I Bieg Pamięci Żołnierzy Plutonów "Wilka" i "Zjawy". Górzno-Ruda 2017 – Mariola Sudzińska i długo, długo nikt

Fot. Mariola Sudzinska Facebook

W sobotę (4 lutego) w Górznie (woj. kujawsko-pomorskie) odbył się I Bieg Pamięci Żołnierzy Plutonów "Wilka" i "Zjawy". To kolejna impreza ku czci żołnierzy wyklętych. W imprezie startowali też biegacze z Warmii i Mazur, głównie z Działdowa, ale główna postacią była olsztynianka Mariola Sudzińska, która dystansie 10 km zdeklasowała rywalki. Następna z nich przybiegła na metę ze stratą ponad pięciu minut.

Wśród mężczyzn doskonałe drugie miejsce zajął Łukasz Schulz z Działdowa. Sporo uczestników wybrało krótszy dystansie1963 m, natomiast dzieci startowały na 200 metrów i tu 9 miejsce zajął Piotr Szarmacher (Działdowo)

Wyniki

Dystans 10 km

Kobiety

1 Sudzińska Mariola AKM OLSZTYN Olsztyn 00:44:15.69

2 Pokojska Paulina Wielki Głęboczek 00:49:27.42

3 Kuchnicka Katarzyna KB Lech Rypin 00:49:57.49

4 Kamińska Teresa Brak GÓRZNO 00:50:29.54

5 Pietruszka Magdalena Rozbiegane Działdowo 00:50:34.61

6 Sochacka Małgorzata SUPER KLUB Lidzbark 00:51:33.06

Mężczyźni

1 Tomasz Team Kopeć GÓRZNO 00:37:37.20

2 Schulz Łukasz Rozbiegane Działdowo 00:41:25.31

3 Robert Kowalewo Pomorskie 00:41:28.20

4 Murawski Przemysław Brak WARSZAWA 00:43:20.43

5 Zalewski Wiesław Brodnica 00:44:38.72

6 Dejewski Tomasz NW Run Nowa Wieś 00:45:20.67

....................

8 Kaczmarski Paweł Rybno Mężczyźni(10km) 00:47:09.01

10 BOROWSKI ANDRZEJ ROZBIEGANE DZIAŁDOWO 00:47:22.06

12 Mroziński Dariusz Rozbiegane Działdowo 00:50:13.15

Dystans 1963 m

Kobiety

1 Madejewska Sylwia Brak BRODNICA 00:13:08.77

2 Kruszewska Julia Brak Szczutowo 00:13:14.76

3 Robak Daria Szkoła Podstawowa nr 7 Brodnica 00:13:26.60

4 Kułakowska Natalia Gimnazjum nr 2 w Brodnicy 00:14:16.19

5 Domagalska Patrycja biegamy razem GÓRZNO 00:14:36.52

6 Zielińska Joanna Rypin Rypin 00:14:57.44

............................

23 Szarmacher Krystyna Krystyna Team Działdowo 00:17:29:88

29 Skwarska SYLWIA Brak Działdowo 00:18:27.06

Mężczyźni

1 Gołkowski Mateusz I LO BRODNICA 00:09:57.77

2 Kamiński Mikołaj Brak BRODNICA 00:10:18.06

3 Prokop Jacek BIEGAM U KOLESI Ostaszewo 00:10:38.93

4 LIżeński Piotr Brodnica 00:10:50.13

5 Rumiński Stanisław 00:11:01.65

6 BlinkiewiczŁukasz GÓRZNO 00.11.08.42

......................

15 Kołakowski Jaś Rodzina Biega Działdowo 00:12:12.58

16 Kołakowski Rafał Rodzina Biega Działdowo 00:12:13.08

18 Kołakowski Łukasz Rodzina Biega Działdowo 00:12:24:97

24 Mroziński Dariusz Brak Działdowo 00:13:38.41

26 Strzelec Zbigniew Brak Działdowo 00:14:12.44

27 Skwarski Marcin Rodzina Biega Działdowo 00:14:13.05

43 Karczewski Marek Brak Działdowo 00:17:19.50

45 Szarmacher Sławomir Krystyna Team Działdowo 00:17:30.58

46 Skwarski Michał Rodzina Biega Działdowo 00:18:27:07

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn