V edycja Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych Giżycko – W scenerii Twierdzy Boyen

Fot. mł. chor. Piotr Kamiński

W niedzielę (26 lutego) w pobliżu Twierdzy Boyen w Giżycku odbyła się V edycja Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych – TROPEM WILCZYM. W południe na dwóch dystansach: 5 km i 10 km wystartowało 250 osób Organizatorem biegu była 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana im. Zawiszy Czarnego przy współpracy Miasta Giżycko, Giżyckiego Centrum Kultury, Miejskiego Ośrodek Sportu i Rekreacji, oraz Biura Promocji i Polityki Społecznej UM.

Startowali przede wszystkim mieszkańcy Giżycka, ale nie brakowało uczestników z innych głównie pobliskich miejscowości. Na dystansie 10 km triumfowali: Łukasz Duchnowski i Ewa Nikonowicz , w biegi na 5 km najlepszy okazał się Przemysław Flaga, a wśród pań zwyciężyła Elżbieta Olfier.

Wyniki

Dystans 10 km

1 DUCHNOWSKI Łukasz 00:33:27

2 SIUDEJ Marcin 00:33:35

3 STRAMOWSKI Cezary 00:35:12

4 DUCHNOWSKI Piotr 00:36:24

5 SZCZERBA Mateusz 00:36:33

6 DENERT Marcin 00:36:56

7 NAPIERSKI Wojciech 00:37:00

8 WOJCZYS Maciej 00:37:07

9 ŁAŃCZKOWSKI Maciej 00:37:16

10 KISZTAŁ Wojciech 00:37:25

11 WIĘCKO Jacek 00:37:40

12 KOSATKO Janusz 00:38:34

13 SUCHODOLSKI Rafał 00:38:39

14 CYBUL Andrzej 00:38:45

15 KLINIEWSKI Andrzej 00:38:48

16 KRÓLAK Przemysław 00:40:14

17 ROSA Sebastian 00:40:23

18 JARGIŁO Marek 00:40:27

19 (1) NIKONOWICZ Ewa 00:40:32

20 BAŃKOWSKI Damian 00:40:36

21 SEROWIK Łukasz 00:40:39

22 CHMIELEWSKI Piotr 00:40:41

23 KARZĘDEWA Rafał 00:40:42

24 (2) IWASZKO Urszula 00:40:44

25 SZCZEPKOWSKI Piotr 00:41:01

26 ADAMSKI Jacek 00:41:02

27 (3) SUTKOWSKA Katarzyna 00:41:04

28 JAGIEŁŁO Paweł 00:41:16

29 ALEKSIUK Maciej 00:41:18

30 KRAŚNICKI Mariusz 00:41:22

31 JUNKO Łukasz 00:41:24

32 SEWERYNIKAK Adndrzej 00:41:33

33 JUCHNIEWICZ Mariusz 00:41:38

35 BARTNIKOWSKI Benedykt 00:41:54

36 MEJSAK Mateusz 00:41:55

37 DZIK Paweł 00:42:14

39 MAZUROWSKI Damian 00:42:22

40 KULIKOWSKI Tomasz 00:42:24

41 BOĆKOWSKI Maciej 00:42:25

42 (4) CYCHOWSKA Agnieszka 00:42:29

43 IGNACZAK Rafał 00:42:30

44 BRYL Mirosław 00:42:38

45 OLENDER Waldemar 00:42:56

46 JARONIEC Dariusz 00:42:56

47 CZURAK Kamil 00:43:15

48 WYSOCKI Tomasz 00:43:21

50 TOPOR Andrzej 00:43:22

53 OLSZAK Paweł 00:43:35

54 LEWANDOWSKI Bartłomiej 00:43:43

57 TROJANOWSKI Mirosław 00:44:25

58 LASKOWSKI Leszek 00:44:31

59 KOZIOŁOWSKI Kamil 00:44:54

60 GRZAŁKA Stanisław 00:45:22

62 TUROWSKI Damian 00:45:26

63 ZAWROTNY Paweł 00:45:29

64 SULŻYCKI Cezary 00:45:47

65 OSMOLIK Grzegorz 00:46:35

66 JUSZCZUK Piotr 00:46:53

67 DMOCHOWSKI Janusz 00:47:07

69 JASIŃSKI Mateusz 00:47:31

71 ZAKRZEWSKI Tomasz 00:49:59

72 BIKOWSKI Karol 00:49:59

Dystans 5 km

1 FLAGA Przemysław 00:23:32

2 MILEWSKI Rafał 00:23:40

3 SOLIWODA Jacek 00:24:28

4 ZAJDEL Adrian 00:25:07

5 ROLNIK Bogdan 00:25:08

6 JAKACKI Adam 00:25:49

7 ŻELAZNY Bartosz 00:25:51

8 HANE Piotr 00:26:16

9 MIECIELICA Robert 00:26:23

10 HETMAN Wojciech 00:26:23

11 SUCHOROWIEC Michał 00:26:25

12 MARCINKIEWICZ Krzysztof 00:26:42

13 FERENC Eryk 00:26:45

14 POLCZYŃSKI Dariusz 00:26:49

15 MRÓZ Piotr 00:27:00

16 BORKOWSKI Szymon 00:27:05

17 (1) OLFIER Elżbieta 00:27:10

18 KONDRATIUK Waldemar 00:27:14

19 PIÓRKOWSKI Paweł 00:27:31

20 WYSOCKI Konrad 00:27:32

21 BRODZIK Hubert 00:27:34

22 DYLEWSKI Tomasz 00:27:46

23 MACHEJKO Piotr 00:28:04

24 TRZCIŃSKI Marcin 00:28:08

25 MODZELEWSKI Krystian 00:28:11

26 JAGACZEWSKI Wojciech 00:28:12

27 OSMYCKI Kamil 00:28:15

28 WENDA Paweł 00:28:22

29 BRAK Danych 00:28:26

30 SKROBISZ Daniel 00:28:26

31 RZEPNICKI Paweł 00:28:29

32 PIOTROWSKI Przemysław 00:28:30

33 BRAK Danych 00:28:31

34 MALCHAR Janusz 00:28:41

35 SAWICKI Łukasz 00:28:44

36 SADOWSKI Grzegorz 00:28:46

37 SAWICKI Arkadiusz 00:28:46

38 STATKIEWICZ Marcin 00:29:06

39 SIEROCKI Dariusz 00:29:08

40 BRAK Danych 00:29:08

41 BORYS Karol 00:29:09

42 SIELAWA Łukasz 00:29:13

43 KIERWICZ Marcin 00:29:14

44 TAMBERG Dawid 00:29:18

45 BRAK Danych 00:29:21

46 GRABOWSKI Łukasz 00:29:22

47 BRAK DANYCH 00:29:29

48 BARTOSZEWICZ Maciej 00:29:32

49 DĘBKOWSKI Artur 00:29:32

50 KOŁODZIŃSKI Andrzej 00:29:37

82 (2 WIELOWIEJSKA Dagmara 00:31:13

86 (3) SIKORSKA Patrycja 00:31:26

Pełne wyniki

Wyniki - 5 km 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn