Biegacze Warmii i Mazur rozsiani po całej Polsce – Tyłem do mety? Tez sposób na życie...

W każdy weekend w kraju odbywają się setki imprez, w wielu udział zawodników Warmii i Mazur jest niewielki, ale staramy się dotrzeć do wszystkich, bo doceniamy ich wysiłek i chcemy prezentować, nawet gdy zajmują odległe miejsca. Oni i tak wygrywają, bo przełamują im tylko znane bariery. W Lublińcu odbyły się MP w biegu tyłem, w których Tomasz Orłowski z Morąga zajął 3 miejsce. I tak się przechodzi do historii.

MP w biegu tyłem ( 1 mila)

1 OLSZEWSKI ArturSarnów POL / Promilowe Misie 89 (M)1 00:06:40

2 KUBIK TomaszBydgoszcz POL / Kb Łapka 82 (M)2 00:07:33

3 ORŁOWSKI Tomasz Morąg POL (M)3 00:07:43

4 KOCOT BartoszToporowice POL / Promilowe Misie 90 (M)4 00:08:06

5 KUCHARCZYK SławomirLubliniec POL / Kpp Lubliniec 92 (M)5 00:08:26

6 KMIEĆ MateuszPOL (M)6 00:08:32

................................................................

12 ORŁOWSKI Sebastian Morąg POL (M)12 00:11:28

Ultramaraton Powstańca 1944 Wieliszew 2015

Wyniki

1 Dziegielewski Marek Dłu¿niewo KB IM.P. SEKOWSKIEGO 03:32:44

2 Komorowski Marcin Proboszczewice KB IM.P. SEKOWSKIEGO 03:35:43

3 Wiechecki Tomasz Warszawa DZIAŁAMY DZIAŁAMY 03:59:01

4 Orlinski Tomasz Legionowo BHP ORLINSCY 04:00:33

5 Kucharski Marek Władysławów POLSKA BIEGA 04:00:34

6 Kolon Radoslaw Izbica - 04:03:16

...............................................

37 Kojro Bartosz Szczytno NARVANY 05:20:01

Półmaraton Stolema Wdzydze 2015

Wyniki

1 KUJAWSKI ŁUKASZ M 1 1988 M 0-29 ŻUKOWO STUDIO S7 BANINO 1:15:14

2 BULIK WITOLD M 2 1969 M 40-49 GILOWICE PKS OLIMPIJCZYK GILOWICE 1:21:47

3 KESLINKE ŁUKASZ M 3 1983 M 30-39 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 1:24:15

4 MAZUR ANDRZEJ M 4 1974 M 40-49 BOJANO KM PSP GDYNIA/ FLORIAN CHOJNICE 1:24:57

5 KOSIECKI MACIEJ M 5 1983 M 30-39 LINIEWO LINIEWO BIEGA 1:25:10

6 LABUDDA WOJCIECH M 6 1983 M 30-39 PUCK LKS ZIEMI PUCKIEJ 1:25:55

.............................................................................

8 GWARDJAK SZYMON M 8 1993 M 0-29 1 LIDZBARK WARMIŃSKI LKS ZORZA GDYNIA 1:28:00

57 GAŁKA ŁUKASZ M 56 1991 M 0-29 9 BRANIEWO RIM TIM TEAM BRANIEWO 1:48:50

131 DOBRZENIECKI SEBASTIAN M 120 1973 M 40-49 28 ELBLĄG 2:02:23

151 BRZESKI DAREK M 138 1971 M 40-49 35 BRANIEWO 2:05:15

207 TARASIEWICZ RYSZARD M 180 1953 M 60 i więcej 5 BRANIEWO 2:16:33

Croos po „Ostrej Łące” Ostrołęka 2015

Wyniki (dystans 15 km)

1 Przemysław Dąbrowski M 1989 Borawe AGRO-METAL Ostrołęka 56:24

2 Mirosław Wilkowski M 1964 Ostrołęka AGRO-METAL Ostrołęka 01:03:02

3 Marek Pietruczuk M 1994 Ostrołęka KnockOutGym Warszawa 01:11:24

4 Sławomir Mąka M 1966 Ostrołeka KK24h Ostrołęka 01:11:41

5 Łukasz Grabowski M 1984 Rydzewo LZS Rydzewo 01:11:58

6 Waldemar Pędzich M 1961 Szafarczyska Starostwo Powiatowe Ostrołęka 01:14:02

..........................................................................

12 Marcin Dębowski M 1976 Olsztyn IKS ATAK Elbląg 01:24:05

18 Marek Grabowski M 1965 Olsztyn 01:33:25

Citi Trail Gdańsk

1 KUJAWSKI ŁUKASZ ŻUKOWO 1988 M20 1 00:16:51

2 ROLBIECKI MICHAŁ WEJHEROWO LLKS SMĘTOWO GRANICZNE 1986 M20 2 00:17:25

3 WOLAK RAFAŁ GDYNIA ZORZA GDYNIA 1985 M30 1 00:17:49

4 BABIK FILIP WARSZAWA ENTRE.PL TEAM 1996 M15 1 00:18:03

5 KOWALSKI MARIUSZ TRZCIANO LKS ZANTYR SZTUM 1989 M20 3 00:18:16

6 WNUK DAMIAN WIELKI KLINCZ UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO 1990 M20 4 00:18:19

...................................................................................

27 WDOWIAK WOJCIECH OLSZTYN 1973 M40 4 00:21:42 00:21:44

31 WDOWIAK ROBERT OLSZTYN 1998 M15 2 00:22:00 00:22:02

47 PIESIK ŁUKASZ LIDZBARK WARMIŃSKI 1989 M20 13 00:23:05 00:23:09

106 (21) KUTNICKA EMILIA OLSZTYN 1967 K40 5 00:27:56 00:28:00

159 (60) BLADOWSKA AGNIESZKA OLSZTYN . 1985 K30 23 00:33:09 00:33:11

172 (70) POLAKOWSKA AGNIESZKA OLSZTYN 1985 K30 27 00:36:00 00:36:02

Citi Trail Warszawa

1 BADUREK MACIEJ MIŃSK MAZOWIECKI WWW.LOGMAG-MINSK.PL 1988 M20 1 00:15:53

2 PUDEŁKO JAKUB PIASECZNO ENTRE.PL TEAM 1990 M20 2 00:16:03 2

3 WOŹNICKI PAWEŁ WĘGRÓW ENTRE.PL TEAM 1990 M20 3 00:16:24 3

.........................................................

45 JASZCZUK PIOTR BRANIEWO MOS ZATOKA BRANIEWO 1996 M15 1 00:20:40

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn