Grand Prix Bo Lubię Polska Wieś Mikołajki (VI) 2015 – Daniel Kochna i Katarzyna Alicka z głównymi trofeami

W Mikołajkach odbył się 20 września ostatni bieg cyklu „Bo Lubię Polska Wieś”.Grand Prix składało się z sześciu imprez, cztery najlepsze były liczone do klasyfikacji. Finałowy bieg w Mikołajkach wygrał Daniel Kochna (Mrągowo), który tym samym przypieczętował zwycięstwo w Grand Prix. Wśród pań najszybsza okazała się Anna Stolarczyk (Mrągowo), najwięcej punktów zebrała Katarzyna Alicka (Pisz).

Finałowa impreza w Mikołajkach przebiegała w formie festynu. Odbyły się biegi młodzieżowe i wiele imprez towarzyszących sportowych i artystycznych.

Klasyfikacja biegu w Mikołajkach

1 Kochna Daniel 1990 Mrągowo 1 open Klub Biegacza Mrągowo 17:37

2 Stelwach Leszek 1963 Pisz 2 Open MAT-Poż /oddział łomża/ 18:05

3 Reginia Dariusz 1995 Mrągowo 3 open 19:06

4 Bubrowski Tomasz 1988 Mrągowo M35-1 20:04

5 Długosz Marek 1962 Mrągowo M99-1 20:08

6 Ambroziak Marcin 1985 Ryn M35-2 20:18

7 Kiśluk Jarosław 1968 Mikołajki M50-1 Kiśluki Biegają 21:15

8 Plona Jacek 1971 Lubiewo M50-2 Plona Team 21:30

9 Jaworski Michał 1984 Mrągowo M35-3 21:37

10 Oborski Ryszard 1974 Mrągowo M50-3 21:40

11 Kozak Łukasz 1979 Giżycko M50-4 21:44

12 Rodziewicz Marek 1982 Mrągowo M35-4 Kaliniak Team 22:22

13 Szymanek Adrian 1980 Mrągowo M35-5 22:26

14 Kulągowski Rafał 1975 Pisz M50-5 22:29

15 Sternicki Tomasz 1971 Mrągowo M50-6 22:33

16 Puławski Dariusz 1983 Pisz M35-6 22:34

17 Płaczek Artur 1977 Giżycko M50-7 Giżycko w Biegu / BBL Giżycko 22:38

18 Kacicki Piotr 1979 Bydgoszcz M50-8 Kacicki Team 22:43

19 Kiśluk Adam 1975 Faszcze M50-9 Kiśluki Biegją 22:48

20 Remiszewski Zbigniew 1968 Baranowo M50-10 22:51

21 Syczew Rafał 1989 Mrągowo M35-7 KPP Mrągowo 23:10

22 Stolarczyk Anna 1983 Mrągowo 1 Open Klub Biegacza Mrągowo 23:14

23 Sakowski Błażej 1993 Spychowo M35-8 23:23

24 Samsel Jakub 1993 Ukta M35-9 23:29

25 Romankiewicz Dariusz 1963 Piecki M99-2 23:34

26 Rogowski Jan 1964 Mrągowo M99-3 BBL Mikołajki 23:36

27 Owedyk Łukasz 2002 Cudnochy M35-10 23:48

28 Alicka Katarzyna 1978 Pisz 2 open 23:49

29 Marcinkowski Daniel 1983 Ełk M35-11 23:49

30 Nysztal Radosław 1976 Mrągowo M50-11 Nysztal Szubstarski i Wspólnicy Adwokacka Spółka Partnerska 23:51

31 Florczyk Zbigniew 1966 Giżycko M50-12 23:54

32 Dąbrowski Andrzej 1967 Pisz M-50 13 Klub Morsów w Piszu 24:07

33 Zielski Krzysztof 1989 Orzysz M35-12 Petarda Orzysz 24:12

34 Siwik Paula 1989 Pisz 3 Open piszruchem Klub Wszelakiej Aktywności Ruchowej 24:13

35 Kulągowski Mateusz 1993 Pisz M35-13 24:20

36 Kozak Monika 1984 Giżycko K35-1 Pszczółkowki Team 24:21

37 Murach Daniel 1981 Lubiewo M35-14 Plona Team 24:23

38 Rogowski Bartosz 1991 Mikołajki M35-15 24:28

39 Łuński Zbigniew 1952 Mrągowo M99-4 Klub Biegacza Mrągowo 24:38

40 Dębowski Ryszard 1958 Woźnica M99-5 24:42

41 Trapsia Zbigniew 1980 Ostrowiec Świętokrzyski M35-16 Trapez Team 25:07

42 Gościańska Izabela 25:15 1989 Gostyń 2 SW Gostyń 759

43 Kaczmarczyk Andrzej 1975 Warpuny M50-14 25:19

44 Śmiarowski Adrian 1998 Pisz M35-17 25:23

45 Kiśluk Anna 1975 Faszcze K50-1 Kiśluki 25:23

46 Kozak Szymon 2004 Olszewo M35-18 25:24

47 Charubin Mariusz 1979 Pisz M50-15 piszruchem Klub Wszelakiej Aktywności Ruchowej 25:24

48 Nysztal Łukasz 1980 Mrągowo M35-19 Nysztal Szubstarski i Wspólnicy Adwokacka Spółka Partnerska 25:25

49 Bogdan Kacper 2002 Olszewo M-20 25:34

50 Reginia Aneta 1986 Mrągowo K35-3 Klub Biegacza Mrągowo 25:36

51 Nagolska Monika 1980 Ełk K35-4 25:37

52 Śmiarowski Mariusz 1973 Pisz M50-16 25:40

53 Nurczyk Daniel 1983 Mrągowo M35-21 Patriotyczne Mrągowo 25:51

54 Murach Sylwia 1979 Lubiewo K50-2 Plona Team 25:58

55 Uchawł Marcin 1976 Płock M50-17 26:46

56 Młasojedow Bożena 1954 Warszawa K99-1 AKS Polonia Warszawa 530 26:52

57 Hohmann Robert 1990 Mrągowo M35-22 27:02

58 Stasiłowicz Małgorzata 1961 Mrągowo K99-2 Klub Biegacza Mrągowo 27:05

59 Bikowska Anna 1981 Pisz K35-5 piszruchem Klub Wszelakiej Aktywności Ruchowej 27:06

60 Staszewski Paweł 1989 Orzysz M35-23 Petarda Orzysz 27:07

61 Kurpiewska Dorota 1975 Pisz K50-3 Klub Morsów w Piszu 27:34

62 Nysztal Jakub 2004 Mrągowo M35-24 Nysztal Szubstarski i Wspólnicy Adwokacka Spółka Partnerska 27:52

63 Szubstarski Sławomir 1977 Ketrzyn M50-18 Nysztal Szubstarski i Wspólnicy Adwokacka Spółka Partnerska 27:53

64 Stańczak Józef 1949 Wodzisław Śląski M99-6 27:58

65 Ejdys Urszula 1982 Mikołajki K35-6 Kiśluki Biegją 28:06

66 Stępień Dominik 2002 Śmietki M35-25 28:06

67 Filipiak Magdalena 1975 Tragowo K50-4 28:10

68 Zgorzelski Marcin 1988 Mrągowo M35-26 28:12

69 Jabłonowski Piotr 1983 Mrągowo M35-27 28:20

70 Bikowski Robert 1976 Pisz M50-19 piszruchem Klub Wszelakiej Aktywności Ruchowej 28:20

71 Bielecka Zuzanna 1982 Warszawa K35-7 Trapez Team 28:21

72 Kiśluk Jacek Jr 2000 Mikołajki M35-28 Kiśluki Biegją 28:27

73 Rogowski Piotr 2005 Mrągowo M35-29 BBL Mikołajki 28:27

74 Wawrzynowicz Aleksandra 1985 Faszcze K35-8 Kiśluki Biegją 28:45

75 Bielski Marcin 1986 Mrągowo M35-30 MKK- Korba 28:46

76 Charubin Anna 1981 Pisz K35-9 piszruchem Klub Wszelakiej Aktywności Ruchowej 28:58

77 Mrozińska Dorota 1986 Tragowo K35-10 28:59

78 Mroziński Piotr 1982 Szczytno M35-31 29:00

79 Wądołowski Paweł 1989 Giżycko M35-32 29:00

80 Dąbrowska Danuta 1960 Pisz K99-3 piszruchem Klub Wszelakiej Aktywności Ruchowej

29:16

81 Sznajder Beata 1969 Pisz K50-5 piszruchem Klub Wszelakiej Aktywności Ruchowej 29:16

82 Parda Jan 1963 Mrągowo M99-7 29:20

83 Przygoda Wojciech 1974 Pisz M50-20 29:30

84 Przygoda Agnieszka 1976 Pisz K50-6 29:32

85 Rogowska Wioletta 1968 Mrągowo K50-7 BBL Mikołajki 29:32

86 Śmiarowski Kamil 2000 Pisz M35-33 29:50

87 Narewska Iwona 1974 Gązwa K50-8 Klub Biegacza Mrągowo 30:01

88 Gałka Magdalena 1976 Pilec K50-9 30:16

89 Gałka Szymon 1975 Pilec M50-21 30:16

90 Kaczorowska Emila 1984 Mikołajki K35-11 30:25

91 Łuńska Regina 1956 Mrągowo K99-4 Klub Biegacza Mrągowo 30:25

92 Abramek Karolina 1986 Mikołajki K35-12 BBL Mikołajki 30:49

93 Kordek Janina 1963 Baranowo K99-5 BBL Mikołajki 30:52

94 Niedźwiedzka Mariola 1973 Pisz K50-10 piszruchem Klub Wszelakiej Aktywności Ruchowej

31:11

Klasyfikacja generalna

Mężczyźni open

1 Kochna Daniel 4

2 Stelwach Leszek 7

3 Górski Daniel 18

4 Bubrowski Tomasz 18

5 Plona Kazimierz 27

6 Kalinowski Tomasz 28

7 Kiśluk Jarosław 31

8 Plona Jacek 37

9 Jasiński Mateusz 38

10 Jaworski Michał 48

11 Plona Mariusz 48

12 Oborski Ryszard 52

13 Długosz Marek 56

14 Kozak Łukasz 57

15 Płaczek Artur 63

16 Puławski Dariusz 65

17 Syczew Rafał 77

18 Rodziewicz Marek 85

19 Szymanek Adrian 87

20 Zapadka Stanisław 87

M35

1 Kochna Daniel 4

2 Górski Daniel 18

3 Bubrowski Tomasz 20

4 Kalinowski Tomasz 28

5 Plona Mariusz 48

6 Jaworski Michał 48

7 Puławski Dariusz 65

8 Syczew Rafał 80

9 Rodziewicz Marek 85

10 Szymanek Adrian 87

M50

1 Plona Kazimierz 27

2 Kiśluk Jarosław 31

3 Plona Jacek 37

4 Oborski Ryszard 52

5 Kozak Łukasz 57

6 Płaczek Artur 63

7 Kiśluk Adam 97

8 Nysztal Radosław 103

9 Remiszewski Zbigniew 106

10 Sternicki Tomasz 109

11 Kacicki Piotr 110

M99

1 Stelwach Leszek 7

2 Długosz Marek 56

3 Zapadka Stanisław 87

4 Romankiewicz Dariusz 113

5 Rogowski Jan 128

6 Dębowski Ryszard 167

7 Stańczyk Jozef 257

8 Parda Jan 298

9 Zawrotny Jan 299

10 Niedźwiedzki Andrzej 105

Kobiety Open

1 Alicka Katarzyna 81

2 Stolarczyk Anna 86

3 Siwik Paula 111

4 Kozak Monika 124

5 Reginia Aneta 148

6 Kiśluk Anna 158

7 Wawrzynowicz Aleksandra 212

8 Kurpiewska Dorota 213

9 Murach Sylwia 214

10 Stasiłowicz Małgorzata 225

11 Bikowska Anna 241

12 Mrozińska Dorota 249

13 Bielecka Zuzanna 254

14 Ejdys Urszula 262

15 Filipiak Magdalena 263

16 Charubin Anna 276

17 Rogowska Wioletta 289

18 Dąbrowska Danuta 300

19 Sznajder Beata 303

20 Gałka Magdalena 311

K35

1 Stolarczyk Anna 86

2 Siwik Paula 111

3 Kozak Monika 124

4 Reginia Aneta 148

5 Wawrzynowicz Aleksandra 212

6 Bikowska Anna 241

7 Mrozińska Dorota 249

8 Bielecka Zuzanna 254

9 Ejdys Urszula 262

10 Charubin Anna 276

K50

1 Alicka Katarzyna 81

2 Kiśluk Anna 158

3 Kurpiewska Dorota 213

4 Murach Sylwia 214

5 Filipiak Magdalena 263

6 Rogowska Wioletta 289

7 Sznajder Beata 303

8 Gałka Magdalena 311

9 Przygoda Agnieszka 311

10 Buszyniewicz Alina 348

K99

1 Stasiłowicz Małgorzata 215

2 Dąbrowska Danuta 300

3 Kordek Janina 336

4 Młasojedow Bożena 115

5 Czubak Aleksandra 158

6 Rudzka Krystyna 67

7 Łuńska Regina 91

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn