Napięty kalendarz baseballistów – Zaczynamy od Bałtyckiej Ligi

Fot. ilustracja

W weekend 12 i 13 maja kolejna porcja baseballu w Działdowie. W sobotę zmierzą się zespoły Ravens Lublin i Warsaw Dragons a w niedzielę gospodarze ( Yankees Działdowo) będą podejmować Lisy z Białegostoku. Wszystkie spotkania rozpoczną się o godzinie 13.00 i 16.00. Zespoły Ravens , Dragons i Yankeesi zwyciężając dwukrotnie mogą objąć prowadzenie w lidze.

Mamy prośbę do kibiców, mieszkańców i jadących samochodami ulicą Świerkową o zachowanie ostrożności i czujności. Uważajmy na piłki, które mogą lądować na chodniku i ulicy!

W następny weekend kolejna porcja baseballu w wydaniu młodzieżowym U-15. W dniach 18-20 maja odbędą się Półfinały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży z udziałem Centaurów Warszawa, Akademii Schaby, Kruków Augustów i gospodarzy Yankees Działdowo. Zespoły, które zajmą dwa pierwsze miejsca awansują do finału Olimpiady w sportach letnich ,których gospodarzem jest Województwo Śląskie. Natomiast zespół seniorów wyjeżdża do Wrocławia 19 maja na mecze w ramach 1 Ligi Państwowej z tamtejszymi "Baronami".

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn