Działdowo Cup 2015 o nagrodę Prezydenta RP – Sportowy poziom gwarantowany, dodatkowych atrakcji moc

Trzy dni dzielą nas od wielkiego wydarzenia sportowego w Działdowie. W piątek (13 marca) w hali Gimnazjum nr 2 rozpoczyna się XV Jubileuszowy Międzynarodowy Halowy Turniej Baseballu Działdowo Cup 2015 o Nagrodę Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego i Burmistrza Miasta Grzegorza Mrowińskiego pod Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Gustawa Marka Brzezina.

Organizator - Uczniowski Klub Sportowy „Yankees” Działdowo przy współpracy Dyrekcji szkoły gwarantuje najwyższy poziom sportowy, a dodatkowo przygotował moc atrakcji, które stanowić będą godna oprawę wielkiej imprezy.

Podczas Ceremonii Otwarcia zapraszamy do obejrzenia pokazów tanecznych uczennic Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi oraz pokaz walk rycerskich w wykonaniu najlepszych rycerzy na świecie, a podczas Ceremonii Zakończenia Jubileuszowego Turnieju wystąpi Inga Piwowarska- jedna z najzdolniejszych muzyków / akordeonistka/ młodego pokolenia, finalistka ogólnopolskiego konkursu Młody Muzyk Roku 2014, laureatka i zdobywczyni Grand Prix m.in. w Międzynarodowym Konkursie „Sonorum” w Kownie/ Litwa/, w Słupcy, Mławie, Sierpcu, IV miejsce w Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym w Castelfidardo we Włoszech.

Zapowiedziało się wielu znamienitych gości / z USA, przedstawiciele ambasad w Polsce/, będzie można obejrzeć wystawy – przyjaciela i sponsora działdowskiego baseballu Ala Koproskiego / Stamford, USA/ i XXXV lat pracy dla Działdowa Zdzisława Ziółkowskiego. Zapraszamy mieszkańców miasta , powiatu i województwa do Hali Widowiskowo-Sportowej im. Polskich Olimpijczyków w dniach 13-15 marca 2015.

Uczestnicy turnieju

Grupa A

1. Yankees Działdowo/ POLAND/

2. Sugar Storm Skidel/BELARUS/

3.Radiviliskis/ LITHUANIA/

4. GU FKS Minsk / BELARUS/

5. Abator Kishinev/ MOLDOVA

6. Darnitsa Tigers Kiev /UKRAINE/

Grupa B

1. Yankees Działdowo II / POLAND/

2. Lithuanica Kaunas /LITHUANIA/

3. Western Fire Rivne / UKRAINE/

4. Zubrs Brest /BELARUS/

5.SDUSOR 4 Tiraspol / MOLDOVA/

6. BK Utena / LITHUANIA/

Harmonogram gier

PIĄTEK (Friday, пятница) 13.03.2015 r.

1. 7.00-7.50 BK Utena -Lithuanica Kowno (B)

2. 8.00 - 8.50 Sugar Storm Skidel - Darnitsa Tigers Kiev (A)

3. 9.00 - 9.50 Yankees Działdowo II - Western Fire Rivne (B)

4. 10.00 - 10.50 GU FKS Minsk - Abator Kishinev (A)

5. 11.00 - 11.50 Zubrs Brest - SDUSOR 4 Tiraspol (B)

12.00 - 12.30 OTWARCIE -

6.13.00 - 13.50 Yankees Działdowo – Radiviliskis (A)

7 14.00 14.50 BK Utena -   Western Fire Rivne (B)

8.15.00 - 15.50 Sugar Storm Skidel - Abator Kishinev (A)

9.16.00 - 16.50 Lithuanica Kowno - Yankees Działdowo II (B)

10.17.00 - 17.50 Yankees Działdowo – GU FKS Minsk (A)

11.18.00 – 18.50 BK Utena – SDUSOR 4 Tiraspol (B)

12.19.00-19.50 Radiviliskis – Sugar Storm Skidel (A)

13.20.00- 20.50 Zubrs Brest- Western Fire Rivne (B)

14.21.00-21.50 Darnitsa Tigers – Abator Kishinev (A)

SOBOTA (Saturday, Cуббота ) 14.03.2015

15. 7.00 - 7.50 GU FKS Minsk - Radiviliskis (A)

16. 8.00 - 8.50 Zubrs Brest - Yankees Działdowo II (B)

17. 9.00 - 9.50 Yankees Działdowo - Abator Kishinev (A)

18. 10.00 - 10.50 Western Fire Rivne - Lithuanica Kowno (B)

19. 11.00 - 11.50 Radiviliskis - Darnitsa Tigers Kiev (A)

20. 12.00 - 12.50 BK Utena - Yankees Działdowo II (B)

21. 13.00 - 13.50 Sugar Storm Skidel - Yankees Działdowo (A)

22. 14.00 - 14.50 SDUSOR 4 Tiraspol - Lithuanica Kaunas (B)

23. 15.00 - 15.50 Darnitsa Tigers Kiev - GU FKS Minsk (A)

24. 16.00 - 16.50 BK Utena - Zubrs Brest (B)

25. 17.00 - 17.50 Radiviliskis - Abator Kishinev (A)

26. 18.00 - 18.50 SDUSOR 4 Tiraspol- Yankees Działdowo II (B)

27. 19.00 - 19.00 Yankees Działdowo - Darnitsa Tigers Kiev (A)

28. 20.00 - 20.50 Zubrs Brest - Lithuanica Kaunas (B)

29. 21.00 – 21.50 Sugar Storm Skidel – GU FKS Minsk (A)

30. 22.00 – 22.50 Western Fire Rivne – SDUSOR 4 Tiraspol (B)

NIEDZIELA (Sunday, Bоскресенье )15.03.2015

31. 9.00 – 9.50   mecz o miejsce XI – XII

32. 10.00 – 10.50 mecz o miejsce IX – X

33. 11.00 – 11.50 mecz o miejsce VII – VIII

34. 12.00 – 12.50 mecz o miejsce V – VI

35. 13.00 - 13.50 mecz o miejsce III – IV

36. 14.00 – 14.50 mecz o miejsce I – II

15.15 Ceremonia zakończenia turnieju.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn