Maraton Pieszy „Ełcka Zmarzlina” 2017 – Każdy kto przeszedł może czuć się zwycięzcą

Fot. mosir ełk

„Maraton Pieszy na Orientację – Ełcka Zmarzlina ” to impreza turystyczno-sportowa na orientację, która znalazła już stałe miejsce w kalendarzu prób ekstremalnych w Polsce. W tym roku (7/8 stycznia) ona szczególny charakter, bo temperatura rzeczywiście była niska, i należało się wykazać nie lada odwagą by podjąć wyzwanie. Chętnych nie brakowało. Zawody rozegrano na dystansach:100 km, 50 km i 15 km.

Start odbył się na terenie Powiatu Ełckiego, a w mieście.. Uczestnicy mogli iść samodzielnie lub w grupach, a biorąc pod uwagę szczególne warunki wielu skorzystało z tej drugiej opcji. Przyjechali „maratończycy” z całej Polski, ale największą grupę uczestników stanowili gospodarze, mieszkańcy Gołdapi i okolicznych miejscowości. Poniżej podajemy wyniki, ale tu akurat każdy może czuć się zwycięzcą.

Wyniki

Dystans 100 km

Kobiety

1 Skolimowska Katarzyna Żabokliki Yulo Run Team Siedlce 100 km 25:30:00

2 Sochacka Katarzyna Rokietnica 65 km 12:39:00

3 Piwońska Julita Ełk 65 km 14:11:00

4 Małowińska Małgorzata Bydgoszcz 52 km 10:58:00

Mężczyźni

1 Jędroszkowiak Michał Książ Wielkopolski Bohaterzy Ziemi 100 km 16:15:00

2 Jaśkiewicz Piotr Kraków Lunatycy 100 km 17:45:00

3 Hippner Marcin Gdańsk Kosmate pały Gandalfa 100 km 19:48:00

4 Zakrzewski Michał Olsztyn Degustatorzy 100 km 21:34:00

5 Bujakiewicz Gabriel Pobiedziska On-Sight 100 km 23:09:00

5 Pietrzak Mariusz Piastów SKPB Warszawa 100 km 23:09:00

.........................................

10 Rudowicz Piotr Olsztyn Orient Olsztyn 100 km 25:24:00

11 Nankieiwcz Krzysztof Olsztyn 100 km 25:26:00

12 Pawlak Paweł Olsztyn Wygrałem wyścig z żółwiem 100 km 25:30:00

17 Bowszys Maciej Olsztyn 65 km 12:23:00

21 Sawicki Jerzy Ełk 65 km 13:08:00

21 Augustynowicz Piotr Ełk Centrum Edukacji Mundurowej 65 km 13:08:00

25 Limberger Janusz Ełk Zespół Szkół Mech-Elektr w Ełku 65 km 14:11:00

25 Kasjan Maciej Ełk 15 Brygada Zmechanizowana 65 km 14:11:00

25 Kaczkieło Maciej Ełk 65 km 14:11:00

25 Kosiorek Sebastian Ełk 65 km 14:11:00

31 Rynkiewicz Jędrzej Kętrzyn Runners Team Kętrzyn 65 km 16:43:00

Dystans 50 km

Kobiety

1 Sejbuk Anna Siedlce Zjebas 50 km 08:21

2 Karpa Katarzyna Warszawa dziewczyny na start.pl/Smashing pApkins 50 km 09:26

3 Stanek Asia Szczecin Rudy Kot 50 km 10:21

4 Kinowska Katarzyna Gdańsk KANKAN 50 km 10:22

5 Truszkowska Kamila Gdańsk 50 km 10:22

6 Duszak Dorota Brwinów 2PU 50 km 10:33

...........................................................

10 Pawluczuk Ela Ełk 50 km 11:41 10

10 Nagolska Monika Ełk 50 km 11:41 10

13 Milczarek Dorota Morąg/LW So close no mater how far 50 km 11:45

14 Limberger Katarzyna Ełk Serduszko Team Ełk 50 km 12:10

16 Lempe Małgorzata Ełk 50 km 12:24

25 Bieńk Pieńkosz Agata Ełk Paka Pieńków 50 km 12:48

28 Kuklińska Aleksandra Ełk 50 km 12:48

20 Bieleniewicz Katarzyna Ełk Bieleniewicz Team 50 km 13:12

21 Bączek Patrycja Gołdap 50 km 13:35

22 Białek-Drożdż Alicja Ełk 50 km 13:38

23 Kemicer Monika Ełk Kemi Team 50 km 13:45

Mężczyźni

1 Sontowski Marcin Gdańsk Morenka team 50 km 06:44

2 Gębarowski Piotr Warszawa MoPi. Team 50 km 07:54

2Kaczmarek Stanisław Sękowo Szach Sękowo 50 km 07:54

4 Śmieja Daniel Szczecin mrdp.pl 50 km 08:04

4 Leśniewski Daniel Słupsk STOPA Słupsk 50 km 08:04

4 Puka Hubert Stalowa Wola Rajd Dolnego Sanu 50 km 08:04

...............................................................

4 Majkowski Michał Warszawa TRIspect 50 km 08:04

11 Świętoń Krzysztof Gołdap JW 4808/Łowcy Przygód Gołdap 50 km 08:24

11 Borucki Dariusz Gołdap Łowcy Przygód Gołdap 50 km 08:24

13 Jaszkowski Tomasz Ełk 50 km 08:25

13 Budnik Sławomir Gołdap JW 4808 50 km 08:25

13 Marczuk Norbert Kowale Oleckie JW 4808 50 km 08:25

17 Olszewski Maciej Ełk 50 km 09:27

21 Siwilewicz Józef Elbląg Józio Team 50 km 09:32

24 Więcko Grzegorz Ełk 50 km 10:16

24 Włodarczyk Mirosław Ełk 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50 km 10:16

24 Więcko Jacek Talusy 15 GBZ 50 km 10:16

27 Bujak Lucjan Ełk 50 km 10:17

30 Paśnikowski Janusz Ełk Ełckie Stowarzyszenie Wspinaczkowe "Climbers" 50 km 10:26

35 Wachulewicz Mariusz Ełk 50 km 10:35

36 Skórka Robert Kętrzyn Leszcze Kętrzyn 50 km 10:42

46 Kosior Tomasz Kętrzyn Leszcze Kętrzyn 50 km 10:42

42 Wszeborowski Dariusz Ełk Arkadia Team 50 km 11:18

43 Konarzewski Marcin Ełk 50 km 11:27

43 Miezianko Krzysztof Ełk 50 km 11:27

43 Skrodzki Piotr Ełk 50 km 11:27

47 Kawałko Maciej Szafranki PaintRun 50 km 11:30

48 Klejno Bartłomiej Ełk ZSME-Ełk 50 km 11:36

49 Szumiło Michał Ełk LYSY 666 TEAM 50 km 11:37

51 Pipiro Piotr Ełk 50 km 11:42

51 Pełszyński Mariusz Ełk 50 km 11:42

53 Pawluczuk Tomasz Ełk Wiking MC Poland 50 km 11:43

56 Junko Łukasz Giżycko 50 km 11:44

95 Żarczyński Wojtek Olsztyn 50 km 11:45

59 Roczeń Grzegorz Gołdap Kampanieros/Łowcy Przygód 50 km 11:55

59 Prawdzik Łukasz Olsztyn Kompanieros 50 km 11:55

70 Lempe Artur Ełk 50 km 12:24

72 Durmaj Sławomir Ełk POŻ-SERWIS Ełk 50 km 12:46

75 Pieńkosz Paweł Ełk Paka Pieńków 50 km 12:48

75 Paszkiewicz Arkadiusz Ełk COOL WALKING TEAM 50 km 12:48

75 Piwoński Maciej Ełk 50 km 12:48

80 Bieleniewicz Rafał Ełk Bieleniewicz Team 50 km 13:12

81 Bębenek Jacek Giżycko 50 km 13:13

83 Żynda Jakub Gołdap 50 km 13:35

84 Dorf Paweł Ełk Beauty Center & Fitness Ełk 50 km 13:38

84 Wasilewski Jarosław Ełk 50 km 13:38

86 Tondera Grzegorz Ełk 50 km 13:45

86 Andrukiewicz Tomasz Ełk Urząd Miasta Ełk 50 km 13:45

86 Urbański Artur Ełk Urząd Miasta Ełk 50 km 13:45

86 Kemicer Nikodem Ełk Kemi Team 50 km 13:45

Dystans 15 km

1 Sieczkowska Ewa Gołdap JW 4808 Gołdap 15 km 02:26:35

2 Arseniuk Sylwia Warszawa 15 km 02:33:43

3 Arseniuk Julia Warszawa 15 km 02:33:44

4 Makal Emilia Ełk Makal Team 15 km 02:41:49

5 Grzegorczyk Aneta Ełk Ladies&Gentelmen 15 km 02:43:13

5 Dadura Agnieszka Ełk Ladies&Gentelmen 15 km 02:43:13

......................................

5 Rawinis Beata Ełk Ladies&Gentelmen 15 km 02:43:13

8 Skrodzka Urszula Ełk 15 km 02:53:30

9 Wszeborowska Agnieszka Ełk 15 km 02:54:25

10 Janiszewska Anna Ełk 15 km 02:56:30

10 Wirkowska Aneta Ełk 15 km 02:56:30

12 Jaszkowska Karolina Ełk 15 km 02:58:10

13 Dobrzyń Karolina Ełk Centrum Edukacji Mundurowej 15 km 03:02:20

13 Steer Anna Ełk Stowarzyszenie Sportowe Pasje 15 km 03:02:30

13 Świderska Anna Ełk Stowarzyszenie Sportowe Pasje 15 km 03:02:30

16 Broniszewska Iwona Ełk POŻ-SERWIS Ełk 15 km 03:16:15

19 Małolepsza Marta Ełk 15 km 03:23:40

19 Jaskuła Barbara Ełk 15 km 03:23:40

21 Alicka Katarzyna Pisz 15 km 03:31:56

21 Przygoda Agnieszka Pisz 15 km 03:31:56

21 Buszyniewicz Alina Pogobie Średnie 15 km 03:31:56

24 Pryzmont Anna Ełk 15 km 03:40:20

25 Lewandowska Ada Ełk 15 km 04:11:50

25 Lewandowska Ida Ełk 15 km 04:11:50

25 Mariańczyk Ewa Ełk 15 km 04:11:50

Mężczyźni

1 Motel Paweł Warszawa AKS Polonia Warszawa 15 km 01:49:40

2 Brynda Marcin Olecko JW 4808 Gołdap 15 km 01:52:30

3 Famulski Mariusz Grabowo JW 4808 15 km 01:52:35

4 Szymanowski Karol Gołdap 15 km 01:52:50

5 Twarkowski Łukasz Regiel 15 km 01:58:35

Łazarek Daniel Sopot Kawaler Wieczorową Porą 15 km 02:07:30

........................................

9 Nawrocki Sławomir Gołdap JW 4808 Gołdap 15 km 02:26:36

10 Chomiczewski Jacek Gołdap JW 4808 Gołdap 15 km 02:27:10

11 Szczygieł Krystian Ełk 15 km 02:27:20

12 Kucharski Rafał Gaudynki Monar 15 km 02:31:00

12 Okularczyk Marcin Gaudynki Monar 15 km 02:31:00

12 Pawluk Paweł Gaudynki Monar 15 km 02:31:00

12 Kostrzycki Marcin Gaudynki Monar 15 km 02:31:00

16 Makal Igor Ełk Makal Team 15 km 02:41:50

17 Grzegorczyk Daniel Ełk Ladies&Gentelmen 15 km 02:43:13

17 Grzegorczyk Tadeusz Ełk Ladies&Gentelmen 15 km 02:43:13

17 Dadura Tomasz Ełk Ladies&Gentelmen 15 km 02:43:13

17 Chlebus Grzegorz Ełk Ladies&Gentelmen 15 km 02:43:13

21 Wszeborowski Kacper Ełk 15 km 02:52:50

21 Lenartowicz Marek Ełk 15 km 02:52:50

23 Janiszewski Zdzisław Ełk 15 km 02:56:30

24 Marcinkowski Daniel Ełk 15 km 02:58:10

25 Czerkawski Piotr Elbląg WME 15 km 02:58:40

26 Stolarczyk Jakub Ełk Centrum Edukacji Mundurowej 15 km 03:02:20

27 Steer Jonathan Ełk Stowarzyszenie Sportowe Pasje 15 km 03:02:30

28 Polak Marcin Ełk 15 km 03:02:45

28 Gawedzki Tomasz Ełk 15 km 03:02:45

31 Kukliński Bartosz Ełk 15 km 03:16:15

31 Rejmer Grzegorz Ełk 15 km 03:16:15

31 Kukliński Piotr Ełk POŻ-SERWIS Ełk 15 km 03:16:15

31 Pieńkosz Kacper Ełk PAKA Pieńków 15 km 03:16:15

36 Alicki Marcin Pisz 15 km 03:31:56

36 Przygoda Wojciech Pisz 15 km 03:31:56

36 Buszyniewicz Jerzy Pogobie Średnie 15 km 03:31:56

38 Alicki Piotr Pisz 15 km 03:31:56

40 Pryzmont Paweł Ełk 15 km 03:40:20

40 Pryzmont Piotr Ełk 15 km 03:40:20

40 Paszkiewicz Gustaw Ełk 15 km 03:44:20

43 Lewandowski Bartosz Piotr Ełk 15 km 04:11:50

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn