Runmageddon Classic Nocny Rekrut Ełk 2017 – Zima im nie straszna i tak jest gorąco jak w piekle, Krawiecki na podium, podziwiajmy mastersów

Fot. Artur Kohutnicki

W zimowych warunkach Runmageddon wymaga jeszcze większej odwagi i determinacji. W sobotę (18 lutego) taka właśnie impreza odbyła się w Ełku. Na trasie ok. 12 km zlokalizowano ponad 50 przeszkód, a próbę podjęło ponad 300 śmiałków. Przeżyli niezapomniana przygodę, a ci co dotarli do mety mogli bez żenady powiedzieć sobie – jestem mocny. Liczył się udział, ale oczywiście najlepsi specjaliści walczyli o zwycięstwo.Rozegrano również Runmageddo Rekrut , ale w arunkach nocnych.

Najlepszy w województwie i czołowy w Polsce zawodnik – Mateusz Krawiecki z Lubawy zajął w Clacssicu tym razem trzecie miejsce w kategorii elita i klasyfikacji generalnej. Do Ełku zjechali uczestnicy z całej Polski (nie tylko), sporo było amatorów z Warmii i Mazur, którzy coraz częściej podejmuja ekstremalne próby.Szczególne słowa uznania należą się mastersom, którzy nie wertują metryk, po prostu mają tyle lat na ile się czują.

Wyniki

Klasyfikacja generalna

Mężczyźni

1 Andrei Arsentsyeu M Minsk xRunners 01:23:03

2 Tomasz Danielkiewicz M Głogów xRunners 01:24:26

3 Mateusz Krawiecki M Lubawa Husaria Race Team 01:24:39

4 Szymon Kopczyński M Wąbrzeźno xRunners 01:25:21

5 Krzysztof Madejski M Białogard xRunners 01:25:26

6 Michał Jagieło M Lubienia Husaria Race Team 01:26:02

.............................

30 Jakub Żak M Węgorzewo Husaria Race Team 01:42:00

56 Mateusz Pałdyna M Wydminy KTMŁ 01:57:27

58 Adam Kachel M Mrągowo Cross Training MRĄGOWO 01:57:51

60 Marek Rodziewicz M Mrągowo Cross Training MRĄGOWO 01:58:03

72 Marcin Markiewicz M Gołdap Dzieci Kukurydzy 02:01:58

73 Krystian Filochowski M Olsztyn   02:02:33

76 Marcin Onufrejuk M Górowo Iławeckie   02:05:21

77 Wojciech Żarnoch M Mrągowo   02:05:36

78 Piotr Nadolny M Grabno AŚNAEBAEM 02:05:43

90 Paweł Kaczmarczyk M Barczewo   02:09:14

91 Jarosław Kordek M Szczytno MORSY SZCZYTNO #RESET 02:09:22

114 Krzysiek Barczewski M Olsztyn Lecimy Tutej 02:19:38

115 Rafał Chojnowski M Ełk Lecimy Tutej 02:19:43

119 Artur Fornalski M Gołdap Dzieci Kukurydzy 02:20:44

128 Michał Morek M Gołdap Dzieci Kukurydzy 02:22:03

157 Arkadiusz Paszkiewicz M Ełk   02:32:47

166 Andrzej Szczerbo M Szczytno MORSY SZCZYTNO #RESET 02:37:10

173 Karol Wierzchołowski M Szczytno BinSoft 02:38:58

174 Mariusz Miłek M Szczytno BinSoft 02:39:41

204 Grzegorz Kucharewicz M Olsztyn   02:48:58

205 Mirosław WŁODARCZYK M EŁK   02:49:58

207 Patryk Marcinkiewicz M Ełk   02:50:00

208 Nikodem Kemicer M Ełk   02:50:08

209 Tomasz Andrukiewicz M Ełk   02:50:09

215 Piotr Raszewski M Lidzbark Warmiński   02:52:41

216 Patryk Fijałkowski M Lidzbark Warmiński   02:52:42

237 109 Rafał Felisiak M Kętrzyn KTMŁ 10:20 (56) 03:08:08

16649375 1295376373842694 7186440015178127757 n

Kobiety

1 Tatsiana Pekhtserava k Minsk xRunners 01:30:15

2 Małgorzata Daszkiewicz K Płock POWER TRAINING 01:41:12

3 Aleksandra Kluczka K Warszawa Husaria Race Team 01:48:37

4 Ewa Sieczkowska K Gołdap Dzieci Kukurydzy 02:00:03

5 Magdalena Wawrzyniak K Prudnik Husaria Race Team 02:00:44

6 Anna Szlendak K Legionowow Bravehearts Legionowo 02:06:30

.......................................

14 Dorota Wrońska K Lubawa   02:19:02

16 Katarzyna Morek K Gołdap Dzieci Kukurydzy 02:19:57

18 Edyta Waszkiewicz K Kętrzyn CrossBoxFit Ketrzyn 02:25:17

25 Klaudia Liniewicz K Szczytno BinSoft 02:38:56

33 Patrycja Sikorska K Ełk HARDCROSS EŁK 02:44:04

34 Małgorzata Kosiorek K Ełk HARDCROSS EŁK 02:44:06

40 Ewelina Ochryniuk K Kętrzyn KTMŁ 02:47:20

50 Monika Sokołowska K Olsztyn   03:07:20

16649528 1295376333842698 4665159952224192725 n

Drużynowo

1 xRunners 07:16:34

2 Husaria Race Team 07:22:49

3 Gorący Potok Team 07:45:10

4 POWER TRAINING 09:16:10

5 Koniuchy 09:30:12

6 Bravehearts Legionowo 10:48:19

7 Dzieci Kukurydzy 11:04:45

8 AŚNAEBAEM 11:28:38

9 Prowadzi mnie mój wewnętrzny nietoperz 13:05:36

Zimowy Nocny Runmageddon Rekrut ( 6 km)

Open

Mężczyźni

1 Tomasz Danielkiewicz M Głogów xRunners 00:40:00

2 Michał Jagieło M Lubienia Husaria Race Team 00:40:17

3 Robert Bandosz M Sierpc SPARTA SIERPC 00:41:31

4 Jacek Konewka M Giełzów Husaria Race Team 00:41:59

5 Andrei Arsentsyeu M Minsk xRunners 00:42:45

6   Sebastian Kasprzyk M Dobczyce xRunners 00:44:13

..........................

14 Paweł Traczyk M Olsztyn   00:52:03

19 Ariel Rusak M Olsztyn DZIKI OLSZTYN 00:53:58

28 Marcin Olszewski M Giżycko Husaria Race Team 00:56:13

43 Przemysław Ułanowicz M Giżycko   00:59:16

58 Bogdan Wołyniec M Ełk HARDCROSS EŁK 01:01:45

60 Braian Wołyniec M Ełk HARDCROSS EŁK 01:02:01

63 Tomek Witkowski M Ełk PUNKT BHP PPOŻ 01:02:44

64 Zbigniew Stankiewicz M Ełk PUNKT BHP PPOŻ 01:02:48

66 Daniel Szymkiewicz M Ełk Fitness Club Ernesto Grajewo 01:02:54

68 Robert Brdys M Ełk PUNKT BHP PPOŻ 01:03:13

69 Dariusz Gabruś M Ełk   01:03:14

76 Mariusz Gliniecki M Gołdap   01:05:20

80 Grzegorz Modrzejewski M Bartoszyce Odurzeni RUNmarichuaną 01:05:36

81 Mateusz Szewc M Ełk   01:05:37

83 Michał Kalski M Olsztyn Odurzeni RUNmarichuaną 01:05:39

85 Paweł Milewski M Olsztyn DZIKI OLSZTYN 01:05:42

87 Tomasz Borchet M Orzysz   01:06:20

88 Christiano Wysocki M Orzysz   01:06:52

93 JULITA Piwońska M Ełk Beauty Center & Fitness Ełk 01:07:19

94 Karol Grunwald M Pozezdrze   01:07:25

97 Maciej Kaczkieło M Ełk Beauty Center & Fitness Ełk 01:07:32

99 Artur Opoński M Ełk Beauty Center & Fitness Ełk 01:07:37

108 678 Piotr Furgała M BARTOSZYCE Odurzeni RUNmarichuaną 18:40 (27) 01:09:11

109 Krystian Kołodziejski M Olsztyn 01:09:19

113 Mariusz Kuzioła M Elbląg 01:09:39

114 Piotr Kuniszyk M Gołdap Dzieci Kukurydzy 01:09:42

115 JAROSŁAW SZNAJDER M EŁK 01:09:53

116 Tomasz Frylich M Ełk 01:10:05

120 Rafał Lach M Bartoszyce DZIKI OLSZTYN 01:10:49

121 Łukasz Dojnia M Ełk   01:10:51

122 Marcin Brdys M Ełk PUNKT BHP PPOŻ 01:11:05

124 Tomasz Brdys M Ełk PUNKT BHP PPOŻ 01:11:16

125 Radosław Szermiński M Ełk Beauty Center & Fitness Ełk 01:12:04

127 Janusz Bondziul M Ełk Beauty Center & Fitness Ełk 01:12:17

128 Krzysztof Miezianko M Ełk Beauty Center & Fitness Ełk 01:12:23

140 Paweł Salamonowicz M Ełk   01:16:22

153 Adam Świerszcz M Pisz Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu 01:18:08

154 Sebastian Odzioba M Olsztyn Ad hoc team 01:18:14

156 Mariusz Zadroga M Pisz Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu 01:18:54

157 Adrian Ferenc M Pisz Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu 01:18:56

162 Dominik Sołtowski M Ełk   01:20:53

166 Eryk Kozlowski M Olsztyn Odurzeni RUNmarichuaną 01:21:25

167 Robert Wołyniec M Ełk   01:21:39

173 Mateusz Karwowski M Mrągowo Cross Training MRĄGOWO 01:23:17

174 Kamil Burda M Sorkwity Cross Training MRĄGOWO 01:24:09

75 Tomasz Kalinowski M Mrągowo Cross Training MRĄGOWO 01:24:13

178 tomasz rogowski M ełk Beauty Center & Fitness Ełk 01:25:16

179 Piotr Krat M Ełk Team PAKT Ełk 01:25:30

181 ANDRZEJ GWIŻDŻ M EŁK   01:25:46

182 Tomasz Andrukiewicz M Ełk Team PAKT Ełk 01:25:46

183 Nikodem Kemicer M Ełk Team PAKT Ełk 01:25:47

184 Marek Rodziewicz M Mrągowo Cross Training MRĄGOWO 01:26:02

185 Adam Kachel M Mrągowo Cross Training MRĄGOWO 01:26:35

186 Maciej Sniadala M Mrągowo Cross Training MRĄGOWO 01:26:36

187 Bartosz Truszkowski M Ełk Team PAKT Ełk 01:26:41

193 Cezary SAK M Kętrzyn KTMŁ 01:28:46

200 Konrad Paga M Mrągowo   01:29:46

203 Rafał Felisiak M Kętrzyn KTMŁ 01:30:58

207 Jamar Dials M Olsztyn Odurzeni RUNmarichuaną 01:32:52

212 Mateusz Wyżlic M Nowe Grodziczno   01:33:51

213 Paweł Kaczmarski M Rybno   01:33:54

214 Bartosz Jędrzejewski M Nowe Grodziczno   01:33:55

215 marcin Okularczyk M Gaudynki   01:34:17

217 Arnold Szczepaniak M Gaudynki MONAR GAUDYNKI TEAM 01:35:12

218 Rafał Kucharski M Gaudynki MONAR GAUDYNKI TEAM 01:35:14

16832065 1295376837175981 6352410475837617535 n

Kobiety

1 Anna Szulecka K Bieżuń SPARTA SIERPC 00:47:47

2 Tatsiana Pekhtserava k Minsk xRunners 00:47:49

3 Magdalena Wawrzyniak K Prudnik Husaria Race Team 00:56:16

4 Katarzyna Olczak K Kraków Husaria Race Team 00:57:16

5 Anna Paulina Kurdyk K Wrocław xRunners 00:57:40

6 Monika Szadyko K Tarnowskie Góry Husaria Race Team 00:58:29

...........................

13 Agnieszka Lis K Olsztyn   01:07:31

20 Agata Sieczkowska K Gołdap Dzieci Kukurydzy 01:09:44

24 Jolanta Kurowska K Ełk Beauty Center & Fitness Ełk 01:11:28

30 Emilia Sigiel K Ełk   01:15:31

31 Nataliy Sójka K Elk   01:15:47

32 Ewelina Sigiel-Salamonowicz K Ełk   01:16:16

34 Magda Gentek K Pisz Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu 01:17:1

38 Paula Siwik K Pisz Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu 01:18:57

40 Joanna Zadroga K Pisz Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu 01:18:58

42 Ewa Chojnowska K Pisz Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu 01:19:07

43 Natalia Pietkiewicz K Ruciane Nida Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu 01:19:08

44 Alicja Suchodolska K Bartoszyce Odurzeni RUNmarichuaną 01:19:53

47 Katarzyna Sutkowska K Kętrzyn CrossBoxFit Ketrzyn 01:22:28

48 Ewelina Stępień K Kętrzyn CrossBoxFit Ketrzyn 01:22:29

49 Martyna Piekarska-Kodź K Mrągowo Cross Training MRĄGOWO 01:23:21

50 agnieszka bednarczyk K mrągowo Cross Training MRĄGOWO 01:23:21

51 AGNIESZKA KALINOWSKA K MRĄGOWO Cross Training MRĄGOWO 01:23:23

53 Adriana Kachel K Mrągowo Cross Training MRĄGOWO 01:24:42

54 Paulina Rodziewicz K Mrągowo Cross Training MRĄGOWO 01:24:43

55 Anna Nowak K Ełk Beauty Center & Fitness Ełk 01:25:16

57 Aneta Holownia K Elk Team PAKT Ełk 01:25:30

61 Aleksandra Kuklińska K Ełk   01:28:33

62 Ewelina Ochryniuk K Kętrzyn KTMŁ 01:28:34

71 Klaudia Orłowska K Rybno   01:33:52

72 Dorota Budzińska K Nowe Grodziczno   01:33:53

77 Joanna Radosz K Szczytno   01:40:39

78 Hanna Kaczyńska K Szczytno   01:40:44

Drużynowo

1 xRunners 03:52:27

2 Husaria Race Team 03:59:41

3 Fitness Club Ernesto Grajewo 04:44:53

4 Monar Zaczerlany 04:59:45

5 Sportowe Suwałki 05:06:07

6 POWER TRAINING 05:12:55

16681537 1295376383842693 7246986262820660960 n

Masters

Mężczyźni Open

1 Adam Nowicki M Białystok Monar Zaczerlany 00:55:41

2 Zygmunt Machtyl M Słupsk AŚNAEBAEM 00:55:50

3 Marcin Olszewski M Giżycko Husaria Race Team 00:56:13

4 ZBIGNIEW MATYSIK M OSTRÓW WIELKOPOLSKI K.S. ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI 00:57:58

5 Marcin Komisarek M Naterki   00:59:11

6 Maciek Frydrych M Wrocław WATAHA 00:59:15

.......................

8 Piotr Nadolny M Garbno AŚNAEBAEM 01:01:34

9 Bogdan Wołyniec M Ełk HARDCROSS EŁK 01:01:45

11 Dariusz Gabruś M Ełk   01:03:14

15 Janusz Bondziul M Ełk Beauty Center & Fitness Ełk 01:12:17

18 Mariusz Zadroga M Pisz Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu 01:18:54

23 ANDRZEJ GWIŻDŻ M EŁK   01:25:46

24 Tomasz Andrukiewicz M Ełk Team PAKT Ełk 01:25:46

Kobiety Open

1 Jolanta Kurowska K Ełk Beauty Center & Fitness Ełk 01:11:28

2 Joanna Zadroga K Pisz Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu 01:18:58

3 Ewa Chojnowska K Pisz Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu 01:19:07

4 Natalia Pietkiewicz K Ruciane Nida Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu 01:19:08

5 Martyna Piekarska-Kodź K Mrągowo Cross Training MRĄGOWO 01:23:21

6 Agnieszka Bednarczyk K Mrągowo Cross Training MRĄGOWO 01:23:21

....................................

7 Aleksandra Kuklińska K Ełk   01:28:33

10 Hanna Kaczyńska K Szczytno   01:40:44

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn