Mazurskie Tropy Barczewo 2018 – Rowerem lub z buta, a mianownik wspólny

Fot. mazurskietropy.pl

W sobotę (9 czerwca) odbył się w Barczewie (baza imprezy) Rajd na Orientacje „Mazurskie Tropy”. Rywalizacja przebiegała w dwóch podstawowych grupach. Zaproponowano dystanse rowerowe na 130 km i 50 km oraz piesze na 50 km i 25 km. Zgodnie ideą tej dyscypliny uczestnicy z mapą musieli odnaleźć punkty kontrolne, które były podstawą klasyfikacji końcowej, liczył się również uzyskany czas.

Piękne mazurskie tereny zachęciły do udziału w tej imprezie miłośników tej formy rekreacji z całego kraju, choć oczywiście najwięcej było biegaczy i rowerzystów z Warmii i Mazur. Wszyscy przeżyli niepowtarzalną przygodę, poniżej podajemy klasyfikacje, ale uwzględniamy w niej tylko tych reprezentantów naszego regionu, którym w wynikach przyporządkowano miejsce zamieszkania.

Trasa rowerowa (130 km)

1 Łukasz Mirowski Wrocław Anna Pieróg Racing Team 07:42:30

1 Paweł Brudło Warszawa Ba-Bi 07:42:30

1 Krzysztof Szawdzin Wrocław 07:42:30

4 Radosław Walentowski Skierniewice 08:04:10

4 Paweł Słomka warszawa team360 08:04:10

6 Marcin Krasuski Warszawa OK!Sport Warszawa 08:10:17

............................

17 Andrzej Zmuda-Trzebiatowski Olsztyn 10:32:33

22 Piotr Orzoł Olsztyn 11:14:38

24 Maciej Tumiński Stawiguda ITS 11:25:24

25 Piotr Kozdryk Stawiguda Centrum Rowerowe Olsztyn 11:25:24

36 Szymon Kuprian Olsztyn 11:05:55

40 Włodzimierz Wiśniewski Olsztyn Milordzi 11:12:24

40 Andrzej Lindemann Olsztyn Milordzi 11:12:24

47 Dominik Wołodźko Olsztyn 10:21:35

52 Piotr Kuncewicz Olsztyn Szybcy Inaczej 11:05:29

54 Marek Walczyk Olsztyn Szybcy Inaczej 18 18 11:07:00

67 Mariusz Rychcik Wójtowo GREY WOLF 12 12 11:55:59

MT072

Trasa rowerowa (50 km)

1 Daniel Radzki Olsztyn 03:40:00

2 Rafał Radzki Olsztyn 03:40:22

3 Piotr Gromelski Olsztyn GENA Team 03:57:34

4 Arkadiusz Niegowski Warszawa SPeCe 04:03:10

5 (1) Anna Rychlik Łódź OrientAkcja 04:29:13

6 (2) Renata Nowińska Łódź OrientAkcja 04:29:27

........................

7 Tomasz Gronostajski Olsztyn 04:49:15

9 Grzegorz Majewski Olsztyn Zadyszka Olsztyn 04:54:01

9 Marek Gawin Barczewo Zadyszka Olsztyn 04:54:01

9 Paweł Polewacz Olsztyn Zadyszka Olsztyn 04:54:01

9 Michał Pedziwiatr Olsztyn Zadyszka Olsztyn 04:54:01

9 Wojciech Syrewicz Olsztyn Zadyszka Olsztyn 04:54:01

9 Mariusz Dołęga Olsztyn Zadyszka Olsztyn 04:54:01

9 Marcin Rogiewicz Olsztyn Zadyszka Olsztyn 04:54:01

16 Sławomir Brzozowski Olsztyn Zadyszka Olsztyn 04:58:03

17 Marcin Bortkiewicz Olsztyn Zadyszka Olsztyn 04:58:16

18 (3) Gosia Wiśniewska Olsztyn o mało co 05:00:32

18 Michał Jurkowski Olsztyn o mało co 05:00:32

20 Orest Kantor Różnowo o mało co 05:00:59

21 Dawid Meronów olsztyn 05:09:11

22 Marek Hinz Olsztyn 05:09:22

24 MICHAŁ FILAK OLSZTYN 05:13:37

24 KRZYSZTOF FILAK OLSZTYN 05:13:37

34 Damian Hintz Olsztyn Salamankowie 05:47:47

34 (6) Agnieszka Urban Olsztyn Salamankowie 05:47:47

38 (7) B24 MARIA DĄBROWSKA GUTKOWO 06:00:48

38 Leszek Dąbrowski Gutkowo 06:00:48

42 (9) Joanna Jończyk Olsztyn 06:37:05

42 Łukasz Ropelewski Olsztyn 06:37:05

44 Marcin Czajkowski Olsztyn Przecinka Team 06:37:10

49 Dariusz Gapiński Olsztyn 06:59:11

50 (13) Halina Karol Olsztyn 06:59:38

53 ZENON GRABOWIECKI IŁAWA ZENOTAM 05:57:39

53 Krzysztof Kotłowski Iława ZenoTeam 05:57:39

53 (14) Joanna Wojtak Iława ZenoTeam 05:57:39

53 Łukasz Klonowski Iława Zenoteam 05:57:39

77 (25) Ewa Kowalska Olsztyn 04:21:04

MT131

Trasa piesza (50 km)

1 Mateusz Mioduszewski Warszawa UKA 08:12:33

1 Marcin Sontowski Gdańsk Morenka Team 08:12:33

3 Paweł Jankowiak Nowy Tomyśl Olędry 08:23:23

4 Jan Lenczowski Sulejowek Team360stopni 08:23:28

5 Karol l Gostomczyk Studzienice PLATINUM Ubezpieczenia 09:15:02

6 Tomasz Domin Krakow 09:16:27

......................................

9 Mikołaj Korabiewski Ełk X Ełcka Zmarzlina 2019 10:11:39

10 Dariusz Wszeborowski Ełk X Ełcka Zmarzlina 2019 10:16:29

15 (4) Sylwia Prądzyńska Ełk GeoOrient Ełk 11:52:01

16 Jarosław Prądzyński Ełk GeoOrient Ełk 11:52:08

26 Piotr Veith Olsztyn AKT Olsztyn 13:06:41

29 Grzegorz Jurjewicz Morąg Missing in Action 11:58:16

31 Cezary Żyźniewski Kętrzyn Leszcze Kętrzyn 13:03:30

31 Robert Skórka Kętrzyn Leszcze Kętrzyn 13:03:30

41(12) Magdalena Bacławska Olsztyn Geobohaterzy 10:24:48

41 Piotr Czaplicki Bartoszyce Geobohaterzy 10:24:48

46 Mariusz PEŁSZYŃSKI EŁK 15 GBZ 11:40:35

51 Bogdan Bodetko Olsztyn Heavy Metal Team 06:25:57

MT065

Trasa piesza (25 km)

1 Mateusz Komorowski 04:18:38

2 Sławomir Kuchciński Mława LOTOS Running Team 05:28:29

3 Maciek Ners Warszawa Janusze Orienteeringu 05:38:24

3 Patryk Grabski Warszawa OFFTRAVEL 05:38:24

3 (1) Alicja Wójcicka Warszawa OFFTRAVEL 05:38:24

6 Romuald Miszewski Rumia Ascini Polska_w INO 05:52:25

...............................................

8 Dariusz Hanas OLSZTYN Drużyna Wilka 06:02:21

11 Jacek Kierul Olsztyn 06:55:13

15 Tomek Góralczyk Barczewo 07:22:29

15 Robert Markowicz Barczewo 07:22:29

46 (16) Klaudia Danielska Szczytno 09:03:50

52 (20) Jolanta Dukiel Giżycko 5 1 4 09:06:23

53 (21) Michalina Studzińska Olsztyn 7 3 4 09:27:05

53 (21) Maria Bieńkowska 7 3 4 09:27:05

55 Arek Świder Olsztyn 7 poza limitem 0 09:40:06

55 (23) Maria Bohutyn Olsztyn 7 poza limitem 0 09:40:06

55 (23) Julita Alsztyniuk Olsztyn 7 poza limitem 0 09:40:06

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn