×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów modlin24 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Biegamy po całej Polsce - Wolak drugi w Więcborku, Dembowski też drugi w Modlinie

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów modlin24 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Reprezentanci Warmii i Mazur biegają po całym kraju. W V Biegu Pamięci na trasie Karolewo-Więcbork drugie miejsce zajął Rafał Wolak z Braniewa, w Modlinie w Biegu Generałów także drugi był Mariusz Dembowski z Lidzbarka. Z kolei w Biegu o Złota Górę na Kaszubach wysoka szósta lokatę wywalczył Szymon Gwardjak z Lidzbarka Warmińskiego.

IV BIEG PAMIĘCI KAROLEWO-WIĘCBORK

1 NIEMCZYK MATEUSZ M 1 1992 M 0-29 STAROGARD GDAŃSKI 10 0:32:43

2 WOLAK RAFAŁ M 2 1985 M 30-39 BRANIEWO 10 0:33:52]

3 WOJTAS MAREK M 3 1972 M 40-49 TUCHOLA TUCHOLANKA TUCHOLA 10 0:35:06

4 RADTKA TOMASZ M 4 1974 M 40-49 1 ŁOBŻENICA LZS "JEDNOŚĆ" ŁOBŻENICA 10 0:36:49

5 DORSZYŃSKI GRZEGORZ M 5 1983 M 30-39 1 CHŁÓCHÓW UKS WIKING RYCHNOWK 10 0:37:08

6 STASIAK MICHAŁ M 6 1989 M 0-29 1 BYDGOSZCZ 10 0:37:59

{AdmirorGallery}pamiec24{/AdmirorGallery}

II Bieg Czterech Generałów Modlin 2015

1 MIELEWCZYK Piotr 1990 M-18 EY Business Advisory (POL) 1 1 0:33:06

2 DEMBOWSKI Mariusz 1983 M-30 Lidzbark (POL) 2 1 0:34:17

3 MAKOWSKI Michał 1986 M-18 AZS-AWF WARSZAWA (POL) 3 2 00:34:56

4KUCIEJCZYK Henryk 1959 M-50 Tempo Mława (POL) 4 1 0:37:43

5 PUDA Tomasz 1986 M-18 LABIOL.PL (POL) 5 3 0:37:52

6 GŁOGOWSKI Piotr 1973 M-40 Naprzód Młociny (POL) 6 1 0:38:03

...................................................................................

354 WOJTCZAK Adrian 1977 M-30 EŁK (POL) 296 130 0:55:43

{AdmirorGallery}modlin24{/AdmirorGallery}

Fot. fotomaraton.pl

BIEG O ZŁOTĄ GÓRĘ - KASZUBY BIEGAJĄ 2015

1 KUJAWSKI ŁUKASZ M 1 1988 M 0-29 ŻUKOWO STUDIO S7 BANINO 10 0:29:43

2 KOWALSKI MAREK M 2 1991 M 0-29 ŻUKOWO 10 0:29:52

3 ROLBIECKI MICHAŁ M 3 1986 M 0-29 WEJHEROWO LLKS SMĘTOWO GRANICZNE 10 0:32:24

4 SERKOWSKI WOJCIECH M 4 1997 M 0-29 DZIERŻĄŻNO GKS ŻUKOWO 10 0:32:40

5 JAKUBOWSKI MAREK M 5 1973 M 40-49 PSZCZÓŁKI 10 0:32:54

6 GWARDJAK SZYMON M 6 1993 M 0-29 LIDZBARK WARMIŃSKI LKS ZORZA GDYNIA 10 0:33:05

..................................................................

30 ADAMUSIAK SŁAWOMIR M 28 1976 M 30-39 9 IŁAWA ZASUWAJKI 10 0:36:47

160 ŻEBROWSKA IZABELA K 26 1989 K 0-29 7 BRANIEWO 10 0:46:39

Białystok Biega (10 km)

1 DĄBROWSKI Przemysław Rzekuń POL Agro-metal Ostrołęka 89M20/1 M / 1 00:30:44

2 VERKHAVODKIN Henadz Grodno BLR Run4fun.by 83M30/1 M / 2 00:31:17

3 CECERJUKOW Igar Grodno BLR Run4fun.by 78M30/2 M / 3 00:31:26

4 ROSZKO Damian Mońki POL Ks Podlasie Białystok 91M20/2 M / 4 00:32:02

5 4 ANDRZEJUK Bogusław Białystok POL Ks Podlasie Białystok / Pędziwiatr Białystok 75M40/1 M / 5 00:32:07

6 WAKULUK Adam Siemiatycze POL Pieknywschod.eu Siemiatycze 88M20/3 M / 6 00:32:13

....................................................................

31 OMIELAN Wojciech Ełk POL Fmw Runners 94M20/13 M / 25 00:37:49

78 UTYKAŃSKI Michał Elk POL 86M20/29 M / 70 00:41:39

158 ZAPADKA Stanisław Mrągowo POL Klub Biegacza Mrągowo 55M60/2 M / 142 00:44:30

318 TRZEBIŃSKA Agnieszka Ełk POL Maratonka Grajewo / 86K20/14 K / 34 00:47:57

322 TRZEBIŃSKI Ryszard Ełk POL Maratonka Grajewo 76M30/104 M / 287 00:47:58

352 ARCHACKA Anna Ełk POL 88K20/17 K / 39 00:48:41

395 LIMBERGER Janusz Ełk POL 77M30/128 M / 349 PCK/32 00:49:42

591 LIMBERGER Katarzyna Ełk POL 77K30/36 K / 97 PCK/42 00:54:47

34 Półmaraton Łowicki 2015-09-24

1 VERETSKYI PAVELUKRAINA CHEMIK NOXY PULAWY UKRAINA 1985 M30 1 01:10:52

2 OLIJNYK PAWEŁCHERNIGOW ICE MAT TEAM OSTRÓW WLKP UKRAINA 1988 M20 1 01:11:02

3KAMIŃSKI ARTURPŁOCK PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT POLSKA 1979 M30 2 01:13:49

4 PIETRZYK KRZYSZTOFKOLUSZKI LKS KOLUSZKI POLSKA 1979 M30 3 01:13:51

5 SZYMAŃSKI PAWEŁKATOWICE NIEWYMIĘKACZE POLSKA 1988 M20 2 01:16:07

6 WYCHOWAŁEK JANPIOTRKÓW TRYB. AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOSWODNA ŁÓDŹ POLSKA 1990 M20 3 01:16:35

...................................................

36 ROZMIANIEC PAWEŁOLSZTYN EUROSPORT POLSKA 1987 M20 10 01:25:21

158 PODZIEWSKI SEBASTIANEŁK POLSKA 1980 M30 60 01:40:42

184 CZARNECKA JOANNAELBLĄG POLSKA 1980 K30 6 01:42:34

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn