tym roku w Drużynowych Mistrzostwach Polski w badmintonie startuje aż 12 zespołów ( w ubiegłym sezonie zaledwie 5). W rozszerzonym gronie AZS UWM Olsztyn ma większe pole do popisu. W Suwałkach 7 i 8 stycznia  jeden mecz wygrał, jeden zremisował i trzy przegrał.  Rywalizacja przebiega systemem turniejowym.

Skład AZS UWM Olsztyn: Arkadiusz Gołębiewski, Małgorzata Polak, Lech Dryżałowski, Piotr Kowenicki, Paulina Rutkowicz, Paweł Wirżinkiewicz, Jacek Niedźwiedzki

Wyniki

I kolejka

SKB Litpol-Malow Suwałki – UKS Plesbad Pszczyna 5:1

Hubal Białystok – AZS UWM Olsztyn 6:0

OSSM Białystok – Sportowa Politechnika Gdańsk 5:1

II kolejka

SKB Litpol-Malow Suwałki – AZS UWM Olsztyn 5:1

Hubal Białystok – Sportowa Politechnika Gdańsk 6:0

OSSM Białystok – UKS Plesbad Pszczyna 5:1

III kolejka

SKB Litpol-Malow Suwałki – OSSM Białystok 5:1

Hubal Białystok – UKS Plesbad Pszczyna 5:1

Sportowa Politechnika Gdańsk – AZS UWM Olsztyn 1:5

IV kolejka

SKB „Litpol – Malow”Suwałki - Sportowa Politechnika Gdańsk 5:1

Hubal Białystok - OSSM Białystok 6:0

UKS Plesbad Pszczyna - AZS UWM Olsztyn 3:3

V kolejka

SKB „ Litpol – Malow” Suwałki - Hubal Białystok 5:1

OSSM Białystok - AZS UWM Olsztyn 4:2

Sportowa Politechnika Gdańsk - UKS Plesbad Pszczyna 3:3

Wyniki turnieju w Łodzi

AZS UM Łódź - Stal Nowa Dęba 5:1        

Aktywna Piątka Przemyśl - UKS Szlif-Pol Unia Bieruń 1:5

AZS AGH Kraków - Yonex Team Lublin 6:0

AZS UM Łódź- Yonex Team Lublin 5:1

AZS AGH Kraków - UKS Szlif-Pol Unia Bieruń 5:1

Aktywna Piątka Przemyśl - Stal Nowa Dęba 2:4

AZS UM Łódź- AZS AGH Kraków 2:4

Stal Nowa Dęba - UKS Szlif-Pol Unia Bieruń 2:4

Aktywna Piątka Przemyśl - Yonex Team Lublin 4:2

AZS UM Łódź - Aktywna Piątka Przemyśl 6:0

Stal Nowa Dęba - AZS AGH Kraków 0:6

Yonex Team Lublin - UKS Szlif-Pol Unia Bieruń 1:5

AZS UM Łódź - UKS Szlif-Pol Unia Bieruń 3:3

Aktywna Piątka Przemyśl - AZS AGH Kraków 0:6

Stal Nowa Dęba - Yonex Team Lublin 5:1

Tabela po I run dzie:

1. AZS AGH Kraków 5 10 27- 3  

2. SKB Litpol-Malow Suwałk 5 10  25-5  

3. Hubal Białystok 5 8 25 -5  

4. AZS UM Łódź 5 7 24-6  

5. UKS Szlif-Pol Unia Bieruń 5 7 18-12  

6. OSSM Białystok 5 6 15-15  

7. Stal Nowa Dęba 5 4 12-18  

8. AZS UWM Olsztyn 5 3 10-20  

9. UKS Plesbad Pszczyna 5 2 9-21  

10. Aktywna Piątka Przemyśl 5 2 7-23  

11. Sportowa Politechnika Gdańsk 5 1 7-23  

12. Yonex-Team Lubin 5 5-25   0

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn