37. Półmaraton Wiązowski 2017 – Ostre wejście w sezon, Marcin Konieczny siódmy i...pierwszy

Fot. Karol Bannach (ilustracja)

W niedzielę (5 marca) odbył się 39 Półmaraton Wiązowski, któremu towarzyszył również bieg na 5 km. To impreza o dużych tradycjach traktowana przez wielu jako wejście w sezon wiosenny po okresie zimy. W tegorocznym półmaratonie wystartowało ponad 1300 uczestników. Marcin Konieczny (Olsztyn) był na mecie siódmy i pierwszy w kategorii M40. Na podium w grupie M60 znalazł się Janusz Kosowski z Olsztyna.

Najbardziej cieszy duży udział zawodników z Warmii i Mazur, którzy w dobrej formie przebiegli długi przecież dystans. Wielu potraktowało to jako test przed kolejnymi próbami. Na dystansie 5 km najwyżej na 20 miejscu sklasyfikowano Michała Misiewicza (Olsztyn) zwycięstwo w kat. M50 odniósł Zenon Klimik (Szczytno)

Wyniki

Półmaraton

1 STARŻYŃSKI Andrzej Klementowice POL Centrum Eksportu Klementynka 90M20/1 M / 1 01:07:17

2 GRYSTAK Ivrii UKR 85M30/1 M / 2 01:07:27

3 UKRAINTES Sergeii Rivno UKR 90M20/2 M / 3 01:08:10

4 HRYCHORYCH Dymitry BLR 85M30/2 M / 4 01:08:28

5 KALINOWSKI Zbigniew Częstochowa POL Jkla Jawor Jaworzno/ Kalinowski Team 82M30/3 M / 01:12:07

6 MŁYNARZ Kamil Zbuczyn POL Skb Kraśnik 90M20/3 M / 6 01:13:33

7 KONIECZNY Marcin Olsztyn POL Niemaniemogę/houseofskills 72M40/1 M / 7 01:13:56

8 CYPRYAŃSKI Piotr Marzenin POL Runfollowme.pl 89M20/4 M / 8 01:14:12

9 KUNIKOWSKI Tomasz Łowicz Akademiabiegacza.pl S.l. Salos-wodna 88M20/5 M / 9 01:16:18

10 DZIĘGIELEWSKI Marek Dłużniewo POL Kb Im. P.sękowskiego 62M50/1 M / 10 01:16:42

....................................

25 MENZIŃSKI Przemysław Barczewo Sportowysklep.pl/ Bsb Barczewo Biega Asics Frontrunner / 87M30/11 M / 22 01:19:51

29 MAJKA Michał Elbląg POL Labosport Team 78M30/12 M / 25 01:20:15

58 CYDZIK Mirosław Olsztyn POL Urwis Olsztyn 76M40/16 M / 51 01:23

115 WILCZEK Rafał Szczytno POL Kb Jurund Szczytno 83M30/49 M / 108 01:27:49

133 REMUSZKO Maciej Wielbark POL Klub Biegających Leśników 80M30/58 M / 125 01:28:54

150 JABŁONKA Krystian Olsztyn POL Urwis Olsztyn 81M30/65 M / 141 01:29:39

196 ŁASKARZEWSKI Jarosław Olsztyn POL Służba Celna 67M50/16 M / 185 Służ/6 01:31:43

203 CHELMINSKI Grzegorz Szczytno POL Akb Gim 1 Szczytno Trohim Team 84M30/85 M / 191 01:32:04

206 BARSZCZEWSKI Tadeusz Mrągowo POL Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej 74M40/62 M / 194 01:32:16

234 KOSOWSKI Janusz Olsztyn POL Akm Olsztyn Sklepbiegowy.com 52M60/3 M / 220 01:33:37

239 LEWANDOWSKI Bartosz Elbląg POL 90M20/32 M / 225 01:33:57

248 FIEDUCIK Jaruś Elbląg POL 69M40/80 M / 234 01:34:15

281 HERMAN Marcin Szczytno POL Akb Szczytno 78M30/107 M / 267 01:35:30

310 KURZELOWSKI Damian Morąg POL Biegnę Dla Bartka! 74M40/116 M / 294 01:36:29

325 KLEINA Marek Olsztyn POL Akm Olimp Olsztyn 74M40/122 M / 308 01:36:56

333 MACULEWICZ Marek Nidzica POL Urwis Olsztyn 70M40/125 M / 316 01:37:10

354 SZCZEPANEK Piotr Szczytno POL 69M40/132 M / 336 01:38:02

446 LANKOWSKA-KLEMT Agnieszka Olsztyn POL Urwis Olsztyn 81K30/10 K / 25 01:40:30

527 STRAUSS Darek Olsztyn POL Urwis Olsztyn 70M40/190 M / 490 01:43:28

542 LASZCZAK Jerzy Olsztyn POL Urwis Olsztyn 61M50/54 M / 504 01:43:52

672 ŻAK-GAWRYŚ Monika Braniewo POL Służba Celna 84K30/27 K / 60 Służ/16 01:48:16

708 URYNIUK Wiesław Olsztyn POL Urwis Olsztyn 59M50/76 M / 642 01:49:07

712 KUCZKOWSKI Ryszard Kieźliny POL Drużyna Wilka 66M50/78 M / 645 01:49:13

891 IWAŃCZYK Grzegorz Szczytno POL Zespół Szkół Nr 2 Szczytno 60M50/103 M / 784 01:55:00

1113 FIDURA Agnieszka Braniewo POL Służba Celna/izba Celna W Olsztynie 73K40/63 K / 165 02:04:19

1118 KRYSZYŁOWICZ Jacek Szczytno POL Akb Szczytno 80M30/346 M / 951 02:04:33

1296 TROCHIMOWICZ Artur Szczytno POL Akb Gim 1 Szczytno Trohim Team 61M50/138 M / 1074 02:20:13

17098455 1786127381705750 5895405920116117383 n

Dystans 5 km

1 ROSZKO Damian Białystok POL Decathlon 91M20/1 M / 1 00:14:31

2 KOWALSKI Marek Żukowo POL Gks Żukowo 91M20/2 M / 2 00:14:35

3 JASTRZĘBSKI Kamil Kraśnik POL Duklanowskiteam/skb Kraśnik 92M20/3 M / 3 00:14:43

4 KACZMAREK Michał Warszawa POL Wks Grunwald Poznań 77M40/1 M / 4 00:14:48

5 DĄBROWSKI Przemysław Rzekuń POL 89M20/4 M / 5 00:15:07

6 MIELEWCZYK Piotr Lębork POL Rk Athletics/adidas Runners 90M20/5 M / 6 00:15:44

..................................

20 MISIEWICZ Michał Olsztyn Sklepbiegowy.com / Politechnika 95M20/14 M / 20 00:16:07

28 ROZMIANIEC Paweł Olsztyn POL 87M30/7 M / 28 00:16:47

30 WIŚNIEWSKI Rafał Olsztyn POL Pszczółkowski Team 88M20/20 M / 30 00:16:50

53 MAKSYMOWICZ Tomasz Elbląg POL G-8 Bielany Warszawa 00M20/28 M / 48 00:17:58

82 KLIMIK Zenon Szczytno POL Akb Szczytno 63M50/1 M / 73 00:19:20

89 PINIEWSKI Robert Olsztyn POL Pszczółkowski Team 73M40/14 M / 78 00:19:29

90 WOLAK Łukasz Braniewo POL Służba Celna 86M30/29 M / 79 Służ/1 00:19:32

96 KACZAN Norbert Olsztyn POL 75M40/16 M / 85 00:19:42

112 BISIKIEWICZ Michal Olsztyn POL Pszczółkowski Team 79M30/31 M / 96 00:20:11

118 BYSTRZYCKI Radosław Dobre Miasto POL Pszczółkowski Team 68M40/25 M / 101 00:20:22

140 RUDSZEWSKI Daniel Jonkowo POL Pszczółkowski Team 77M40/31 M / 118 00:20:59

159 KĘPCZYŃSKA Aleksandra Bartąg POL Pszczółkowski Team 88K20/10 K / 24 00:21:35

160 LIPNICKA Katarzyna Ostróda POL Pszczółkowski Team 82K30/12 K / 25 00:21:36

174 GAWRYŚ Katarzyna Olsztyn POL Pszczółkowski Team 81K30/13 K / 29 00:22:01

186 MIKCZYŃSKI Andrzej Olsztyn POL Służba Celna/izba Celna W Olsztynie 63M50/8 M / 153 Służ/8 00:22:19

199 PIECZKOWSKA Agnieszka Dywity POL Pszczółkowski Team 78K30/17 K / 35 00:22:40

204 JAKUBOWSKA Klaudia Olsztyn POL Pszczółkowski Team 97K20/19 K / 39 00:22:52

229 KAROLEWSKA Anna Olsztyn POL Pszczółkowski Team 85K30/21 K / 46 00:23:21

234 RUTKOWSKA Ewa Olsztyn POL Pszcz&#210łkowski Team 75K40/4 K / 47 00:23:27

236 KRZYŻAN Katarzyna Olsztyn POL Pszczółkowski Team 91K20/22 K / 48 00:23:28

249 KOWALEWSKI Tomasz Olsztyn POL Pszczółkowski Team 79M30/67 M / 196 00:23:55

267 PADUSZYŃSKI Marek Olsztyn POL Pszczółkowski Team 75M40/59 M / 211 00:24:11

282 KWILOSZ Beata Braniewo POL Służba Celna 73K40/10 K / 63 Służ/12 00:24:27

287 PIECZKOWSKI Hubert Spręcowo POL Pszcz&#210łkowski Team 74M40/61 M / 222 00:24:34

288 KOPYŚĆ Jarosław Olsztyn POL Pszczółkowski Team 76M40/62 M / 223 00:24:35

292 PADUSZYŃSKA Dorota Olsztyn POL 75K40/11 K / 66 00:24:47

454 NIEWDZIĘCZNA Barbara Olsztyn POL Pszczółkowski Team 76K40/28 K / 131 00:28:03

684 KROCZYK Katarzyna Elbląg POL Vege Runners 81K30/113 K / 267 00:37:53

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn