II Grand Prix Warmii - IV Biegiem po Wichrowskich Lasach 2015 – Dawid Worobiec znów pierwszy

Dawid Worobiec z Górowa Iławeckiego ma dobra passę. W sobotę (13 czerwca) do tegorocznych laurów dołożył następne zwycięstwo. Wygrał bieg po Wichrowskich Lasach pod Dobrym Miastem. Z naszych pań na podium (2 miejsce) znalazła się niezmordowana Krystyna Pieczulis (Olsztyn), która nadal imponuje wspaniałą formą. Prowadzono też klasyfikacje leśników i najszybszych dobromieszczan.

Wyniki open

1 Worobiec Dawid Olsztyn/ Górowo Ił. Team Kopeć/ DHL Olsztyn 1990 20-29 M 1 35:17 1

2 Nosarzewski Konrad Stupsk Mazowiecki A-Z TAPE Managerbiegaczy.pl 1991 20-29 M 2 35:31 2

3 Wołoszyk Kamil Kościeszyna UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO 1993 20-29 M 3 35:57 3

4 Mikielski Daniel Olsztynek Nadleśnictwo Olsztynek 1990 20-29 M 4 Najszybszy Leśnik M 136:50 4

5 Kowalski Tomasz Olsztyn Fundacja Przyszłość Dla Dzieci 1976 30-39 M 1 37:06 5

6 Kaliś Karol Susz Nadleśnictwo Susz 1990 20-29 M 5 37:34 6

7 Horba Kamil Morąg 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana 1986 20-29 M 6 37:49 7

8 Wiśniewski Rafał Olsztyn Pszczółkowski Team 1988 20-29 M 7 37:51 8

9 Drożdż Mariusz Olsztyn Fundacja Przyszłość Dla Dzieci 1969 40-49 M 1 37:54 9

10 Szczygłowski Jacek Morąg Paged Sklejka Morąg 1971 40-49 M 2 3:56 15.2 39:19 39:21 10

..............................................................................

11 Kasperski Arkadiusz Olsztyn AKM Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com 1970 40-49 M 3 39:28 11

12 Jabłoński Jarosław Susz Nadleśnictwo Susz 1973 40-49 M 4 Najszybszy Leśnik M 2 39:48 12

13 Jędrzejak Krzysztof Lidzbark Warmiński BeHaP AKB Lidzbark Warmiński 1987 20-29 M 8 39:51 13

14 Sosnowski Krystian Bartoszyce 20 Bartoszycka Brygada Zmech. 1985 30-39 M 2 40:07 14

15 Nosarzewski Waldemar Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1967 40-49 M 5 40:18 15

16 Nadulski Jacek Olsztyn Team Kopeć 1979 30-39 M 3 40:22 16

17 Powideł Marcin Lidzbark Warmiński Fundacja Przyszłość Dla Dzieci 1976 30-39 M 4 40:44 17

18 Sikorski Krystian Bartoszyce Rant Bartoszyce 1992 20-29 M 9 41:05 18

19 Karczewski Maksymilian Nadleśnictwo Susz 1995 20-29 M 10 Najszybszy Leśnik M 3 41:48 19

20 Kalita Krystian Olsztyn Wolniej, ale dokładnie! 1986 20-29 M 11 41:59 20

21 Figat Mirosław Bartoszyce 1958 50-59 M 1 41:59 21

22 Szmelc Bartosz Lidzbark Warmiński 1981 30-39 M 5 42:34 22

23 Romanowski Radosław Dobre Miasto 1973 40-49 M 6 Najszybszy Dobromieszczanin M 1 43:09 23

24 Popławska Agnieszka Cielęta 1982 30-39 K 1 43:32 1

25 Sieniawski Waldemar Kopanki W ciszy 1980 30-39 M 6 Najszybszy Leśnik M 4 43:36 24

26 Możejko Marek Morąg 20 Bartoszycka Brygada Zmech/ Finish Morąg 1974 40-49 M 7 43:41 25

27 Wytrążek Piotr Olsztyn Nadleśnictwo Stare Jabłonki 1986 20-29 M 12 Najszybszy Leśnik M 5 43:45 26

28 Wdowiak Wojciech Olsztyn 1973 40-49 M 8 44:22 27

29 Pieczulis Krystyna Olsztyn AZS UWM Olsztyn/AKM Olimp/Sklep Biegowy 1962 50-59 K 1 44:33 2

30 Ulewicz Paweł Kolonia Nadleśnictwo Mrągowo 1990 20-29 M 13 Najszybszy Leśnik M 6 44:33 28

31 Rzepka Andrzej Wielki Głęboczek kurzętnik biega 1974 40-49 M 9 44:49 29

32 Bestecki Tomasz Bartoszyce Endomondo Bartoszyce 1987 20-29 M 14 44:56 30

33 Wdowiak Robert Olsztyn 1998 16-19 M 1 45:03 31

34 Piłat Marcin Lipno Nadleśnictwo Dobrzejewice 1979 30-39 M 7 Najszybszy Leśnik M 7 45:07 32

35 Jurczak Andrzej Dobre Miasto Pozytywni Dobre Miasto 1963 50-59 M 2 Najszybszy Dobromieszczanin M 2 45:19 33

36 Milaniuk Stefan Kraszewo Dziki z Galapagos 1997 16-19 M 2 45:20 34

37 Warcaba Tomasz Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza 1972 40-49 M 10 Najszybszy Dobromieszczanin M 3 45:22 35

38 Alchimowicz Cezary Napraty 1962 50-59 M 3 45:32 36

39 Wilamowski Krzysztof Lidzbark Warmiński Dziki z Gaapagos 1997 16-19 M 3 45:42 37

40 Szałachowski Tomasz Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza 1984 30-39 M 8 Najszybszy Dobromieszczanin M 4 46:05 38

41 Dąbrowski Marcin Olsztyn RDLP Olsztyn 1977 30-39 M 9 Najszybszy Leśnik M 8 46:10 39

42 Gbur Michał Dobre Miasto 1967 40-49 M 11 Najszybszy Dobromieszczanin M 5 46:11 40

43 Olszewski Marek Lidzbark Warmiński AKB Lidzbark Warmiński 1969 40-49 M 12 46:09 41

44 Łaguna Andrzej Olsztyn Allianz Running Team 1963 50-59 M 4 46:22 42

45 Trudnowski Maciej Olsztyn TRUDNOWSCY 1972 40-49 M 13 46:27 43

46 Sydoruk Aleksander Gietrzwałd RDLP Olsztyn 1970 40-49 M 14 Najszybszy Leśnik M 9 46:32 44

47 Kowalska Ewa Toruń 1965 50-59 K 2 46:37 3

48 Laszczak Jerzy Olsztyn 1961 50-59 M 5 46:37 45

49 Abucewicz Waldemar Wichrowo 15 / MKS Władysławowo 1959 50-59 M 6 46:39 46

50 Komorowska-Sołodowczuk Katarzyna Dobre Miasto 1981 30-39 K 2 Najszybszy Dobromieszczanin K 1 46:45 4

Komplet wyników

Open

Open kobiet

1 Popławska Agnieszka Cielęta 1982 30-39 K 43:32

2 Pieczulis Krystyna Olsztyn AZS UWM Olsztyn/AKM Olimp/Sklep Biegowy 1962 50-59 K 44:33

3 Kowalska Ewa Toruń 1965 50-59 K 46:37

4 Komorowska-Sołodowczuk Katarzyna Dobre Miasto 1981 30-39 K Najszybszy Dobromieszczanin K 46:45

5 Wasiak Miłosława Działdowo 1991 20-29 K 48:16

6 Sztejna Joanna Jedwabno Nadleśnictwo Jedwabno 1990 20-29 K Najszybszy Leśnik K 48:44

Najszybszy leśnik (K)

1 Sztejna Joanna Jedwabno Nadleśnictwo Jedwabno 1990 20-29 K Najszybszy Leśnik K 48:44

2 Mikielska Danuta Olsztynek Nadleśnictwo Olsztynek 1959 50-59 K Najszybszy Leśnik K 56:27

3 Pietrzak Ewa Mrągowo Nadleśnictwo Mrągowo 1983 30-39 K Najszybszy Leśnik K 1:01:09

4 Biziuk Halina Szczytno Nadleśnictwo Korpele 1957 50-59 K Najszybszy Leśnik K 1:01:08

5 Spaszewska Agnieszka Wadąg ZPUH 1977 30-39 K Najszybszy Leśnik K 1:01:41

6 Plona Milena Ciechanów Nadleśnictwo Ciechanów 1987 20-29 K Najszybszy Leśnik K 1:02:12

Najszybsza dobromieszczanka

1 Komorowska-Sołodowczuk Katarzyna Dobre Miasto 1981 30-39 46:45

2 Kraskowska Monika Dobre Miasto 1974 40-49 K 53:49

3 Grablewska Małgorzata Dobre Miasto 1973 40-49 K 59:42

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn