VIII Jesienny Bieg Gburów Nowy Dwór Gdański 2015 - Dawid Worobiec na podium, Państwo Pawłowscy najlepsi w kategoriach

W sobotnim (12 września) VIII Jesiennym Biegu Gburów w Nowym Dworze Gdańskim dobrze spisali się reprezentanci Warmii i Mazur. Trzeci na mecie był Dawid Worobiec (Olsztyn), tuż za nim Mariusz Pawłowski (Kurzętnik), a szósty Tomasz Hapke (Wilkowo). Dorota Pawłowska (Kurzętnik) zajęła trzecią lokatę wśród pań. Państwo Pawłowscy wygrali rywalizację w swoich kategoriach wiekowych. W Półmaratonie w Płocku najwyższe, 25 miejsce zajał Patryk Wasilczyk (Ełk)

Wyniki

1 Aleksandr Radnikov Svetlogorsk/Kalinigrad M2 1 33.03

2 Andrzej Rogiewicz LKS ZANTYR SZTUM M2 2 33.12

3 Dawid Worobiec Team Kopeć/DHL Olsztyn M2 3 36.31

4 Mariusz Pawłowski Kurzętnik Biega/ Marzęcice M3 1 37.53

5 Jan Giembicki LKS ZANTYR SZTUM M2 4 40.03

6 Tomasz Hapke Wilkowo M3 2 40.58

7 Bogdan Cebula LKS ZANTYR SZTUM M5 1 41.23

8 Paweł Oliwiński LKS ZANTYR SZTUM M3 3 41.25

9 Justyna Korytkowska LŁKK PREFBET ŚNIADOWO K2 1 41.38

10 Monika Czapiewska UKS OLIMPIJCZYK SKÓRZEWO K2 2 41.42

.....................................................................................................

11 Dorota Pawłowska Kurzętnik Biega/ Marzęcice K3 1 42.18

17 Krzysztof Stachurko Pasłęk M4 3 44.33

18 Tomasz Schoenrock Finisz Morąg/ Nowy Dwór Gdański M2 6 44.40

45 Adam Ślęzak Pogrodzie Gm. Tolkmicko M2 10 56.08

49 Paulina Czerniakowska Finisz Morąg/ Morąg K3 4 57.16

52 Paweł Skonieczny Elbląg M4 10 58.49

56 Anna Miecznikowska Elbląg K4 3 59.21

57 Michał Górzyński Kieźliny M4 11 1.00.09

4 Półmaraton Dwóch Mostów Płock 2015 – Patryk Wasilczyk z Ełku wysoko

W Półmaratonie Dwóch Mostów w Płocku (niedziela 13 września) najwyższe 25 miejsce ze skromnej liczebnie ekipy Warmii i Mazur zajął Patryk Wasilczyk z Ełku.

Klasyfikacja open

1 ROP ABEL KIBET ELDORET BENEDEK-TEAM Kenya 1986 M20 1 01:06:56 1

2 VERETSKYI PAVEL DONETSK CHEMIK NOXY PULAWY ukraine 1985 M30 1 01:09:31 2

3 GIŻYŃSKI MARIUSZ WARSZAWA WKS GRUNWALD POZNAŃ Polska 1981 M30 2 01:11:28 3

4 WIŚNIEWSKI JAKUB WARSZAWA PREFBET ŚNIADOWO Polska 1977 M30 3 01:12:24 4

5 KALASZCZYŃSKI ŁUKASZ PŁOCK PTT DELTA/TRIRUN.PL/ Polska 1984 M30 4 01:12:44 5

6 KAMIŃSKI ARTUR CIECHOMICE PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT Polska 1979 M30 5 01:12:57 6

......................................................................................................

25 WASILCZYK PATRYK EŁK Polska 1991 M20 7 01:27:48 24

201 PODZIEWSKI SEBASTIAN EŁK Polska 1980 M30 80 01:46:46 189

366 PIĄTKOWSKI PAWEŁ OLSZTYN Polska 1995 M20 70 01:55:44 333

372 CLAJOT FABIAN OLSZTYN FC GRABOWA Polska 1993 M20 71 01:56:23 335

632 WALENTO ZBIGNIEW MRĄGOWO Polska 1953 M60 20 02:22:04 525

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn