Grand Prix Warmii Biegowy Puchar Olsztyna 2015 – Dawid Worobiec i Krystyna Pieczulis

Niedzielny (31 maja) Biegowy Puchar Olsztyna w Parku im. Janusza Kusocińskiego był też zaliczany do klasyfikacji Grand Prix Warmii. Stąd dystans biegu głównego – 10 km. Najszybciej trasę pokonał Dawid Worobiec (Olsztyn) przed Konradem Nosarzewskim (Stupsk Maz.) i Danielem Mikielskim (Olsztynek). Wśród pań triumfowała Krystyna Pieczulis (Olsztyn) przed Elżbietą Cieslą (Olsztynek) i Emilia Wołyniec (Gołdap).

Tradycyjnie odbyły się biegi młodzieżowe i dziecięce. Pogoda dopisała, bo było słonecznie, a niezbyt gorąco.

Klasyfikacja Open (10 km)

1 Worobiec Dawid Olsztyn Team Kopeć/ DHL Olsztyn 1990 20-29 M 1 33:06 1

2 Nosarzewski Konrad Stupsk Mazowiecki A-Z TAPE Managerbiegaczy.pl 1991 20-29 M 2 34:46 2

3 Mikielski Daniel Olsztynek Team Kopeć 1990 20-29 M 3 35:44 3

4 Horba Kamil Zalewo 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana 1986 20-29 M 4 Służby Mundurowe -29 lat i mniej (1986 i młodsi) 1 37:04 4

5 Wiśniewski Rafał Olsztyn Pszczółkowski Team 1988 20-29 M 5 1 37:07 5

6 Orłowski Tomasz Morąg Finisz Morąg 1986 20-29 M 6 37:15 6

7 Najdzion Robert Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/sklepbiegowy.com 1976 30-39 M 1 37:49 7

8 Szczygłowski Jacek Morąg Paged Sklejka Morąg 1971 40-49 M 1 38:01 8

9 Maciejewski Marek Przybranowo 1993 20-29 M 7 38:12 9

10 Kasperski Arkadiusz Olsztyn AKM Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com 1970 40-49 M 2

Służby Mundurowe - 40 lat i więcej (1975 i starsi) 1 38:22 10

11 Lipiński Szymon Olsztyn Pszczółkowski Team 1994 20-29 M 8 6 38:32 11

12 Sudujko Ryszard Olsztyn 1997 16-19 M 1 38:58 12

13 Sosnowski Krystian Bartoszyce 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana 1985 30-39 M 2

Służby Mundurowe - 30 - 39 lat (1985 – 1976) 1 39:16 13

14 Szlaszyński Przemysław Gołdap JW 4808 1983 30-39 M 3 Służby Mundurowe - 30 - 39 lat (1985 –

1976) 2 39:32 14

15 Nadulski Jacek Olsztyn Team Kopeć 1979 30-39 M 4 39:38 15

16 Pieczarka Dariusz Olsztyn 1972 40-49 M 3 39:55 16

17 Jabłoński Robert Lidzbark Warmiński 1982 30-39 M 5 39:56 17

18 Bronakowski Piotr Olsztyn Tri NEGU 1979 30-39 M 6 40:11 18

19 Nosarzewski Waldemar Olsztyn AKM Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com 1967 40-49 M 4 40:15 19

20 Jaruń Andrzej 1991 20-29 M 9 40:17 20

21 Skoneczny Dariusz Olsztyn AKM Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com 1962 50-59 M 1 Służby Mundurowe - 40 lat i więcej (1975 i starsi) 2 40:20 21

22 Bryła Artur Bartoszyce 1971 40-49 M 5 40:29 22

23 Śmieszny Marcin Olsztyn 1983 30-39 M 7 41:09 23

24 Figat Mirosław Bartoszyce 1958 50-59 M 2 41:21 24

25 Możejko Marek Morąg 20 BZ Bartoszyce 1974 40-49 M 6 Służby Mundurowe - 40 lat i więcej (1975 i starsi) 3 41:40 25

26 274 Fieodorow Tomasz Barczewo 1984 30-39 M 8 Służby Mundurowe - 30 - 39 lat (1985 – 1976)

3 41:44 26

27 Zarębski Marcin Olsztyn AKM Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com 1982 30-39 M 9 41:50 27

28 Załuczkowski Michał Olsztyn 1997 16-19 M 2 42:04 28

29 Klimik Zenon Szczytno akb szczytno 1963 50-59 M 3 Służby Mundurowe - 40 lat i więcej (1975 i starsi) 4 42:22 29

30 Kostyra Łukasz Jaroty 1983 30-39 M 10 42:20 30

31 Szok Adam Olsztyn 1973 40-49 M 7 Służby Mundurowe - 40 lat i więcej (1975 i starsi) 5 42:20 31

32 Fotschki Andrzej Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 1962 50-59 M 4 42:24 32

33 Kaczorowski Robert Olsztyn Kaczorowski Team 1997 16-19 M 3 42:29 33

34 Kotowicz Grzegorz Więcki 1975 40-49 M 8 42:26 34

35 Kosowski Janusz Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/sklepbiegowy.com 1952 60 i starsi M 1 42:36 35

36 Czaplicki Piotr Olsztyn 1977 30-39 M 11 42:33 36

37 Ratuszyński Michał Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 1996 16-19 M 4 42:47 37

38 Piniewski Robert Olsztyn Pszczółkowski Team 1973 40-49 M 9 42:54 38

39 Wdowiak Wojciech Olsztyn 1973 40-49 M 10 42:56 39

40 Milaniuk Stefan Kraszewo Dziki z Galapagos 1997 16-19 M 5 43:18 40

41 Pieczulis Krystyna Olsztyn AZS UWM Olsztyn/AKM Olimp/Sklep biegowy 1962 50-59 K 1 43:25 1

42 Dąbrowski Łukasz Olsztyn Nutripol 1983 30-39 M 12 43:23 41

43 Jabłonka Krystian Olsztyn Fundacja Przyszłość dla Dzieci 1981 30-39 M 13 43:24 42

44 Ostrowski Przemysław Jeziorany AKB Lidzbark Warmiński 1984 30-39 M 14 Służby Mundurowe -

30 - 39 lat (1985 – 1976) 4 43:32 44

45 Wdowiak Robert Olsztyn 1998 16-19 M 6 43:32 43

46 Cięciwa Kamil Tomaszkowo adrenaline.pl 1994 20-29 M 10 43:33 45

47 Biernacki Dariusz Olsztyn 1973 40-49 M 11 43:27 46

48 Radzki Daniel Olsztyn 1980 30-39 M 15 43:38 47

49 Klimczuk Mariusz Olsztyn 1980 30-39 M 16 43:37 48

50 Cieśla Jarosław Olsztynek Biegające Małżeństwo 1970 40-49 M 12 43:42 49

Pełne wyniki

Bieg Główny

Kategorie

M 16-19

1 Sudujko Ryszard Olsztyn 1997 16-19 M 38:58

2 Załuczkowski Michał Olsztyn 1997 16-19 M 42:04

3 Kaczorowski Robert Olsztyn Kaczorowski Team 1997 16-19 M 42:29

K 20- 29

1 Wasiak Miłosława Działdowo 1991 20-29 K :48.49

2 Szymańska Edyta Olsztyn 12tri.pl Drużyna Wilka 1987 20-29 K 49:15

3 Gajewska Monika Olsztyn Pszczółkowski Team 1988 20-29 K 49:35

M 20-29

1 Worobiec Dawid Olsztyn Team Kopeć/ DHL Olsztyn 1990 20-29 M 33:06

2 Nosarzewski Konrad Stupsk Mazowiecki A-Z TAPE Managerbiegaczy.pl 1991 20-29 M 34:46

3 Mikielski Daniel Olsztynek Team Kopeć 1990 20-29 M 35:44

K 30-39

1 Wołyniec Emilia Gołdap Tri NEGU 1983 30-39 K 45:42

2 Lipnicka Katarzyna Ostróda Team Kopeć 1982 30-39 K 45:48

3 Kosacka Emilia Olsztyn 1982 30-39 K 46:04

M 30-39

1 Najdzion Robert Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/sklepbiegowy.com 1976 30-39 M 37:49

2 Sosnowski Krystian Bartoszyce 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana 1985 30-39 M Służby Mundurowe - 30 - 39 lat (1985 – 1976) 39:16

3 Szlaszyński Przemysław Gołdap JW 4808 1983 30-39 M Służby Mundurowe - 30 - 39 lat (1985 – 1976) 39:32

K 40-49

1 Cieśla Elżbieta Olsztynek Biegające Małżeństwo 1972 40-49 K 44:50

2 Goździejewska Anna Łupstych AKM Olimp Olsztyn/Sklep Biegowy, WNoŚ UWM 1967 40-49 K 45:47

3 Milczarek Danuta Olsztyn Ryszard i Danuta 1973 40-49 K 50:38

M 40-49

1 Szczygłowski Jacek Morąg Paged Sklejka Morąg 1971 40-49 M 38:01

2 Kasperski Arkadiusz Olsztyn AKM Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com 1970 40-49 M Służby Mundurowe - 40 lat i więcej (1975 i starsi) 38:22

3 Pieczarka Dariusz Olsztyn 1972 40-49 M 39:55

K 50-59

1 Pieczulis Krystyna Olsztyn AZS UWM Olsztyn/AKM Olimp/Sklep biegowy 1962 50-59 K 43:25

2 Kowalska Ewa Toruń 1965 50-59 K 46:53

3 Andruszkiewicz Anna Olsztyn 1957 50-59 K 53:28

M 50-59

1 Skoneczny Dariusz Olsztyn AKM Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com 1962 50-59 M Służby Mundurowe - 40 lat i więcej (1975 i starsi) 40:20

2 Figat Mirosław Bartoszyce 1958 50-59 M 41:21

3 Klimik Zenon Szczytno akb szczytno 1963 50-59 M Służby Mundurowe - 40 lat i więcej (1975 i starsi) 42:22

K +60

1 Kosakowska-Szutkowska Barbara Olsztyn AKM Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com 1955 60 i starsi K 58:31

M +60

1 Kosowski Janusz Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/sklepbiegowy.com 1952 60 i starsi M 42:36

2 Zapadka Stanisław Mrągowo 1955 60 i starsi M 45:44

3 7 Brzozowski Stanisław Olsztyn 1955 60 i starsi M 47:32

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn