×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów biegowyo16 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Olsztyn Biega! Biegowy Puchar Olsztyna 10 km (3) – Pszczółkowski sekundy przed Worobcem

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów biegowyo16 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W niedzielę (16 sierpnia) na terenach Centrum Sportowo-Rekreacyjnego „Uklel” odbył się trzeci w tym sezonie Biegowy Puchar Olsztyna. Bieg główny na dystansie 10 km jak zwykle poprzedziła rywalizacja dzieci i młodzieży. Walka dorosłych na trasie była zacięta. W klasyfikacji open dominowali faworyci. Paweł Pszczółkowski nieznacznie wyprzedził Dawida Worobca.

Wśród pań triumfowała Joanna Deputat z Elblaga, druga była Krystyna Pieczulis (Olsztyn). Było gorąco, bardzo gorąco, ale większość uczestników świetnie sobie radzilo. Kondycja jest i to najważniejsze.

Wyniki

Mężczyźni open

1 Pszczółkowski Paweł Olsztyn Pszczółkowski Team 1988 20-29 M 33:41

2 Worobiec Dawid Olsztyn Team Kopeć/ DHL Olsztyn 1990 20-29 M 33:44

3 Wiśniewski Rafał Olsztyn Pszczółkowski Team 1988 20-29 M 36:52

4 Orłowski Tomasz Morąg Finisz Morąg 1986 20-29 M 37:56

5 Mitkowski Daniel Olsztyn AKM Olimp Olsztyn / sklepbiegowy.com 1975 40-49 M 39:14

6 Najdzion Robert Olsztyn 1976 30-39 M 39:15

7 Pęcherz Piotr Kowary TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA 1978 30-39 M 39:55

8 Flaga Przemysław Barczewo 1983 30-39 M Służby Mundurowe - 30 - 39 lat (1985 – 1976) 39:58

9 Wota Robert Kraków Pszczółkowski Team 1966 40-49 M 40:03

10 Łożyński Piotr Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 1963 50-59 M 40:04

11 Kasperski Arkadiusz Olsztyn AKM Olimp Olsztyn / sklepbiegowy.com 1970 40-49 M Służby Mundurowe - 40 lat i więcej (1975 i starsi) 40:28

12 Możejko Marek Morąg 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana / Finish Morąg 1974 40-49 M Służby Mundurowe - 40 lat i więcej (1975 i starsi) 40:30

13 Bryła Artur Bartoszyce 1971 40-49 M Służby Mundurowe - 40 lat i więcej (1975 i starsi) 40:38

14 Popko Janusz Suwalki Pszczòłkowski Team 1984 30-39 M 40:41

15 Bisikiewicz Michał Pszczółkowski Team 1979 30-39 M 40:55

16 Nadulski Jacek Olsztyn Team Kopeć Rules 1979 30-39 M 40:56

17 Jakubowski Adam Olsztyn 9pr 1978 30-39 M Służby Mundurowe - 30 - 39 lat (1985 – 1976) 41:02

18 Klimczak Kamil Olsztyn AK 3/40 1994 20-29 M 41:08

19 Fieodorow Tomasz Barczewo 1984 30-39 M Służby Mundurowe - 30 - 39 lat (1985 – 1976) 41:08

20 Radzki Rafał Polska 1981 30-39 M 4:10 14.4 41:45 41:46

21 Brzozowski Maciej Olsztyn Kutang Klan 1996 16-19 42:15

22 Wdowiak Wojciech Olsztyn Wdowiak@Friends 1973 40-49 M 42:19

23 Szok Adam Olsztyn 1973 40-49 M Służby Mundurowe - 40 lat i więcej (1975 i starsi) 42:22

24 Kaczorowski Robert Olsztyn Kaczorowski Team 1997 16-19 M 42:27

25 Figurowicz Jerzy Olsztyn Samotny Wilk 1963 50-59 M 42:28

26 Groszewski Radosław Olsztyn tr 1976 30-39 M Służby Mundurowe - 30 - 39 lat (1985-1976) 42:47

27 Radzki Daniel Olsztyn 1980 30-39 M 42:49

28 Mildner Hubert Olsztyn Tri NEGU 1979 30-39 M 42:49

29 Milewicz Grzegorz Kieźliny 1981 30-39 M 43:15

30 Ostrowski Przemysław Jeziorany AKB Lidzbark Warmiński 1984 30-39 M Służby Mundurowe - 30 - 39 lat (1985 – 1976) 43:21

31 Bedra Adam Zalewo 1982 30-39 M 43:29

32 Świdwa Paweł Świątki 9 pułk rozpoznawczy 1977 30-39 M Służby Mundurowe - 30 - 39 lat (1985 – 1976) 43:31

33 Murchie Craig 1969 40-49 M 43:32

34 Bestecki Tomasz Bartoszyce Endomondo Bartoszyce 1987 20-29 M 43:44

35 Załuczkowski Michał Szczęsne 1997 16-19 M 43:48

36 Kosowski Janusz Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 1952 60 i starsi M 43:50

37 Nawojczyk Przemysław Olsztyn AKM Olimp Olsztyn / sklepbiegowy.com 1981 30-39 M 43:56

38 Czaplicki Piotr Olsztyn 1977 30-39 M 44:10

39 Kotlenga Przemysław Iława 1980 30-39 M 44:28

40 Kulesza Bogusław Olsztyn 1959 50-59 M 44:29

41 Wdowiak Robert Olsztyn Wdowiak@Friends 1998 16-19 M 44:37

42 Pospiszył Boris 1986 20-29 M 44:37

43 Jurkiewicz Paweł Olsztyn 1978 30-39 M 44:55

44 Kowalczyk Artur Nowy Targ 1987 20-29 M Służby Mundurowe - 29 lat i mniej (1986 i

młodsi) 45:06

45 Radomski Kamil Olsztyn 1986 20-29 M Służby Mundurowe - 29 lat i mniej (1986 i młodsi) 45:07

46 Mokrzewski Wojciech Wysokie Mazowieckie 1966 40-49 M 45:09

47 Górkiewicz Dariusz Olsztyn Popocatepetl Mingus 1973 40-49 M 45:13

48 Wolff Marcin Olsztyn 1969 40-49 M 45:36

49 Kurczycki Michal Olsztyn Szwagier! Poczekaj.., 1979 30-39 M 45:37

50 Kaczkowski Jacek Orzysz 1994 20-29 M 45:43

Kategorie wiekowe

16/19 lat

1 Brzozowski Maciej Olsztyn Kutang Klan 1996 16-19 M 42:15

2 Kaczorowski Robert Olsztyn Kaczorowski Team 1997 16-19 M 42:27

3 Załuczkowski Michał Szczęsne 1997 16-19 M 43:48

4 Wdowiak Robert Olsztyn Wdowiak@Friends 1998 16-19 M 44:37

20/29 lat

1 Pszczółkowski Paweł Olsztyn Pszczółkowski Team 1988 20-29 M 33:41

2 Worobiec Dawid Olsztyn Team Kopeć/ DHL Olsztyn 1990 20-29 M 33:44

3 Wiśniewski Rafał Olsztyn Pszczółkowski Team 1988 20-29 M 36:52

4 Orłowski Tomasz Morąg Finisz Morąg 1986 20-29 M 37:56

5 Klimczak Kamil Olsztyn AK 3/40 1994 20-29 M 41:08

6 Bestecki Tomasz Bartoszyce Endomondo Bartoszyce 1987 20-29 M 43:44

30/39 lat

1 Najdzion Robert Olsztyn 1976 30-39 M 39:15

2 Pęcherz Piotr Kowary TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA 1978 30-39 M 39:55

3 Flaga Przemysław Barczewo 1983 30-39 M Służby Mundurowe - 30 - 39 lat (1985 – 1976) 39:58

4 Popko Janusz Suwalki Pszczòłkowski Team 1984 30-39 M 40:41

5 Bisikiewicz Michał Pszczółkowski Team 1979 30-39 M 40:55

6 Nadulski Jacek Olsztyn Team Kopeć Rules 1979 30-39 M 40:56

40/49 lat

1 Mitkowski Daniel Olsztyn AKM Olimp Olsztyn / sklepbiegowy.com 1975 40-49 M 39:14

2 Wota Robert Kraków Pszczółkowski Team 1966 40-49 M 40:03

3 Kasperski Arkadiusz Olsztyn AKM Olimp Olsztyn / sklepbiegowy.com 1970 40-49 M Służby Mundurowe - 40 lat i więcej (1975 i starsi) 40:28

4 Możejko Marek Morąg 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana / Finish Morąg 1974 40-49 M Służby Mundurowe - 40 lat i więcej (1975 i starsi) 40:30

5 Bryła Artur Bartoszyce 1971 40-49 M Służby Mundurowe - 40 lat i więcej (1975 i starsi) 40:38

6 Wdowiak Wojciech Olsztyn Wdowiak@Friends 1973 40-49 M 42:19

50/59 lat

1 Łożyński Piotr Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 1963 50-59 M 40:04

2 Figurowicz Jerzy Olsztyn Samotny Wilk 1963 50-59 M 42:28

3 Kulesza Bogusław Olsztyn 1959 50-59 M 44:29

4 Alchimowicz Cezary Kiwity 1962 50-59 M 47:36

5 Odoj Piotr Olsztyn 1961 50-59 M 49:58

6 Wolszczak Tomasz Krzysztof Olsztynek 1957 50-59 M Służby Mundurowe - 40 lat i więcej (1975 i starsi) 50:39

+60 lat

1 Kosowski Janusz Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 1952 60 i starsi M 43:50

2 Olejniczak Stefan Dortmund 1954 60 i starsi M 48:24

3 Królikowski Janusz Dywity 1951 60 i starsi M Służby Mundurowe - 40 lat i więcej (1975 i starsi) 52:22

4 Leszczyński Lech Przasnysz 1954 60 i starsi M 56:35

5 Rytwinski Lech Olsztyn 1948 60 i starsi M 58:11

6 Decyk Leszek Adam Stawiguda 1953 60 i starsi M 58:23

Służby mundurowe

20/29 lat

1 Kowalczyk Artur Nowy Targ 1987 20-29 M Służby Mundurowe - 29 lat i mniej (1986 i młodsi) 45:06

2 Radomski Kamil Olsztyn 1986 20-29 M Służby Mundurowe - 29 lat i mniej (1986 i młodsi) 45:07

3 Zając Bartosz Kierzliny 1989 20-29 M Służby Mundurowe - 29 lat i mniej (1986 i młodsi) 47:10

4 Olszewski Sebastian Olsztyn 1988 20-29 M Służby Mundurowe - 29 lat i mniej (1986 i młodsi) 57:07

30/39 lat

1 Flaga Przemysław Barczewo 1983 30-39 M Służby Mundurowe - 30 - 39 lat (1985 – 1976) 39:58

2 Jakubowski Adam Olsztyn 9pr 1978 30-39 M Służby Mundurowe - 30 - 39 lat (1985 – 1976) 41:02

3 Fieodorow Tomasz Barczewo 1984 30-39 M Służby Mundurowe - 30 - 39 lat (1985 – 1976) 41:08

4 Groszewski Radosław Olsztyn tr 1976 30-39 M Służby Mundurowe - 30 - 39 lat (1985 – 1976) 42:47

5 Ostrowski Przemysław Jeziorany AKB Lidzbark Warmiński 1984 30-39 M Służby Mundurowe - 30 - 39 lat (1985 – 1976) 43:21

6 Świdwa Paweł Świątki 9 pułk rozpoznawczy 1977 30-39 M Służby Mundurowe - 30 - 39 lat (1985 – 1976) 43:31

+ 40 lat

1 Kasperski Arkadiusz Olsztyn AKM Olimp Olsztyn / sklepbiegowy.com 1970 40-49 M Służby Mundurowe - 40 lat i więcej (1975 i starsi) 40:28

2 Możejko Marek Morąg 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana / Finish Morąg 1974 40-49 M Służby Mundurowe - 40 lat i więcej (1975 i starsi) 40:30

3 Bryła Artur Bartoszyce 1971 40-49 M Służby Mundurowe - 40 lat i więcej (1975 i starsi) 40:38

4 Szok Adam Olsztyn 1973 40-49 M Służby Mundurowe - 40 lat i więcej (1975 i starsi) 42:22

5 Wolszczak Tomasz Krzysztof Olsztynek 1957 50-59 M Służby Mundurowe - 40 lat i więcej (1975 i starsi) 50:39

6 Królikowski Janusz Dywity 1951 60 i starsi M Służby Mundurowe - 40 lat i więcej (1975 i starsi) 52:22

{AdmirorGallery}biegowyo16{/AdmirorGallery}

Kobiety open

1 Deputat Joanna Elblag 1976 30-39 K Służby Mundurowe - 30 – 39 lat (1985 – 1976) 43:58

2 Pieczulis Krystyna Olsztyn AZS UWM Olsztyn/AKM Olimp/Sklep biegowy AZS UWM Olsztyn/AKM Olimp/Sklep biegowy 1962 50-59 K 44:07

3 Cieśla Elżbieta Olsztynek 1972 40-49 K 44:41

4 Bubeła-Pikus Magda Babice Nowe 1979 30-39 K 45:27

5 Wołyniec Emilia Gołdap Tri NEGU 1983 30-39 K 46:00

6 Dębowska Beata Olsztyn 1971 40-49 K 46:35

7 Kosacka Emilia Olsztyn 1982 30-39 K 46:55

8 Lipnicka Katarzyna Ostróda Team Kopeć 1982 30-39 K 46:55

9 Wota Żaneta Kraków Pszczółkowski Team 1983 30-39 K 47:53

10 Krauza-Derkowska Joanna Nowe Miasto Lubawskie Nowomieszczanie Lubią Bieganie 1973 40-49 K 50:47

11 Gawryś Katarzyna Olsztyn 1981 30-39 K 50:51

12 Lankowska-Klemt Agnieszka Olsztyn 1981 30-39 K 51:07

13 Pałysa Joanna tri NEGU 1978 30-39 K 52:01

14 Kulesza Małgorzata Olsztyn 1965 50-59 K 52:22

15 Kordala-Szymanek Edyta Miłki 1983 30-39 K 52:46

16 Pieczkowska Agnieszka Olsztyn Pszczólkowski Team 1978 30-39 K 53:25

17 Apanowicz Angelika Warszawa 1975 40-49 K 53:26

18 Orłowska Paulina Morąg Finisz Morąg 1991 20-29 K 53:54

19 Kozak Magdalena Olsztyn 1985 30-39 K 53:59

20 Sajewicx Sylwia Olsztyn 1979 30-39 K 54:40

21 Andruszkiewicz Anna Olsztyn 1957 50-59 K 54:48

22 Holender Angelika Gady 1987 20-29 K 55:12

23 Lipińska Aldona Olsztyn 1968 40-49 K 56:08

24 Podlewska Anna Olsztyn 1980 30-39 K 56:24

25 Kutnicka Emilia Olsztyn 1967 40-49 K 56:28

26 Popławska Selena Olsztyn 1982 30-39 K 56:34

27 Myślińska Anna Olsztyn BBL Polonez 1975 40-49 K 57:03

28 Trus Marta Olsztyn kobiety biegają 1987 20-29 K 57:38

29 Tchórzewska Aleksandra Olsztyn 1985 30-39 K 57:53

30 Juchniewicz Monika Olsztyn 1983 30-39 K 58:21

31 Nynca Joanna Olsztyn 1982 30-39 K 58:22

32 Walkiewicz Joanna Olsztyn SQUAD OLSZTYN 1978 30-39 K 40 58:45

33 Michalkiewicz Anna Orneta 1988 20-29 K 58:59

34 Ostromecka Anna Bartoszyce 1987 20-29 K 59:39

35 Łowicka-Bryła Izabela Bartoszyce 1971 40-49 K 1:00:32

36 Łuńska Justyna Olsztyn "Nie lękaj się" BARKA TEAM 1983 30-39 K 1:00:33

37 Siwczak Izabela Olsztyn 1963 50-59 K 1:03:36

38 Lisewska Katarzyna Olsztyn 1992 20-29 K 1:03:48

39 Weiss Samanta Olsztyn Bieg na sześć łap 1994 20-29 K 1:04:39

40 Smolik- Runo Anna Dabrowa Tarnowska 1976 30-39 K 1:05:37

41 Mystkowska Dorota Olsztyn 1985 30-39 K 6:40 9 1:06:31 1:06:45

42 Paulinek Ewa Jonkowo 1981 30-39 K 6:42 8.9 1:06:47 1:07:05

43 Rogińska Katarzyna Gdańsk 1964 50-59 K 6:48 8.8 1:07:52 1:08:04

Kategorie wiekowe

20/29 lat

1 Orłowska Paulina Morąg Finisz Morąg 1991 20-29 K 53:54

2 Holender Angelika Gady 1987 20-29 K 55:12

3 Trus Marta Olsztyn kobiety biegają 1987 20-29 K 57:38

4 Michalkiewicz Anna Orneta 1988 20-29 K 58:59

5 Ostromecka Anna Bartoszyce 1987 20-29 K 59:39

6 Lisewska Katarzyna Olsztyn 1992 20-29 K 1:03:48

30/39 lat

1 Deputat Joanna Elblag 1976 30-39 K Służby Mundurowe - 30 - 39 lat (1985 – 1976) 43:58

2 Bubeła-Pikus Magda Babice Nowe 1979 30-39 K 45:27

3 Wołyniec Emilia Gołdap Tri NEGU 1983 30-39 K 46:00

4 Kosacka Emilia Olsztyn 1982 30-39 K 46:55

5 Lipnicka Katarzyna Ostróda Team Kopeć 1982 30-39 K 46:55

6 Wota Żaneta Kraków Pszczółkowski Team 1983 30-39 K 47:53

40/49 lat

1 Cieśla Elżbieta Olsztynek 1972 40-49 K 44:41

2 Dębowska Beata Olsztyn 1971 40-49 K 46:35

3 Krauza-Derkowska Joanna Nowe Miasto Lubawskie Nowomieszczanie Lubią Bieganie 1973 40-49 K 50:47

4 Apanowicz Angelika Warszawa 1975 40-49 K 53:26

5 Lipińska Aldona Olsztyn 1968 40-49 K 56:08

6 Kutnicka Emilia Olsztyn 1967 40-49 K 56:28

50/59 lat

1 Pieczulis Krystyna Olsztyn AZS UWM Olsztyn/AKM Olimp/Sklep biegowyAZS UWM Olsztyn/AKM Olimp/Sklep biegowy 1962 50-59 K 44:07

2 Kulesza Małgorzata Olsztyn 1965 50-59 K 52:22

3 Andruszkiewicz Anna Olsztyn 1957 50-59 K 54:48

4 Siwczak Izabela Olsztyn 1963 50-59 K 1:03:36

5 Rogińska Katarzyna Gdańsk 1964 50-59 K 1:08:04

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn