×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów mogrand3 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Grand Prix „Morąg Biega” 2015 – Jolanta Szymańska Mielcarz i Karol Kowalski

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów mogrand3 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Trzeci bieg Grand Prix „Morąg Biega” był jednocześnie ostatnim podsumowującym cały cykl. Wyłoniono więc zwycięzców konkretnego wyścigu i poznaliśmy klasyfikacje generalne całej akcji. W najbardziej prestiżowej rywalizacji dorosłych uczestników najlepsi okazali się: Jolanta Szymańska-Mielcarz i Karol Kowalski, którzy sobotnimi (1 sierpnia) zwycięstwami przypieczętowali swoje sukcesy.

Po ostatnim biegu cyklu jak zwykle uczestnicy spotkali się na uroczystości podsumowania. Najlepsi odebrali nagrody, szczęśliwcy wylosowali fanty, a wszyscy mogli podzielić sie wrażenie przy wspólnym ognisku.

III Bieg

Wyniki III biegu:

Przedszkolaki /2009 i młodsi/

dziewczęta

1. Oliwia Nowińska

2. Lena Michalska

3. Alicja Michalska

4. Wiktoria Kobus

5. Laura Cieślak

6. Julia Falkowska

chłopcy

1. Maksymilian Żuk

2. Tolek Mckillop

3. Szymon Brzuziewski

4. Aleksander Żuk

5. Damian Ciulak

6. Wojciech Szymański

7. Karol Strzylak

8. Jakub Przybyłek

9. Bartłomiej Karczewski

10. Radosław Szczygłowski

11. Mikołaj Fieodorow

12. Tomasz Szymański

Starszaki /2008-2005/

dziewczęta

1. Kinga Januchta

2. Julia Przybysz

3. Malwina Możejko

4. Malwina Szczygłowska

5. Wiktoria Kaczyńska

6. Małgorzata Tumiel

7. Natalia Dec

8. Marta Pawłowska

9. Martyna Szwarc

chłopcy

1. Filip Przybysz

2. Kacper Letkiewicz

3. Mateusz Mazurek

4. Jakub Budziński

5. Patryk Przybyłek

6. Wiktor Czarnecki

7. Oliwer Cieślak

8. Wiktor Karczewski

9. Jarosław Ciulak

10. Bartosz Cybulski

11. Filip Cieślak

12. Maciek Michalski

13. Szymon Łupikasza

14. Jakub Golińczak

Szkoły Podstawowe /2004-2002/

chłopcy

1. Dawid Kaczyński /5:08/

2. Hubert Szymański /5:13/

3. Cezary Paluch /5:33/

4. Mateusz Rydel /5:48/

5. Norbert Gołoś /6:13/

Gimnazja /2001-1999/

dziewczęta

1. Karolina Letkiewicz /12:55/

chłopcy

1. Adam Jastrzębski /10:22/

2. Mariusz Dec /11:50/

3. Dawid Możejko /12:03/

4. Adam Kolasiński /12:52/

Dorośli /1998 i starsi/

kobiety

1. Jolanta Szymańska-Mielcarz /20:56/ K30-1

2. Joanna Przybysz /23:55/ K30-2

3. Joanna Baska /26:58/ K20-1

4. Alicja Mckillop /27:35/ K30-3

5. Małgorzata Świątkowska /27:48/ K40-1

6. Joanna Roczyńska /27:48/ K30-4

7. Małgorzata Cieślak /33:04/ K30-5

8. Lila Zielińska /33:04/ K30-6

9. Paulina Budzińska /33:35/ K20-1

10. Ewa Ciulak /35:27/ K30-7

11. Paulina Czerniakowska /35:28/ K30-8

mężczyźni

1. Karol Kowalski /16:31/ M20-1

2. Jacek Szczygłowski /16:59/ M40-1

3. Mariusz Brojek /18:06/ M40-2

4. Tomasz Fieodorow /18:16/ M30-1

5. Marek Możejko /18:25/ M40-3

6. Przemysław Sałacki /18:34/ M20-2

7. Piotr Dutkowski /18:35/ M20-3

8. Kamil Kaczyński /19:20/ M30-2

9. Rafał Dunajski /19:38/ M40-4

10. Paweł Roczyński /19:44/ M30-3

11. Adam Stankiewicz /19:57/ M40-5

12. Michał Przybyłek /19:59/ M30-4

13. Daniel Ciulak /20:30/ M30-5

14. Jarosław Januchta /20:52/ M40-6

15. Jacek Czerniakowski /21:10/ M30-6

16. Adam Szymański /22:04/ M20-4

17. Sławomir Gortatowski /22:39/ M40-7

18. Arkadiusz Dec /23:13/ M40-8

19. Sasza Świątkowski /24:08/ M40-9

20. Karol Baska /26:58/ M20-5

21. Łukasz Sowizdrzał /27:20/ M30-7

{AdmirorGallery}mogrand3{/AdmirorGallery}

Klasyfikacja końcowa Grand Prix Morąga 2015 MORĄG BIEGA:

Przedszkolaki /2009 i młodsi/

dziewczęta

1. Oliwia Nowińska /2 punkty/

2. Wiktoria Kobus /4/

3. Laura Cieślak /8/

4. Julia Falkowska /11/

Pola Hajec

Lena Michalska

Alicja Michalska

chłopcy

1. Maksymilian Żuk /2/

2. Aleksander Żuk /5/

3. Szymon Brzuziewski /7/

4. Wojciech Szymański /9/

5. Damian Ciulak /10/

6. Jakub Przybyłek /11/

7. Paweł Wiśniewski /14/

8. Radosław Szczygłowski /15/

9. Bartłomiej Karczewski /18/

10. Mikołaj Fieodorow /18/

11. Tomasz Szymański /18/

Michał Ziomek

Tolek Mckillop

Karol Strzylak

STARSZAKI /2008-2005/

dziewczęta

1. Kinga Januchta /2/

2. Julia Przybysz /4/

3. Malwina Możejko /6/

4. Wiktoria Kaczyńska /8/

5. Malwina Szczygłowska /9/

6. Małgorzata Tumiel /13/

7. Natalia Dec /13/

8. Martyna Szwarc /17/

Julia Marszałkiewicz

Agnieszka Grobis

Daria Pawłowska

Marta Pawłowska

chłopcy

1. Filip Przybysz /2/

2. Kacper Letkiewicz /4/

3. Jakub Budziński /7/

4. Wiktor Czarnecki /7/

5. Patryk Przybyłek /8/

6. Jarosław Ciulak /13/

7. Oliwer Cieślak /14/

8. Wiktor Karczewski /14/

9. Bartosz Cybulski /16/

10. Filip Cieślak /19/

11. Jakub Golinczak /19/

Mateusz Mazurek

Maciek Michalski

Szymon Łupikasza

Szkoły Podstawowe /2004-2002/

chłopcy

1. Sebastian Biernacki /2/

2. Dawid Kaczyński /3/

3. Hubert Szymański /4/

4. Mateusz Rydel /7/

5. Norbert Gołoś /9/

Filip Koroś

Kacper Mielcarz

Cezary Paluch

Gimnazja /2001-1999/

dziewczęta

1. Karolina Letkiewicz /2/

2. Aleksandra Ziomek /3/

chłopcy

1. Mariusz Dec /3/

2. Dawid Możejko /3/

Adam Jastrzębski

Adam Kolasiński

Dorośli /1998 i starsi/

kobiety

1. Jolanta Szymańska-Mielcarz /2/

2. Joanna Przybysz /4/

3. Małgorzata Świątkowska /5/

4. Joanna Roczyńska /5/ K30-1

5. Małgorzata Cieślak /9/ K30-2

6. Sylwia Mucharzewska /9/ K40-1

7. Lila Zielińska /16/ K30-3

8. Paulina Budzińska /16/ K20-1

9. Ewa Ciulak /19/ K30-4

Agnieszka Kutarba-Bąk

Małgorzata Szot

Joanna Baska

Alicja Mckillop

Paulina Czerniakowska

mężczyźni

1. Karol Kowalski /2/

2. Kamil Horba /3/

3. Jacek Szczygłowski /5/

4. Mariusz Brojek /6/ K40-1

5. Tomasz Fieodorow /9/ M30-1

6. Marek Możejko /9/ M40-2

7. Przemysław Sałacki /11/ M20-1

8. Piotr Dutkowski /13/ M20-2

9. Kamil Kaczyński /15/ M30-2

10. Michał Przybyłek /17/ M30-3

11. Paweł Roczyński /19/ M30-4

12. Adam Stankiewicz /21/ M40-3

13. Daniel Ciulak /21/ M30-5

14. Jarosław Januchta /23/ M40-4

15. Adam Szymański /28/ M20-3

16. Sławomir Gortatowski /31/ M40-5

17. Mateusz Cybulski /32/ M20-4

18. Arkadiusz Dec /33/ M40-6

19. Mariusz Wiśniewski /33/ M40-7

20. Mariusz Mielcarz /37/ M30-6

21. Sasza Świątkowski /37/ M40-8

22. Marcin Gałuszka /41/ M30-7

23. Łukasz Sowizdrzał /43/ M30-8

Zbigniew Wiśniewski

Adam Krupka

Kamil Chodorowicz

Rafał Dunajski

Jacek Czerniakowski

Karol Baska

{AdmirorGallery}mogrand3a{/AdmirorGallery}

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn