III Bieg z okazji "Święta Lotnictwa Polskiego" 2015 – Krzysztof Sulewski na podium w Malborku

W niedzielnym biegu (10 km) z okazji Święta Lotnictwa Polskiego w Malborku doskonale spisali się zawodnicy związani z Morągiem, których aż czterech znalazło się w czołowej dziesiątce. Drugi przybiegł barczewianin Krzysztof Sulewski (Finisz Morąg), czwarty był mieszkaniec tego miasta, ale w barwach wojska z Bartoszyc Kamil Horba , piąty Tomasz Orłowski, a dziesiąty Jacek Szczygłowski.

Trzecia wśród pań przybiegła Anna Kukuć-Kwapiszewska (Elbląg). Wielu uczestników z Warmii i Mazur zajęło wysokie lokaty w swoich kategoriach wiekowych. A konkurencja była duża bowiem sklasyfikowano ponad 300 biegaczy.

Wyniki

1 TARAS DANIEL M 1 1989 M 0-29 MALBORK 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO \ ACTIVE MALBORK 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO WOJSKO 10 0:34:16

2 SULEWSKI KRZYSZTOF M 2 1985 M 30-39 BARCZEWO FINISZ MORĄG FINISZ 10 0:34:25

3 SOSNOWSKI WIESŁAW M 3 1972 M 40-49 GNISZEWO ACTIVE MALBORK ACTIVE MALBORK 10 0:35:01

4 HORBA KAMIL M 4 1986 M 0-29 1 MORĄG 20 BARTOSZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA WOJSKO 10 0:35:23

5 ORŁOWSKI TOMASZ M 5 1986 M 0-29 2 MORĄG FINISZ MORĄG ORŁOWSCY FINISZ 10 0:35:49

6 GODLEWSKI ŁUKASZ M 6 1982 M 30-39 1 MALBORK GRUPA MALBORK GRUPA MALBORK 10 0:36:13

7 KASZUBOWSKI ZENON M 7 1964 M 50-59 1 MALBORK ACTIVE MALBORK ACTIVE MALBORK 10 0:36:59

8 BARCIKOWSKI KRZYSZTOF M 8 1967 M 40-49 1 MALBORK GRUPA MALBORK GRUPA MALBORK 10 0:37:27

9 KRAKOWSKI PIOTR M 9 1990 M 0-29 3 MIĘDZYRZECZ 17 WIELKOPOLSKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA WOJSKO 10 0:37:36

10 SZCZYGŁOWSKI JACEK M 10 1971 M 40-49 2 MORĄG PAGED SKLEJKA MORĄG 10 0:37:45

11 HAPKE TOMASZ M 11 1977 M 30-39 2 GARDEJA 10 0:37:59 0:37:58

12 SIKORSKI KRYSTIAN M 12 1992 M 0-29 4 20 BARTOSZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA WOJSKO 10 0:38:06

15 SANECKI PATRYK M 15 1990 M 0-29 7 PASŁĘK KB BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK 10 0:38:38

17 PROCHNA KRZYSZTOF M 17 1972 M 40-49 3 FROMBORK ACTIVE MALBORK ACTIVE MALBORK 10 0:38:57

20 MOŻEJKO MAREK M 20 1974 M 40-49 4 MORĄG 20 BARTOSZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA WOJSKO 10 0:39:30

22 BRYŁA ARTUR M 22 1971 M 40-49 6 BARTOSZYCE 20 BARTOSZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA WOJSKO 10 0:39:52

29 DUDA JACEK M 29 1974 M 40-49 8 BRANIEWO DUDA WOJSKO 10 0:41:06

37 MICHNO MARIUSZ M 37 1974 M 40-49 12 BRANIEWO WOJSKO 10 0:42:43

43 ZIOŁO GRZEGORZ M 43 1980 M 30-39 15 ELBLĄG 16BREM 10 0:43:15

45 PIETRZAK KAMIL M 45 1985 M 30-39 16 ELBLĄG ACTIVE MALBORK ACTIVE MALBORK 10 0:43:21

53 BALCER MARCIN M 53 1980 M 30-39 20 BRANIEWO SG 10 0:43:55

54 ŚWIDERSKI JAN M 54 1967 M 40-49 13 PASŁĘK KB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘK 10 0:43:59

73 BOGUT DARIUSZ M 72 1988 M 0-29 19 ELBLĄG 10 0:44:55

75 ROCZYŃSKI PAWEŁ M 74 1976 M 30-39 29 MORĄG 10 0:45:00

81 SIKORA RYSZARD M 79 1979 M 30-39 33 PASŁĘK BBL PASŁĘK 10 0:45:25

88 DUNAJSKI RAFAŁ M 86 1974 M 40-49 19 MORĄG FINISZ MORĄG FINISZ 10 0:45:43

97 KUKUĆ-KWAPISZEWSKA ANNA K 3 1978 K 30-39 ELBLĄG MERITUM BANK I PARTNERZY 10 0:46:18

100 DURKIEWICZ ALEKSANDER M 97 1974 M 40-49 25 BRANIEWO 10 0:46:37

101 LOMPERT ANDRZEJ M 98 1977 M 30-39 40 ELBLĄG 10 0:46:39

110 WILK CEZARY M 107 1973 M 40-49 29 PASŁĘK KB BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK 10 0:47:35

111 MIRZAŁEK PIOTR M 108 1978 M 30-39 46 ELBLĄG MIRZAŁEK 10 0:47:36

141 PIÓRKOWSK MARCIN M 135 1977 M 30-39 57 ELBLĄG 10 0:48:40

144 ORŁOWSKA PAULINA K 7 1991 K 0-29 2 FINISZ MORĄG ORŁOWSCY FINISZ 10 0:49:12

148 CHRZĄSTKOWSKI LUCJAN M 141 1950 M 60 i więcej 3 ELBLĄG EL-AKTYWNI 10 0:49:35

149 GOŁĘBIEWSK I STEFAN M 142 1973 M 40-49 37 BRANIEWO 10 0:49:36

157 DZIWULSKI ZBIGNIEW M 150 1962 M 50-59 11 ELBLĄG 10 0:50:13

164 KUCIŃSKI ŁUKASZ M 156 1992 M 0-29 32 ELBLĄG 10 0:50:53

166 IWANOWSKI PIOTRMACIEJ M 158 1971 M 40-49 45 ELBLĄG 10 0:51:05

167TARASIEWICZ RYSZARD M 159 1953 M 60 i więcej 4 BRANIEWO 10 0:51:06

174 ZYCH DAWID M 164 1974 M 40-49 49 ELBLĄG EL-AKTYWNI WOJSKO 10 0:51:25

182 CYGAADAM M 171 1971 M 40-49 50 ELBLĄG ALSTOM POWER TEAM 10 0:51:48

191 LEŚNIEWSKI JAN M 177 1948 M 60 i więcej 6 ELBLĄG 10 0:52:29

215 PRZEOR-MIRZAŁEK ALEKSANDRA K 19 1982 K 30-39 6 ELBLĄG MIRZAŁEK 10 0:54:40

221 NOWAKOWSKA EDYTA K 22 1992 K 0-29 8 MORĄG 10 0:55:18

253 WOŹNIKOWSK A MAGDALENA K 34 1982 K 30-39 10 ELBLĄG PADŁ NA RYJ TEAM 10 0:58:35

255 DUDA AGNIESZKA K 35 1977 K 30-39 11 BRANIEWO DUDA 10 0:58:49

257 ŁUKIEWICZ ŁUKASZ M 222 1980 M 30-39 82 ELBLĄG 10 0:59:01

258 ŁOWICKA BRYŁA IZABELA K 36 1971 K 40-49 5 BARTOSZYCE 20 BARTOSZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA WOJSKO 10 0:59:37

270 MACIKOWSKI CEZARY M 231 1996 M 0-29 42 SUSZ 10 1:01:43

281 KREŃSKA KATARZYNA K 46 1958 K 50 i więcej 3 IŁAWA 10 1:02:50

293 FILIPIAK BEATA K 52 1974 K 40-49 8 ELBLĄG JET SYSTEM ACTIVE TEAM 10 1:08:05

294 ZIEMIŃSKA MAGDALENA K 53 1978 K 30-39 15 ELBLĄG 10 1:08:05

297 IWASZKIEWICZ MAŁGORZATA K 56 1962 K 50 i więcej 5 ELBLĄG EL-AKTYWNI ELBLĄG 10 1:09:16

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn