Charytatywny I Ekologiczny BIEG MAZURSKI Marcinkowo 2015 – Pan Maciej pokazał klasę

Do kalendarza sportowego wpisała się kolejna impreza. W niedzielę (24 maja) rozegrano w Marcinkowie koło Mrągowa I Ekologiczny BIEG MAZURSKI w nazwie ekologiczny, co w tych czasach jest modne i uzasadnione. Dystans 10 km najszybciej pokonał znany długodystansowiec Maciej Wojciechowski ze Szczytna przed Denisem Guzowskim (także WSPol). Wśród pań na czele mrągowianki: Alicja Barszczewska przed Justyną Bogusz.

W gronie startujących nie brakowało znanych sportowców i z chwili obecnej, i z przeszłości. Zauważyliśmy Panią Małgorzatę Pałasz-Piasecką i córkę Sarę – obie są przecież medalistkami mistrzostw świata w żeglarstwie. Były też znane postaci ze świata artystycznego jak choćby Joanna Jabłczyńska.

Wyniki

1 WOJCIECHOWSKI MACIEJ M 1 1974 WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE 10 0:35:46

2 GUZOWSKI DENIS M 2 1995 SZCZYTNO WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE 10 0:37:57

3 FOREDA KONRAD M 3 1999 GOŁDAP 10 0:39:12

4 BARSZCZEWSKI TADEUSZ M 4 1974 MRAGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 10 0:39:35

5 JĘDRZEJEWSKI ŁUKASZ M 5 1981 MRĄGOWO 10 0:41:50

6 BOGUSZ PIOTR M 6 1990 MRĄGOWO 12 TRI.PL DRUŻYNA WILKA 10 0:42:40

7 LACH SEBASTIAN M 7 1992 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 10 0:42:56

8 BUBROWSKI TOMASZ M 8 1988 MRĄGOWO 10 0:42:59

9 NESTOROWICZ MAREK M 9 1971 KĘTRZYN 10 0:43:12

10 PARZYCH RADOSŁAW M 10 1973 MRĄGOWO 10 0:43:18

11 POREDA TOMASZ M 11 1976 GOŁDAP BBL /ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 10 0:44:06

12 WIŚNIEWSKI JACEK M 12 1975 KĘTRZYN 10 0:44:27

13 JAWORSKI MICHAŁ M 13 1984 MRĄGOWO 10 0:44:30

14 SZYMANIEWSKI PAWEŁ M 14 1973 GDAŃSK 10 0:45:17

15 TOMCZAK GRZEGORZ M 15 1974 BIAŁYSTOK WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE 10 0:45:40

16 PIOTROWSKI WIKTOR M 16 1971 OLSZTYN KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 10 0:45:56

17 OBORSKI RYSZARD M 17 1974 MRĄGOWO 10 0:45:59

18 PARDA DANIEL M 18 1976 MRĄGOWO 10 0:46:30

19 SADOWSKI BARTŁOMIEJ M 19 1976 MRĄGOWO 10 0:47:09

20 KRAWCZUK WIESŁAW M 20 1968 WYDMINY BBL WYDMINY 10 0:47:25

21 ZAPADKA STANISŁAW M 21 1955 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 10 0:47:35

22 PARDA PIOTR M 22 1978 MRĄGOWO 10 0:48:26

23 BARSZCZEWSKA ALICJA K 1 1976 MRAGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 10 0:48:31

24 BOGUSZ JUSTYNA K 2 1994 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO / 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 10 0:48:34

25 GAJDA JACEK M 23 1970 MRĄGOWO 10 0:48:40

26 KUCZKOWSKI RYSZARD M 24 1966 OLSZTYN 10 0:48:45

27 KUCZKOWSKI JERZY M 25 1956 OŻARÓW MAZOWIECKI 10 0:48:46

28 SYCZEW RAFAŁ M 26 1989 MRĄGOWO KPP MRĄGOWO 10 0:48:50

29 BOHACZEK JANUSZ M 27 1952 10 0:49:11

30 PARCIAK WIKTOR M 28 1961 MRĄGOWO 10 0:49:40

31 CHODARA ROMAN M 29 1954 KĘTRZYN 10 0:49:58

32 WĄDOŁOWSKA JUSTYNA K 3 1993 TYKOCIN 10 0:50:47

33 KASIŃSKI ROMAN M 30 1985 GIŻYCKO BBL WYDMINY 10 0:51:26]

34 WITKOWSKI PIOTR M 31 1978 10 0:51:32

35 WITKOWSKA AGNIESZKA K 4 1978 KĘTRZYN 10 0:51:33

36 PIASECKA SARA K 5 1994 MRĄGOWO 10 0:51:42

37 PRZĘZAK JAN M 32 1967 RYDZEWO AKTYWNI RAZEM RYDZEWO 10 0:52:25

38 SŁUŻAŁA GRZEGORZ M 33 1979 KĘTRZYN 10 0:52:28

39 JARMUŻEWSKI MATEUSZ M 34 1987 MRĄGOWO 10 0:52:50

40 PARWICKA ANNA K 6 1983 KETRZYN 10 0:52:54

41 MATYJASEK KATARZYNA K 7 1995 GIŻYCKO 10 0:53:00

42 JUREWICZ MARCIN M 35 1977 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 10 0:53:00

43 SŁAWECKI JERZY M 36 1953 KĘTRZYN 10 0:53:05

44BŁACHNIO MICHAŁ M 37 1996 MRĄGOWO 10 0:53:22

45 OLSZEWSKI DANIEL M 38 1977 MRĄGOWA 10 0:53:27

46 TOPKA AGNIESZKA K 8 1987 PISZ KLUB MORSÓW W PISZU 10 0:53:30

47 DOBRZENIECKI ADAM M 39 1959 10 0:54:01

48 TARASEWICZ ARKADIUSZ M 40 1973 KĘTRZYN 10 0:54:15

49 KIŚLUK ADAM M 41 1975 MIKOŁAJKI 10 0:54:31

50 REGINIA DAREK M 42 1995 MRĄGOWO 10 0:54:41

51 REGINIA ANETA K 9 1986 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 10 0:54:41

52 PARZYCH JOANNA K 10 1976 MRĄGOWO 10 0:54:49

53 KUBIAK-PIOTROWSKA IWONA K 11 1973 KĘTRZYN 10 0:54:55 ]

54 KSIĄŻEK ARKADIUSZ M 43 1972 KĘTRZYN 10 0:54:57

55 JANUS DAWID M 44 1983 KETRZYN 10 0:55:05

56 KOMOROWSKI ARKADIUSZ M 45 1980 OLSZTYN 10 0:55:11

57 SALA EDYTA K 12 1975 OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 10 0:55:16

58 ANDRZEJEWSKA - KAJAT ANNA K 13 1976 KĘTRZYN 10 0:55:52

59 DANISZEWSKI DAWID M 46 1991 MRĄGOWO 10 0:55:54

60 GRABOWSKI MAREK M 47 1965 OLSZTYN 10 0:55:59

61 SADŁOWSKA IZABELA K 14 1973 MRĄGOWO 10 0:56:03

62 PAŁASZ PIASECKA MAŁGORZATA K 15 1958 MRĄGOWO 10 0:56:09

63 SOBOCIŃSKI SZYMON M 48 1985 MRĄGOWO 10 0:56:13

64 POLNY BARTOSZ M 49 1998 MRĄGOWO 10 0:56:22

65 SIKORA ANNA K 16 1992 SZCZYTNO WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE 10 0:56:25

66 ŁOJEWSKA MARTA K 17 1997 MRĄGOWO 10 0:56:28

67 SZYMAŃSKI RAFAŁ M 50 1997 MRĄGOWO 10 0:56:29

68 STASIŁOWICZ MAŁGORZATA K 18 1961 MRĄGOWO 10 0:56:33

69 KURPIEWSKA DOROTA K 19 1975 PISZ KLUB MORSÓW W PISZU 10 0:56:36

70 WIELGUS AGNIESZKA K 20 1976 GOŁDAP BBL GOŁDAP 10 0:56:39

71 KOPROWSKA NATALIA K 21 1993 ŻUROMIN WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE 10 0:56:42

72 JABŁCZYŃSKA JOANNA K 22 1985 WARSZAWA 10 0:56:57

73 ZALEWSKI DAWID M 51 1987 MRĄGOWO 10 0:56:59

74 BIELECKA ZUZANNA K 23 1982 WARSZAWA TRAPEZ TEAM 10 0:57:14

75 POREDA IWONA K 24 1979 GOŁDAP BBL /ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 10 0:57:34

76 SOSNOWSKA MARTA K 25 1980 GOŁDAP BBL GOŁDAP 10 0:57:46

77 MURACH DANIEL M 52 1981 MIKOŁAJKI 10 0:57:47]

78 TRASZKUĆ ANNA K 26 1980 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 10 0:57:51

79 PAŁDYNA LESZEK M 53 1962 WYDMINY BBL WYDMINY 10 0:58:13

80 SUMKA AGNIESZKA K 27 1974 WARSZAWA 10 0:58:18

81 SZYNKOWSKA IWONA K 28 1972 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 10 0:58:19

82 WEJKUĆ GRZEGORZ M 54 1978 MRĄGOWO 10 0:58:19

83 MURACH SYLWIA K 29 1979 MIKOŁAJKI BBL MIKOŁAJKI 10 0:58:22

84 TRASZKUĆ PAWEŁ M 55 1980 MRĄGOWO KLIB BIEGACZA MRĄGOWO 10 0:58:25

85 GRZEEŚKOWICZ DOROTA K 30 1970 WYDMINY BBL WYDMINY 10 0:58:53

86 MIKA-JANKOWSKA DOROTA K 31 1960 WYDMINY BBL WYDMINY 10 0:59:01

87 BŁACHNIO KRZYSZTOF M 56 1966 MRĄGOWO 10 0:59:04

88 KUSZCZAK LESZEK M 57 1969 RESZEL 10 0:59:26

89 CZUBAK ALEKSANDRA K 32 1963 MRĄGOWO PKO BANK POLSKI 10 0:59:28

90 SAMBORSKI WALDEMAR M 58 1958 WYDMINY BBL WYDMINY 10 0:59:38

91 WIERZCHOWSKI PAWEŁ M 59 1981 10 0:59:42

92 GADOMSKA NATALIA K 33 1993 PIECKI 10 0:59:46]

93 LIEDKE EWELINA P K 34 1984 MRĄGOWO 10 0:59:46

94 CIECHANOWICZ KRYSTIAN M 60 1996 MARCINKOWO 10 1:00:02

95 PARDA JAN M 61 1963 MRĄGOWO 10 1:00:05

96 SOBIERAJSKA SYLWIA K 35 1979 MRĄGOWO 10 1:00:22]

97 WIŚNIEWSKA MAŁGORZATA K 36 1975 MRĄGOWO 10 1:00:22

98 WAWRZYNOWICZ ALEKSANDRA K 37 1985 FASZCZE BBL MIKOŁAJKI 10 1:01:20

99 CHARUBIN MARIUSZ M 62 1979 PISZ/ŁUPKI PISZRUCHEM KLUB "WSZELAKIEJ AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ10 1:01:20]

100 JARMUŻEWSKI GRZEGORZ M 63 1962 MRĄGOWO 10 1:01:28

101 SAMBORSKA GRAŻYNA K 38 1962 MRĄGOWO 10 1:01:28

102 MIKŁASZEWICZ ANNA K 39 1976 BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA 10 1:01:51

103 WARAKSA MARIOLA K 40 1981 GOŁDAP BBL GOŁDAP 10 1:02:10

104 OSIECKI PRZEMYSŁAW M 64 1998 MRĄGOWO 10 1:02:31

105 BARTOSIAK BEATA K 41 1989 MRĄGOWO 10 1:03:08

106 RANT MARTA K 42 1979 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 10 1:03:10

107 BUDZIŃSKA MAGDALENA K 43 1979 GIŻYCKO GIŻYCKO W BIEGU 10 1:03:11

108 JUSZCZUK EWA K 44 1977 GOŁDAP BBL GOŁDAP 10 1:03:28

109 CHMIELEWSKI TADEUSZ M 65 1947 WYDMINY BBL WYDMINY 10 1:03:46

110 ŁUŃSKI ZBIGNIEW M 66 1952 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 10 1:04:01

111 ŁUŃSKA REGINA K 45 1956 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 10 1:04:02

112 PIAŚCIK ANNA K 46 1982 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 10 1:04:02

113 ZAWROTNY JAN M 67 1962 MARCINKOWO 10 1:04:34

114 GRĄDZKI PAWEŁ M 68 1986 WYDMINY BBL WYDMINY 10 1:06:23

115 DUDA-KUSZCZAK MARIA K 47 1970 RESZEL 10 1:06:34

116 BUSZYNIEWICZ ALINA K 48 1966 PISZ KLUB MORSÓW W PISZU 10 1:07:42

117 BASTEK KAROLINA K 49 1996 MRĄGOWO 10 1:07:50

118 GALIN PAWEŁ M 69 1989 KĘTRZYN 10 1:07:50]

119 TERCJEK RAFAŁ M 70 1999 ELBLĄG 10 1:08:34

120 ROGOWSKA WIOLETTA K 50 1968 MRĄGOWO 10 1:10:05

121 FILIPIAK MAGDALENA K 51 1975 10 1:10:05

122 CHARUBIN ANNA K 52 1981 PISZ 10 1:10:05

123 ŚMIEŁOWSKA JOANNA K 53 1971 BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA 10 1:11:48

124 ŚMIEŁOWSKI ROBERT M 71 1971 BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA 10 1:11:48]

125 RYDEL ANNA K 54 1985 BISKUPIEC 10 1:18:15

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn