×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów bazantarnia90 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Koleżeński I Leśny Półmaraton Elbląg 2015 – Kwiatek symbolicznie, a bieg obowiązkowo

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów bazantarnia90 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

SKS ELaktywni, MKS „TRUSO” przy współpracy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Elblągu w parku Leśnym Bażantaria zorganizowali Koleżeński I Leśny Półmaraton. Uczestnicy mieli do wyboru dwa dystanse: półmaraton i ćwierćmaraton.. Zgłosiło się około stu uczestników, a ponieważ impreza odbyła się 8 marca panie traktowano ze szczególna estymą.

Były więc okolicznościowe życzenia, nawet kwiatki, ale główne bohaterki dnia przybyły do Bażantarni przede wszystkim z zamiarem biegania i uczyniły to w dobrym stylu. Na krótszym dystansie zwyciężyła Emila Kosacka z Olsztyna, na dłuższym Joanna Deputat z Elblaga, wśród mężczyzn wygrali odpowiednio: Michał Winczewski z Marzęcina i Wojciech Ptaszyński z Fromborka.

Impreza bardzo udana przy korzystnej pogodzie, a przede wszystkim w miłej, koleżeńskiej atmosferze.

Wyniki

Ćwierćmaraton

Kobiety

1 Kosacka Emilia 1982 Olsztyn 0:56:10

2 Lorek Kinga 1998 Elbląg 1:00:58

3 Czarnecka Joanna 1980 Elbląg 1:01:15

4 Klimowska Anetta 1979 Elbląg 1:02:15

5 Glaubert Weronika 2000 Elbląg 1:06:10

6 Rokicka Julia 2000 Elbląg 1:07:32

7 Bojarczyk Barbara 1965 Elbląg 1:13:56

8 Konopko Lidia 1971 Elbląg 1:15:23

9 KACZAN IZABELA 1983 Elbląg 1:15:43

10 Marczuk Magdalena 1979 Elbląg 1:17:59

11 Jaworska Małgorzata 1976 Elbląg 1:18:03

12 Sznaza Agata 1987 Elbląg 1:18:03

13 POSZEWIECKA EWA 1975 Gdańsk 1:21:05

14 Górska Beata 1984 Elbląg 1:21:39

15 Denis Eugenia 1953 Elbląg 1:52:38

{AdmirorGallery}bazantarnia90{/AdmirorGallery}

Ćwierćmaraton

Mężczyźni

1 Winczewski Michał 1999 Marzęcino 0:51:15

2 Różalski Piotr 1979 Elbląg 0:53:16

3 Sokołowski Krzysztof 1978 Elbląg 0:53:33

4 Fil Mariusz 1975 Elbląg 0:56:19

5 Kutra Sebastian 1976 Elbląg 0:57:24

6 JABŁONOWSKI Krzysztof 2000 Elbląg 0:59:23

7 Kulewicz Cezary 1964 Braniewo 1:00:09

8 Winczewski Tomasz 1974 Marzęcino 1:00:14

9 Olszewski Roman 1973 Elbląg 1:01:27

10 Winczewski Maciej 2000 Marzęcino 1:01:42

11 Makowski Piotr 1976 Gdańsk 1:02:30

12 Walencik Grzegorz 1982 Elbląg 1:02:33

13 Jaworski Jakub 1976 Elbląg 1:05:26

14 Bitniok Karol 2000 Elbląg 1:06:00

15 Kowalski Jerzy 1968 Elbląg 1:06:32

16 Karpiński Dominik 1978 Elbląg 1:06:36

17 Rokicki Leszek 1973 Elbląg 1:07:33

18 Liber Paweł 1972 Elbląg 1:07:34

19 Brzuski Janusz 1947 Elbląg 1:13:49

20 Luberecki Edward 1960 Elbląg 1:14:00

21 Hołowiński Radosława 1981 Elbląg 1:16:02

22 LESZCZYŃSKI TOMASZ 1974 Gdańsk 1:35:38

{AdmirorGallery}bazantarnia90{/AdmirorGallery}

Półmaraton

Kobiety

1 Deputat Joanna 1976 Elbląg 1:50:34

2 Barcikowska Wioletta 1970 Elbląg 2:00:21

3 Kwiatkowska Agnieszka 1976 Elbląg 2:01:00

4 Bartnicka Anetta 1974 Elbląg 2:03:17

5 Nienadowska Beata 1968 Elbląg 2:04:06

6 Adamczyk Bożena 1971 Pasłęk 2:04:42

7 Mickiewicz Ewa 1975 Elbląg 2:11:23

8 Glaubert Justyna 1976 Elbląg 2:16:11

9 Rymkiewicz Aleksandra 1966 Elbląg 2:23:52

10 Błażewicz Agnieszka 1983 Elbląg 2:29:50

11 Rybska Izabela 1977 Elbląg 2:44:34

12 Greczycho Katarzyna 1984 Elbląg 2:57:09

13 PATER BARBARA 1976 Elbląg 2:57:09

{AdmirorGallery}bazantarnia90{/AdmirorGallery}

Półmaraton

Mężczyźni

1 Ptaszyński Wojciech 1974 Frombork 1:41:27

2 Tomaszewicz Marcin 1990 Elbląg 1:42:34

3 van Ieperen Arco 1971 Elbląg 1:44:21

4 Krzeszewski Grzegorz 1972 Elbląg 1:46:20

5 Derewecki Jarek 1974 Skrzeszewo 1:50:59

6 Grocki Artur 1972 Elbląg 1:53:23

7 Jaworski Tomasz 1979 Elbląg 1:53:23

8 Fieducik Jaruś 1969 Elbląg 1:53:33

9 Buczko Paweł 1973 Pasłęk 1:54:02

10 Bojarczyk Sandra 1988 Elbląg 1:55:23

11 Podhorodecki Arkadiusz 1967 Elbląg 1:55:23

12 CICHOWSKI JANUSZ 1985 Elbląg 1:57:06

13 Kłosiewicz Wojciech 1975 Elbląg 1:58:32

14 Tomaszewicz Piotr 1968 Elbląg 1:58:40

15 Zamorski Adam 1967 Elbląg 1:58:51

16 Bala Mariusz 1979 Elbląg 1:59:24

17 Tołwiński Bogusława 1968 Elbląg 1:59:45

18 Mróz Marek 1976 Malbork 2:00:03

19 POSZEWIECKI MAREK 1973 Gdańsk 2:00:17

20 Adamczyk Zbigniew 1970 Pasłęk 2:01:10

21 Świderski Jan 1967 Pasłęk 2:01:50

22 Klimowski Przemysław 1977 Elbląg 2:02:14

23 ELMINOWSKI WOJCIECH 1962 Elbląg 2:04:06

24 Bartnicki Wojciech 1968 Elbląg 2:04:06

25 Mazur Jarosław 1969 Elbląg 2:04:06

26 Sznaza Tadeusz 1959 Elbląg 2:04:48

28 JABŁONOWSKI WOJCIECH 1974 Elbląg 2:06:10

29 Hajducki Jarosław 1976 Elbląg 2:06:43

30 Pogorzelski Daniel 1986 Elbląg 2:09:10

31 Mirzałek Piotr 1978 Elbląg 2:10:32

32 KACZYŃSKI Zbigniew 1960 Braniewo 2:11:30

33 Gruchalski Rafał 1977 Elbląg 2:12:09

34 Brzuszczyński Tomasz 1976 Elbląg 2:14:54

35 Boris Aneta 1983 Elbląg 2:20:19

36 Stefanowicz Artur 1976 Elbląg 2:21:51

37 Kozakiewicz Marek 1958 Braniewo 2:22:52

38 Wrzosek Tomasz 1983 Elbląg 2:29:50

39 Baranowski Olaf 1977 Elbląg 2:30:02

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn