II Grand Prix Warmii - XI Lidzbarski Bieg Uliczny 2015 – Jesteśmy mocni - mówili na mecie

Na Placu Młyńskim w Lidzbarku Warmińskim znajdowały się: start i meta XI Lidzbarskiego Biegu Ulicznego zaliczanego do klasyfikacji II Grand Prix Warmii. Pobiegło ponad 100 uczestników, głównie z naszego regionu, ale nie brakowało gości, którzy byli znakomicie przygotowani. Wygrał Łukasz Oskierko z Warszawy przed Dawidem Worobcem z Górowa Iławeckiego. Wśród pań najszybsza okazała się Marta Barcewicz z Bisztynka.

Impreza mimo zmiennej aury udała się, nas cieszy przede wszystkim dobra frekwencja i coraz lepsza kondycja mieszkańców Warmii i Mazur, którzy przekonali się, że systematyczny trening to najlepsze lekarstwo by czuć się dobrze. Oczywiście najwięcej braw zebrali zwycięzcy, ale było ich wielu, bowiem prowadzono klasyfikacje w kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn.

Klasyfikacja Open (dystans 10 km)

1 Oskierko Łukasz Warszawa Trisfera.pl 1989 20-29 M 1 31:45 1

2 Worobiec Dawid Olsztyn/ Górowo Ił. Team Kopeć/ DHL Olsztyn 1990 20-29 M 2 31:48 2

3 Raczyński Paweł Kraśnik SKB Kraśnik 1990 20-29 M 3 32:31 3

4 Nosarzewski Konrad Stupsk Mazowiecki A-Z TAPE Managerbiegaczy.pl 1991 20-29 M 4 33:13 4

5 Dembowski Mariusz Lidzbark 1983 30-39 M 1 3:24 17.6 34:08 5

6 Sulewski Krzysztof Barczewo Barczewo Biega 1985 30-39 M 2 34:43 6

7 Horba Kamil Morag 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana 1986 20-29 M 5 34:52 7

8 Gwardjak Szymon Lidzbark Warmiński LKS Zorza Gdynia 1993 20-29 M 6 35:21 8

9 Wiśniewski Rafał Olsztyn Pszczółkowski Team 1988 20-29 M 7 36:10 9

10 Olszewski Adam Jeziorany Team Kopeć 1993 20-29 M 8 36:19 10

11 Symerewicz Marek Barczewo 1967 40-49 M 1 36:58 11

12 Jędrzejak Krzysztof Lidzbark Warmiński BeHaP AKB Lidzbark Warmiński 1987 20-29 M 9 37:12 12

13 Chętnik Rafał Sztum LKS ZANTYR SZTUM 1977 30-39 M 3 37:26 13

14 Kasperski Arkadiusz Olsztyn AKM Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com 1970 40-49 M 2 37:33 14

15 Szczygłowski Jacek Morąg Paged Sklejka Morąg 1971 40-49 M 3 3:46 15.9 37:47 15

16 Sosnowski Krystian Bartoszyce 20 Brygada Zmechanizowana 1985 30-39 M 4 37:55 16

17 Nosarzewski Waldemar Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1967 40-49 M 4 38:06 17

18 Nadulski Jacek Olsztyn MTZ Renault Alcar Team Kopeć 1979 30-39 M 5 38:27 18

19 Olszewski Tomasz Jeziorany MKS JEZIORANY 1991 20-29 M 10 38:42 19

20 Oliwiński Paweł Biała Góra LKS ZANTYR SZTUM 1979 30-39 M 6 39:02 20

.................................................................................

21 Łożyński Piotr Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1963 50-59 M 1 3:55 15.3 39:15 39:16 21

22 Jabłoński Robert Lidzbark Warmiński 1982 30-39 M 7 3:56 15.2 39:19 39:21 22

23 Bryła Artur Bartoszyce 20 BRYGADA ZMECHANIZOWANA 1971 40-49 M 5 39:25 23

24 Wiśniowski Mateusz Lidzbark Warmiński 1998 16-19 M 1 39:52 24

25 Barcewicz Marta Olsztyn 12tri.pl Drużyna Wilka 1986 20-29 K 1 40:28 1

26 Fieodorow Tomasz Barczewo Barczewo Biega 1984 30-39 M 8 40:33 25

27 Oleksiak Krzysztof Olsztyn 1975 40-49 M 6 40:34 26

28 Ostrowski Przemysław Jeziorany AKB Lidzbark Warmiński 1984 30-39 M 9 41:03 27

29 Klimik Zenon Szczytno akb szczytno 1963 50-59 M 2 41:07 28

30 Dołżycki Daniel Bartoszyce Żerom Biega 1974 40-49 M 7 41:21 29

31 Wdowiak Wojciech Olsztyn 1973 40-49 M 8 41:25 30

32 Radzikowski Paweł Jeziorany 1989 20-29 M 11 41:39 31

33 Pieczulis Krystyna Olsztyn AZS UWM Olsztyn/AKM Olimp/Sklep Biegowy 1962 50-59 K 1 42:11 2

34 Kur Daniel Gdynia Biegnę dla Ani :) 1985 30-39 M 10 42:18 32

35 Milaniuk Stefan Kraszewo Dziki z Gaapagos 1997 16-19 M 2 4: 42:32 33

36 Kozłowski Michał Hel 43. BATALION SAPERÓW 1975 40-49 M 9 42:40 34

37 Mielec Mateusz Sucha Beskidzka 1989 20-29 M 12 42:55 35

38 Paszko Mieczysław Bartoszyce 1969 40-49 M 10 43:04 36

39 Trudnowski Maciej Olsztyn Trudnowscy 1972 40-49 M 11 43:05 37

40 Ciecierski Paweł Bartoszyce 1981 30-39 M 11 43:05 38

41 Wdowiak Robert Olsztyn 1998 16-19 M 3 43:17 39

42 Najduch Grzegorz Lidzbark Warmiński Szkło Lidzbark Warmiński 1973 40-49 M 12 43:22 40

43 Jurczak Andrzej Dobre Miasto Pozytywni Dobre Miasto 1963 50-59 M 3 43:20 41

44 Kiernozek Tomasz Szczytno AKB Szczytno 1984 30-39 M 12 8 43:31 42

45 Michalak Patryk Lidzbark Warmiński 1993 20-29 M 13 43:45 43

46 Wilamowski Krzysztof Lidzbark Warmiński Dziki z Gaapagos 1997 16-19 M 4 43:50 44

47 Gilis Nikodem Lidzbark Warmiński 1993 20-29 M 14 44:07 45

48Burzacki Wiesław Lidzbark W 1954 60 i starsi M 1 44:15 46

49 Gwozdowicz Ryszard Olsztyn Grupa DBK 1965 50-59 M 4 44:17 47

50 Kowalska Ewa Toruń 1965 50-59 K 2 44:22 3

51 Malinowski Wojciech Lidzbark Warmiński 1985 30-39 M 13 44:47 48

52 Alchimowicz Cezary Napraty 1962 50-59 M 5 45:07 49

53 Lemiesz Grzegorz Olsztyn Centrum Rehabilitacji Holistycznej Lemiesz i Specjaliści 1985 30-39 M 14 45:21 50

54 Fieducik Jan Bartoszyce 1997 16-19 M 5 45:33 51

55 Daniluk Stanisław Olsztyn AKM Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com 1963 50-59 M 6 45:43 52

56 Warcaba Tomasz Dobre Miasto 1972 40-49 M 13 45:47 53

57 Szałachowski Tomasz Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza 1984 30-39 M 15 45:47 54

58 Ciesielski Mariusz Olsztyn 1965 50-59 M 7 45:51 55

59 Gajewski Wojciech Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza 1965 50-59 M 8 46:02 56

60 Stefaniuk Rafał Głotowo Dobre Miasto Biega 1976 30-39 M 16 46:16 57

61 Ławrynowicz Ireneusz Olsztyn Przem-Gri 1976 30-39 M 17 46:30 58

62 Juchniewicz Jacek Reszel 1973 40-49 M 14 46:38 59

63 Jarosz Jarosław Bartoszyce Żerom biega 1957 50-59 M 9 46:43 60

64 Osiecki Grzegorz Kisielice 1951 60 i starsi M 2 8 46:41 61

65 Kowalski Jacek Jonkowo Jonkowo Team 1969 40-49 M 15 46:36 62

66 Wróbel Marek Olsztyn 1980 30-39 M 18 46:45 63

67 Szulc Grzegorz Dobre Miasto 1960 50-59 M 10 46:45 64

68 Koc Marcin Dorotowo 1980 30-39 M 19 46:44 65

69 Zdanowicz Marta Lidzbark Warmiński 1984 30-39 K 1 46:48 4

70 Stankiewicz Artur Lidzbark Warmiński WAT 1991 20-29 M 15 46:50 66

71 Markowicz Zenon Barczewo 1951 60 i starsi M 3 8 46:49 67

72 Maszota Franciszek Bartoszyce 1974 40-49 M 16 47:10 68

73 Kołodziński Mirosław Bartoszyce 1978 30-39 M 20 47:14 69

74 Szałko Bogusław Dobre Miasto 1960 50-59 M 11 47:25 70

75 Krogulec Bartosz Olsztyn AKM Olimp Olsztyn / sklepbiegowy.com 1976 30-39 M 21 47:25 71

76 Kryszyłowicz Jacek Szczytno AKB Szczytno 1980 30-39 M 22 47:33 72

77 Woźniak Krzysztof Olsztyn 1980 30-39 M 23 48:08 73

78 Leński Michał Olsztyn 1980 30-39 M 24 48:11 74

79 Krasnoborski Jan Lidzbark Warmiński AKB BBL Lidzbark Warmiński 1955 60 i starsi M 4 48:39 75

80 Bertel Alicja Olsztyn 1980 30-39 K 2 48:43 5

81 Olszewski Zbigniew Lidzbark Warmiński 1973 40-49 M 17 48:45 76

82 Szczebiot Karol Lidzbark Warmiński drużyna pierścienia 1981 30-39 M 25 48:57 77

83 3Żemajko Zdzisław Bartoszyce 1961 50-59 M 12 49:11 78

84 Szulewa Mariusz Lidzbark Warmiński 1979 30-39 M 26 49:19 79

85 Łaszkowski Piotr Pelnik 49 K.S Wachlarz 1976 30-39 M 27 4:56 12.1 49:25 49:29 80

86 Czepan Paweł Olsztyn 1986 20-29 M 16 49:46 81

87 Chomicki Szymon Olsztyn Architectus Pracownia Projektowa 1975 40-49 M 18 50:12 82

88 Mikuć Leszek Dobre Miasto 1959 50-59 M 13 50:12 83

89 Pietrzykowska Katarzyna Lidzbark Warmiński 1986 20-29 K 2 9 50:23 6

90 Kozak Przemysław Olsztyn 1980 30-39 M 28 50:27 84

91 Odoliński Jacek Ostróda 1968 40-49 M 19 50:48 85

92 Ciołkowski Marek Olsztyn biegam bo muszę 1963 50-59 M 14 51:19 86

93 Odolińska Agnieszka Ostróda 1972 40-49 K 1 51:43 7

94 Łaszkowski Jarosław Pelnik Pasłęka Team 1971 40-49 M 20 51:45 87

95 Dębowski Marcin Olsztyn 1976 30-39 M 29 51:50 88

96 Smolski Marcin Olsztyn Nutripol 1973 40-49 M 21 51:57 89

97 Woroniec Alicja Lidzbark Warmiński MTZ Alcar Renault Team Kopeć 1981 30-39 K 3 51:58 8

98 Pupiałło Adam Bartoszyce 1978 30-39 M 30 52:51 90

99 Grabowski Marek Olsztyn 1965 50-59 M 15 53:21 91

100 Chomicki Piotr Olsztyn WWW.ARCHITECTUS.PL 1979 30-39 M 31 53:50 92

101 Łowicka-Bryła Izabela Bartoszyce 1971 40-49 K 2 55:22 9

102 Rocławski Radosław Gdańsk Ankara.pl 1977 30-39 M 32 56:07 93

103 Kraushar Monika Giedajty 1974 40-49 K 3 56:16 10

104 Kozłowska Ewa Olsztyn 1969 40-49 K 4 57:12 11

105 Zarzycka Dorota Lidzbark Warmiński 1967 40-49 K 5 59:03 12

106 Rusinowska Joanna Szczytno 1989 20-29 K 3 59:57 13

107 Sajkowska Agnieszka Lidzbark Warmiński 1980 30-39 K 4 1:00:30 14

108 Furga Bronisław Ostróda 1945 60 i starsi M 5 1:00:38 94

109 Komarowska Dominika Olsztyn 1970 16-19 K 1 1:00:57 15

110 Gwardjak Anna Lidzbark Warmiński Team Bruna 1988 20-29 K 4 1:02:05 16

111 Kozłowska Marta Lidzbark Warmiński 1978 30-39 K 5 1:04:22 17

112 Tkacz Jacek Olsztyn MTZ Renault Alcar Team Kopeć 1980 30-39 M 33 1:05:38 95

113 Rogowska Grażyna Dobre Miasto 1968 40-49 M 22 1:08:19 96

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn