Bieg Tęczowe Łowisko u Źródeł Łyny z Nadleśnictwem Nidzica (2) 2017 – Pan Marek mistrz nad mistrze zawstydził młodych

Fot. nowy kurier płoński (ilustracja)

Na terenach prywatnej posiadłości „Tęczowe Łowisko” koło Nidzicy odbyła się w niedzielę (12 marca) druga edycja imprezy Bieg Tęczowe Łowisko u Źródeł Łyny z Nadleśnictwem Nidzica. Był to cross długości około 5 km. W dorosłej rywalizacji uczestniczyło około 160 zawodniczek i zawodników. Wygrał Marek Dzięgielewski z Płońska z grupy 55-latków, ale to biegacz wiele utytułowany, mistrz świata i kraju weteranów.

Za nim przybiegł o 30 lat młodszy Paweł Moskal (Kurzętnik), a następnie Mariusz Pawłowski (Kurzętnik).Wśród pań najszybsza była Mariola Sudzińska (Olsztyn) przed Dorotą Pawłowską (Kurzętnik/Marzęcice) i Ewa Lisek (Nidzica). Obyły się również biegi dla dzieci i młodzieży. Warunki terenowe choć trudne nie przeszkadzały zawodnikom, którz z uśmiechem na twarzy docierali na metę.

Klasyfikacja open

1 Marek Dzięgielewski 97 M KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku M55 1 00:16:07

2 Paweł Moskal 182 M Kurzętnik Biega M25 1 00:16:16

3 Mariusz Pawłowski 183 M Kurzętnik Biega M45 1 00:16:24

4 Rafał Wiśniewski 162 M Pszczółkowski Team M35 1 00:16:36

5 Daniel Mikielski 103 M Team Kopeć M35 2   00:16:42

6 Tomasz Jedraszek 43 M Team Kopeć M45 2   00:16:54

7 Dominik Drażba 18 M Serduszko Team Ełk M35 3 00:17:10

8 Robert Mówiński 106 M Kurzętnik Biega M35 4 00:17:16

9 Bartosz Kicziński 55 M Brodnica Biega M35 5 00:17:36

10 Krzysztof Golmanowski 30 M Kurzętnik Biega M45 3 00:17:39

11 Marcin Getek 26 M Serduszko Team Ełk M35 6 00:17:40

12 Witold Mikielski 102 M M35 7 00:18:10

13 Arkadiusz Kasperski 50 M AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com M55 2 00:18:18

14 Łukasz Szwaj 149 M Team Kopec M35 8 00:18:23

15 Daniel Jędraszek 46 M brak M35 9 00:18:23

16 Mariola Sudzińska 141 K AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com K45 1 00:18:40

17 Jacek Nadulski 108 M Team Kopeć M45 4 00:18:47

18 Mariusz Bińczycki 9 M KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku M45 5 00:18:49

19 Marek Ruciński 130 M VEL-DĄBRÓWNO M55 3 00:19:08

20 Przemysław Kotlenga 65 M M45 6 00:19:12

21 Andrzej Zieja 169 M Skazani na sukces M45 7 00:19:22

22 Kamil Olszewski 178 M Nidzica Biega M25 2 Gmina Nidzica Powiat Nidzica 00:19:27

23 Adam Szok 147 M Skazani na sukces M45 8 00:19:28

24 Maciej Remuszko 128 M Klub Biegających Leśników M45 9 00:19:34

25 Tomasz Budniak 12 M KB TKKF Promyk Ciechanów M45 10 00:19:38

26 Dorota Pawłowska 184 K Kurzętnik Biega K45 2 00:19:38

27 Andrzej Rzepka 206 M Brodnica Biega M45 11 00:19:41

28 Marcin Kasprowicz 52 M Rozbiegane Działdowo M45 12 00:19:41

29 Bogusław Kulesza 73 M AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com M65 1 00:19:54

30 Andrzej Kukiz Kubisa 71 M BBL Mława M45 13 00:19:56

31 Paweł Jabłoński 35 M Nidzica Biega M45 14 Gmina Nidzica Powiat Nidzica 00:20:12

32 Rafal Mutke 191 M M35 10 00:20:09

33 Tomasz Zieliński 172 M Team Kopeć M45 15 00:20:13

34 Ewa Lisek 84 K Nidzica Biega K45 3 Gmina Nidzica Powiat Nidzica 00:20:16

35 Adam Kwiatkowski 181 M Nadleśnictwo Jedwabno M55 4 Leśnik 00:20:19

36 Tomasz Hermann 34 M TBN -KW Olsztyn M45 16 00:20:28

37 Waldemar Klejna 59 M M25 3 00:20:27

38 Rafał Licznerski 80 M Lubawa Kocha Biegać M45 17 00:20:34

39 Marcin Kłoszewski 60 M KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku M25 4 00:20:51

40 Janusz Limberger 211 M Serduszko Team Ełk M4518 00:20:55

41 Dominik Zieliński 171 M Nidzica Biega M35 11 Gmina Nidzica Powiat Nidzica 00:21:01

42 Andrzej Łaguna 87 M Team Kopeć M55 5 00:21:00

43 Bogusław Wodzyński 163 M Rozbiegane Działdowo M65 2 00:20:57

44 Jacek Prokop 123 M Biegam U KOLESI M45 19 00:21:01

45 Mariusz Ciesielski 216 M TBN -KW Olsztyn M55 6 00:21:04

46 Leon Mederski 98 M Rozbiegane Działdowo M65 3 00:21:09

47 Andrzej Marcjanik 94 M Nidzica Biega M55 7 Gmina Nidzica Powiat Nidzica 00:21:16

48 Adam Wejknis 159 M AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com M45 20 00:21:27

49 Dariusz Krajewski 67 M M45 21 00:21:29

50 Marcin Skibniewski 135 M Nidzica Biega M35 12 Gmina Nidzica Powiat Nidzica 00:21:29

51 Piotr Krzyżaniak 69 M Skazani na sukces M45 22 00:21:38

52 Andrzej Borowski 11 M Rozbiegane Działdowo M65 4 00:21:39

53 Marcin Lisek 83 M Nidzica Biega M45 23 Gmina Nidzica Powiat Nidzica 00:21:46

54 Marek Szpendowski 148 M Skazani na sukces M45 24 00:21:52

55 Piotr Krzywieński 180 M Nidzica Biega M45 25 Gmina Nidzica 00:21:55

56 Daroslaw Spyła 138 M Serduszko Team Ełk M55 8 00:21:58

57 Marcin Klein 58 M M35 13 00:21:59

58 Żaneta Luda 86 K K35 1 00:22:05

59 Anna Kiezik 56 K Skazani na sukces K35 2 00:22:08

60 Maciej Wasilewski 156 M Nidzica Biega M35 14 Gmina Nidzica 00:22:13

61 Jacek Żebrowski 173 M M35 15 00:22:20

62 Bartłomiej Dzierzęcki 213 M Nidzica Biega M35 16 00:22:20

63 Arkadiusz Prusik 124 M Nidzica Biega M35 17 Gmina Nidzica Leśnik Powiat Nidzica 00:22:21

64 Krzysztof Matusiak 96 M Skazani na sukces M45 26 00:22:23

65 Paweł Chojnacki 176 M M25 5 00:22:27

66 Barbara Jeszko 45 K Nidzica Biega K45 4 Gmina Nidzica Powiat Nidzica 00:22:26

67 Martyna Wilczewska 212 K Biegam U KOLESI K35 3 00:22:23

68 Daniel Czyżewski 15 M M25 6 00:22:27

69 Marta Wódkiewicz 166 K Nidzica Biega K35 4 Gmina Nidzica 00:22:28

70 Piotr Szczepaniak 142 M SS Drużyna Wilka M55 9 00:22:34

71 Dariusz Sójka 131 M M45 27 00:22:36

72 Jan Opałka 116 M KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku M75+ 1 00:22:34

73 Klaudia Jakubowska 201 K Pszczółkowski Team K25 1 00:22:34

74 Agata Filipowska 24 K Team Kopeć K25 2 00:22:38

75 Adrian Sarol 189 M M35 18   00:22:46

76 Jakub Bróźdowski 174 M Spławiki Team M25 7 Gmina Nidzica Powiat Nidzica 00:22:42

77 Maciej Fydrych 25 M Nidzica Biega M35 19   Powiat Nidzica 00:22:50

78 Dariusz Mroziński 107 M Rozbiegane Działdowo M45 28 00:22:57

79 Witold Zagożdżon 167 M Nidzica Biega M55 10 Gmina Ni Powiat Nidzica 00:23:00

80 Beata Wojciechowska 164 K K25 3 00:23:03

81 Dariusz Tkacz 205 M M45 29 00:23:09

82 Jacek Gnidziński 28 M Nidzica Biega M55 11 Gmina Ni Powiat Nidzica 00:23:11

83 Artur Szczepkowski 207 M Nidzica Biega M45 30 Gmina Ni Powiat Nidzica 00:23:12

84 Marcin Auguścik 5 M M35 20 00:23:17

85 Piotr Chojnacki 177 M M25 8 00:23:32

86 Wojciech Koszewski 64 M Nidzica Biega M55 12 Gmina Ni Powiat Nidzica 00:23:45

87 Małgorzata Kulesza 179 K AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com K55 1 00:23:55

88 Leszek Mikuć 105 M Biegam dla przyjemności M65 5 00:23:58

89 Tomasz Krzysztof Wolszczak 215 M M65 6 00:23:59

90 Agnieszka Tkacz 154 K K45 5 00:23:59

91 Mariusz Jaworski 42 M Nidzica Biega M35 21 00:24:10

92 Marek Grabowski 192 M Budimex M55 13 00:24:13

93 Piotr Domialski 175 M Spławiki Team M35 22 Gmina Ni Powiat Nidzica 00:24:10

94 Daniel Dzierzęcki 21 M Nidzica Biega M25 9 Gmina Nidzica 00:24:17

95 Kamil Gołębczyk 188 M M45 31 Gmina Ni Powiat Nidzica 00:24:27

96 Monika Boettcher 10 K K25 4 00:24:22

97 Jarosław Łaszkowski 89 M Pasłęka Team M55 14   00:24:25

98 Marek Łajkowski 88 M M35 23   00:24:40

99 Ewa Rzepka 132 K K45 6 00:24:39

100 Katarzyna Limberger 208 K Serduszko Team Ełk K45 7 00:24:45

Kategorie

K25

1(73) Klaudia Jakubowska 201 K Pszczółkowski Team K25 1 00:22:34

2(74) Agata Filipowska 24 K Team Kopeć K25 2 00:22:38

3(80) Beata Wojciechowska 164 K K25 3 00:23:03

4(96) Monika Boettcher 10 K K25 4 00:24:22

5(108) Zuzanna Śliwka 152 K Nidzica Biega K25 5 Gmina Ni Powiat Nidzica 00:25:11

6(136) Dorota Budzińska 13 K Biegam U KOLESI K25 6 00:28:06

K35

1(58) Żaneta Luda 86 K K35 1 00:22:05

2(59) Anna Kiezik 56 K Skazani na sukces K35 2 00:22:08

3(67) Martyna Wilczewska 212 K Biegam U KOLESI K35 3 00:22:23

4(69) Marta Wódkiewicz 166 K Nidzica Biega K35 4 Gmina Nidzica 00:22:28

5(103) Alicja Kępa 54 K K35 5   Powiat Nidzica 00:24:50

6(112) Agnieszka Mikuć 104 K K35 6 00:25:23

K45

1(16) Mariola Sudzińska 141 K AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com K45 1 00:18:40

2(26) Dorota Pawłowska 184 K Kurzętnik Biega K45 2 00:19:38

3(34) Ewa Lisek 84 K Nidzica Biega K45 3 Gmina Ni Powiat Nidica 00:20:16

4(66) Barbara Jeszko 45 K Nidzica Biega K45 4 Gmina Ni Powiat Nidica 00:22:26

5(90) Agnieszka Tkacz 154 K K45 5 00:23:59

6(99) Ewa Rzepka 132 K K45 6 00:24:39

K55

1(87) Małgorzata Kulesza 179 K AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com K55 1 00:23:55

2(125) Izabela Siwczak 134 K Team Kopeć K55 2 00:26:20

3(133) Małgorzata Dzięgielewska 22 K KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku K55 3   00:27:24

4(134) Edyta Dzido 19 K Nidzica Biega K55 4 Gmina Ni Powiat Nidzica 00:27:50

5(147) Bożena Scheffs 185 K K55 5 00:31:43

6(151) Anna Plucińska-Furgał 122 K K55 6 00:32:56

K65

1(116) Danuta Mikielska 101 K K65 1 Leśnik 00:25:46

M25

1(2) Paweł Moskal 182 M Kurzętnik Biega M25 1 00:16:16

2(22) Kamil Olszewski 178 M Nidzica Biega M25 2 Gmina Nidzica Powiat Nidzica 00:19:27

3(37) Waldemar Klejna 59 M M25 3 00:20:27

4(39) Marcin Kłoszewski 60 M KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku M25 4 00:20:51

5(65) Paweł Chojnacki 176 M M25 5 00:22:27

6(68) Daniel Czyżewski 15 M M25 6 00:22:27

M35

1(4) Rafał Wiśniewski 162 M Pszczółkowski Team M35 1 00:16:36

2(5) Daniel Mikielski 103 M Team Kopeć M35 2 00:16:42

3(7) Dominik Drażba 18 M Serduszko Team Ełk M35 3 00:17:10

4(8) Robert Mówiński 106 M Kurzętnik Biega M35 4 00:17:16

5(9) Bartosz Kicziński 55 M Brodnica Biega M35 5 00:17:36

6(11) Marcin Getek 26 M Serduszko Team Ełk M35 6 00:17:40

M45

1(3) Mariusz Pawłowski 183 M Kurzętnik Biega M45 1 00:16:24

2(6) Tomasz Jedraszek 43 M Team Kopeć M45 2 00:16:54

3(10) Krzysztof Golmanowski 30 M Kurzętnik Biega M45 3 00:17:39

4(17) Jacek Nadulski 108 M Team Kopeć M45 4 00:18:47

5(18) Mariusz Bińczycki 9 M KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku M45 5 00:18:49

6(20) Przemysław Kotlenga 65 M M45 6 00:19:12

M55

1(1) Marek Dzięgielewski 97 M KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku M55 1 00:16:07

2(13) Arkadiusz Kasperski 50 M AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com M55 2 00:18:18

3(19) Marek Ruciński 130 M VEL-DĄBRÓWNO M55 3 00:19:08

4(35) Adam Kwiatkowski 181 M Nadleśnictwo Jedwabno M55 4 Leśnik 00:20:19

5(42) Andrzej Łaguna 87 M Team Kopeć M55 5 00:21:00

6(45) Mariusz Ciesielski 216 M TBN -KW Olsztyn M55 6 00:21:04

M65

1(29) Bogusław Kulesza 73 M AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com M65 1 00:19:54

2(43) Bogusław Wodzyński 163 M Rozbiegane Działdowo M65 2 00:20:57

3(46) Leon Mederski 98 M Rozbiegane Działdowo M65 3 00:21:09

4(52) Andrzej Borowski 11 M Rozbiegane Działdowo M65 4 00:21:39

5(88) Leszek Mikuć 105 M Biegam dla przyjemności M65 5 00:23:58

6(89) Tomasz Krzysztof Wolszczak 215 M M65 6 00:23:59

M75+

1(72) Jan Opałka 116 M KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku M75+ 1 00:22:34

2(128) Jan Janiszewski 39 M M75+ 2 00:26:39

Drużynowo

1 Kurzętnik Biega 1.27.16

2 Team Kopeć1.33.28

3 Nidzica Biega 1.42.19

4 AKM Olsztyn/skleobiegowy.com 1.42.25

5 Serduszki Team Ełk 1.42.32

6 Skazani na sukces 1.44.19

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn