Igrzyska Wojewódzkie Dzieci i Młodzieży Szkolnej Działdowo 2019 – Dwa razy SP Miłomłyn

Fot. Baseball Team Lider Miłomłyn facebook (ilustracja)

We wtorek (2 czerwca) w Działdowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Szkolnego Związku Sportowego w baseballu. Rozegrano Igrzyska Dzieci (2006 i młodsi) oraz Igrzyska Młodzieży (2003/2005). Oba tytuły zdobyli uczniowie Szkoły Podstawowej w Miłomłynie, gdzie ta dyscyplina od kilku lat rozwija się doskonale Na podium stawali także reprezentanci SP Zajączkowo Lubawskie i SP 2 Działdowo.

Igrzyska Dzieci

Wyniki :

SP Miłomłyn – SP 2 Działdowo 18:7

SP Zajączkowo Lub. – SSP Tylice 11 : 4

SP 2 Działdowo – SSP Tylice 7 : 3

SP Zajączkowo Lub. – SP 2 Działdowo 8 : 9

SP Miłomłyn – SP Zajączkowo Lub. 7 : 2

Klasyfikacja końcowa

I miejsce SP Miłomłyn

II miejsce SP Zajączkowo Lub.

III miejsce SP 2 Działdowo

IV miejsce SSP Tylice

Składy medalistów

SP Miłomłyn- Tomasz Borowiec, Stanisław Fafiński, Michał Łuniewski, Antoni Maier, Artur Mikowski, Mikołaj orpel, Damian Skolmowski, Aleksander Stanisławski, Przemysław Szajdek, Fabian Szostek, Adam Wityczyn, Maja Ulatowska, Oliwia Tomaszewska, trener Andrzej Krzykowski

SP Zajączkowo Lub.-Julita Antoszewska, Adrian Florkowski, Laura Gałęzka, Karol Główczewski, Łukasz Ismer, Konrad Kirzanowski, Nikola Krotowska, Szymon Perszke, Maja Sadowska, Marcelina Titz, Adam Wiśniewski, Wiktoria Wolska- trener Dorota Nowińska

SP 2 Działdowo- Igor Balcerzak, Hanna Chylińska, Aleksandra Jakóbowska, Julia Kińska, Kinga Kopańska, Maria Mrowińska, Hanna Żóralska, Michał Pniewski, Milena Soćko, Milena Wrzecionowska - trener Bartłomiej Ozga

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Wyniki:

Gim 2 Działdowo- SP Miłomłyn 4 :5

Gim 2 Działdowo – SP Zajączkowo Lub. 13 :3

SP Miłomłyn – SP Zajączkowo Lub. 7 :0

Klasyfikacja końcowa

I miejsce SP Miłomłyn

II miejsce Gim 2 Działdowo

III miejsce SP Zajączkowo Lub.

Składy medalistów:

SP Miłomłyn- Kacper Apsel, Michał Cięszczyk, Karol Koziej, Miłosz Lis, Grzegorz Łątkowski, Emil Maier, Karol Wityczyn,trener Andrzej Krzykowski

Gim 2 Działdowo- Jakub Jedwabnik, Michał Kempka, Mateusz Łuczak, Igor Piotrowicz, Cezary Karpiński, Kacper Sobiesierski, Oskar Zero, Filip Nowakowski, Wiktor Kowalski- trener Kamil Chrzanowski

SP Zajączkowo Lub. – Wiktoria Czajkowska, Julia Dąbrowska, Piotr Kępara, Piotr Łukaszewski, Artur Nadolski, Filip Neumann, Seweryn Stepnowski, Mikołaj Strózik, Daniel Teska, Patrycja Wolska, Jakub Wolski- trener Dorota Nowińska

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn