Bieg Jagiełkowskim Szlakiem Stawiguda 2017 - Kurzętnik owładnięty pasją

Fot. kurzetnik biega facebook

W niedzielę (19 marca) odbyła się kolejna impreza z cyklu Grand Prix Granicy Warmii i Mazur. Tym razem rozegrano w okolicach Stawigudy Bieg Jagiełkowskim Szlakiem na dystansie 10 kilometrów. W głównej rywalizacji uczestniczyło prawie 150 zawodniczek i zawodników, a najszybsi okazali się znany długodystansowiec ze Sztumu Bartosz Mazerski i Mariola Sudzińska (Olsztyn) Klasyfikację drużynowa wygrał Kurzętnik Biega.

Pan Bartosz wyprzedził o 17 sekund olsztynianina Tomasza Kowalskiego i Mariusza Dzięgielewskiego z Płońska. Tuż za nimi finiszowali Mariusz Pawłowski i Paweł Moskal reprezentujący klub Kurzętnik Biega.. Pani Mariola z kolei okazała się szybsza od Doroty Pawłowskiej (Kurzętnik) i Ewę Lisek (Nidzica). Jak zwykle odbyły się też konkurencje dla dzieci i młodzieży.

Wyniki Open

1 Bartosz Mazerski 163 M LKS ZANTYR SZTUM M45 1 00:35:02

2 Tomasz Kowalski 64 M PSG OLSZTYN M45 2   Powiat Olsztyński 00:35:19

3 Marek Dzięgielewski 20 M KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku M55 1 00:35:28

4 Mariusz Pawłowski 99 M Kurzętnik Biega M45 3 00:35:58

5 Paweł Moskal 158 M Kurzętnik Biega M25 1 00:36:08

6 Dominik Drażba 17 M Serduszko Team Ełk M35 1 00:37:33

7 Mateusz Krawiecki 173 M Team Kopeć M35 2 00:38:01

8 Daniel Mikielski 87 M Team Kopeć M35 3   Powiat Olsztyński 00:38:02

9 Robert Mówiński 90 M Kurzętnik Biega M35 4 00:38:05

10 Krzysztof Golmanowski 33 M Kurzętnik Biega M45 4 00:38:27

11 Wojciech Omielan 96 M Serduszko Team Ełk M25 2 00:38:37

12 Bartosz Kicziński 154 M Brodnica Biega M35 5 00:38:38

13 Marcin Getek 176 M Serduszko Team Ełk M35 6 00:39:13

14 Arkadiusz Kasperski 48 M AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com M55 2 00:39:36

15 Marcin Powideł 104 M AKB Lidzbark Warmiński M45 5 00:39:54

16 Mariola Sudzińska 162 K AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com K45 1   Powiat Olsztyński 00:40:40

17 Krystian Stefański 123 M KS KANAŁEK M35 7   Powiat Olsztyński 00:40:55

18 Tomasz Kopcewicz 59 M M35 8 Gmina St 00:40:53

19 Przemysław Kotlenga 62 M M45 6 00:41:35

20 Przemysław Prokopiuk 106 M AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com M35 9 00:41:59

21 Rafał Kord 156 M Kross Staff Team M35 10   Powiat Olsztyński 00:42:12

22 Michał Rowiński 169 M LUBAWA KOCHA BIEGAĆ M35 11 00:42:41

23 Patryk Połom 102 M M25 3 Gmina St Powiat Olsztyński 00:42:45

24 Marcin Kasprowicz 50 M Rozbiegane Działdowo M45 7 00:42:44

25 Dorota Pawłowska 98 K Kurzętnik Biega K45 2 00:42:49

26 Piotr Nowosielski 164 M LKS ZANTYR SZTUM M45 8 00:42:57

27 Andrzej Rzepka 172 M Brodnica Biega M45 9 00:43:03

28 Artur Zientek 150 M M45 10 00:43:05

29 Wojciech Wdowiak 138 M M45 11   Powiat Olsztyński 00:43:04

30 Adam Szok 128 M Skazani na sukces M45 12 00:43:16

31 Tomasz Fieodorow 23 M BSB Barczewo Biega M35 12 00:43:17

32 Bogusław Kulesza 71 M AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com M65 1 00:43:20

33 Kamil Olszewski 95 M Nidzica Biega M25 4 00:43:29

34 Adam Kwiatkowski 73 M Nadleśnictwo Jedwabno M55 3 Leśnik Powiat Olsztyński 00:43:31

35 Andrzej Kukiz Kubisa 69 M BBL Mława M45 13 00:43:38

36 Rafał Mutke 92 M M35 13 00:43:40

37 Hubert Mildnepi 177 M TriNEGU 1 Gmina St 00:43:55

38 Tomasz Zieliński 149 M Team Kopeć M45 14 00:43:55

39 Ewa Lisek 77 K Nidzica Biega K45 3 00:44:00

40 Waldemar Klejna 54 M M25 5 00:44:10

41 Rafał Licznerski 155 M Lubawa Kocha Biegać M45 15 00:44:11

42 Maciej Decyk 13 M Team Kopec M45 16   Powiat Olsztyński 00:44:22

43 Andrzej Leśny 75 M Mont Blanc Team M45 17   Powiat Olsztyński 00:44:41

44 Łukasz Kostyra 61 M Mont Blanc Team M35 14 Gmina St   00:44:44

45 Marcin Skibniewski 117 M Nidzica Biega M35 15 00:44:54

46 Tomasz Hermann 38 M TBN -KW Olsztyn M45 18 00:45:00

47 Paweł Jabłoński 39 M Nidzica Biega M45 19 00:45:09

48 Szymon Gajewski 28 M Skazani na sukces M35 16 00:45:26

49 Kamila Pawłowska 159 K Kurzętnik Biega K25 1 00:45:31

50 Michał Kurczycki 72 M MONT BLANC TEAM M45 20 Gmina St Powiat Olsztyński 00:45:28

51 Bogusław Wodzyński 142 M Rozbiegane Działdowo M65 2 00:45:40

52 Łukasz Rogodzińska 160 M M35 17   Powiat Olsztyński 00:45:41

53 Łukasz Milewicz 89 M M35 18 00:45:51

54 Robert Głowacki 167 M M45 21 00:45:57

55 Marcin Idziak 175 M M45 22 00:46:06

56 Lech Lenckowski 74 M Biegam U KOLESI M35 19 00:46:10

57 Michał Grzywacz 37 M Kurzętnik Biega M25 6 00:46:13

58 Leon Mederski 83 M Rozbiegane Działdowo M65 3 00:46:44

59 Daroslaw Spyła 121 M Serduszko Team Ełk M55 4 00:46:51

60 Marcin Klein 53 M M35 20 00:46:58

61 Paweł Kaczmarski 46 M Biegam U KOLESI M35 21 00:46:56

62 Jacek Żebrowski 151 M M35 22   Powiat Olsztyński 00:47:10

63 Marek Szpendowski 129 M Skazani na Sukces M45 23 00:47:08

64 Maciej Wasilewski 171 M Nidzica Biega M35 23 00:47:07

65 Marcin Drohomirecki 18 M Mont Blanc Team M45 24   Powiat Olsztyński 00:47:13

66 Krzysztof Wierzbowski 140 M Biegam U KOLESI M35 24 00:47:16

67 Marek Kołodziejski 57 M Nieformalna Grupa Pędzących pod Wiatr M45 25 Gmina St Powiat Olsztyński 00:47:21

68 Katarzyna Kotłowska 63 K Kurzętnik Biega K45 4 00:47:25

69 Dariusz Mroziński 91 M Rozbiegane Działdowo M45 26 00:47:48

70 Gabriel Łukaszewski 79 M Biegam U KOLESI M35 25 00:47:59

71 Barbara Jeszko 45 K Nidzica Biega K45 5 00:48:10

72 Przemek Królak 68 M Team Kopeć M45 27 00:48:16

73 Martyna Wilczewska 141 K Biegam U KOLESI K35 1 00:48:30

74 Jacek Prokop 105 M Biegam U KOLESI M45 28 00:48:31

75 Mirosław Licznerski 76 M Lubawa Kocha Biegać M45 29 00:48:42

76 Jakub Bróździński 9 M Spławiki Team M25 7 00:48:43

77 Patryk Kaczmarski 166 M KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku M35 26 00:48:58

78 Dariusz Tkacz 133 M M45 30 Gmina St Powiat Olsztyński 00:49:11

79 Renata Połubok 103 K Serduszko Team Ełk K45 6 00:49:25

80 Daniel Pisarski 101 M Nidzica Biega M35 27 00:49:31

81 Artur Szczepkowski 126 M Nidzica Biega M45 31 00:49:32

82 Maciej Fydrych 26 M Nidzica Biega M35 28 00:49:43

83 Witold Zagożdżon 146 M Nidzica Biega M55 5 00:50:55

84 Joanna Filipczyk 24 K Ostróda Runners K45 7 00:50:54

85 Arkadiusz Prusik 107 M Nidzica Biega M35 29 Gmina St Powiat Olsztyński 00:51:04

86 Marcin Kłoszewski 56 M KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku M25 8 00:51:12

87 Piotr Szczepaniak 125 M AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com M55 6 00:51:17

88 Dariusz Sójka 120 M M45 32 00:51:16

89 Michał Roszkowski 110 M M35 30 Gmina St 00:51:40

90 Tomasz Krzysztof Wolszczak 143 M nie mam M65 4   Powiat Olsztyński 00:52:07

91 Piotr Domżalski 16 M M35 31 00:52:14

92 Leszek Decyk 14 M Team Kopeć M65 5 Gmina St 00:52:16

93 Agnieszka Tkacz 134 K K45 8 Gmina St Powiat Olsztyński 00:52:21

94 Paweł Jakubowski 41 M Rowerowa Lubawa M35 32 00:52:21

95 Jan Grochowski 36 M Team Jana M75+ 1 00:52:42

96 Wiesław Stasiukiewicz 122 M M55 7 00:53:33

97 Ewa Rzepka 114 K Brodnica Biega K45 9 00:53:32

98 Małgorzata Kulesza 70 K AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com K55 1 00:53:44

99 Leszek Mikuć 88 M Biegam dla przyjemności M65 6 00:54:06

100 Paweł Merda 84 M M45 33 00:54:17

Kategorie

K25

1(49) Kamila Pawłowska 159 K Kurzętnik Biega K25 1 00:45:31

2(127) Zuzanna Śliwka 132 K Nidzica Biega K25 2 00:58:36

K35

1(73) Martyna Wilczewska 141 K Biegam U KOLESI K35 1 00:48:30

2 (107) Olga Naruszewicz 93 K TBN -KW Olsztyn K35 2 00:54:55

3 (111) Alicja Kępa 52 K K35 3 00:55:34

4 (128) Karolina Romanowska 109 K Nidzica Biega K35 4 00:58:36

5 (136) Dominika Szymanowska 131 K K35 5 01:01:36

6 (143) Dominika Komarowska 58 K K35 6 01:07:47

K45

1(16) Mariola Sudzińska 162 K AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com K45 1   Powiat Olsztyński 00:40:40

2 (25) Dorota Pawłowska 98 K Kurzętnik Biega K45 2 00:42:49

3 (39) Ewa Lisek 77 K Nidzica Biega K45 3 00:44:00

4 (68) Katarzyna Kotłowska 63 K Kurzętnik Biega K45 4 00:47:25

5 (71) Barbara Jeszko 45 K Nidzica Biega K45 5 00:48:10

6 (79) Renata Połubok 103 K Serduszko Team Ełk K45 6 00:49:25

K55

1 (98) Małgorzata Kulesza 70 K AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com K55 1 00:53:44

2 (120) Agnieszka Bloch 7 K K55 2 00:57:23

3 (125) Izabela Siwczak 116 K Team Kopeć K55 3 00:58:25

4 (134) Małgorzata Dzięgielewska 19 K KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku K55 4   01:00:38

K65

1 (119) Danuta Mikielska 85 K Team Kopeć K65 1 Leśnik Powiat Olsztyński 00:57:17

2 (129) Anna Andruszkiewicz 3 K /BBL Olsztyn K65 2 00:58:59

M25

1 (5) Paweł Moskal 158 M Kurzętnik Biega M25 1 00:36:08

2 (11) Wojciech Omielan 96 M Serduszko Team Ełk M25 2 00:38:37

3 (23) Patryk Połom 102 M M25 3 Gmina St Powiat Olsztyński 00:42:45

4 (33) Kamil Olszewski 95 M Nidzica Biega M25 4 00:43:29

5 (40) Waldemar Klejna 54 M M25 5 00:44:10

5 (57) Michał Grzywacz 37 M Kurzętnik Biega M25 6 00:46:13

M35

1 (6)Dominik Drażba 17 M Serduszko Team Ełk M35 1 00:37:33

2 (7) Mateusz Krawiecki 173 M Team Kopeć M35 2 00:38:01

3 (8) Daniel Mikielski 87 M Team Kopeć M35 3   Powiat Olsztyński 00:38:02

4 (9) Robert Mówiński 90 M Kurzętnik Biega M35 4 00:38:05

5 (12) Bartosz Kicziński 154 M Brodnica Biega M35 5 00:38:38

6(13) Marcin Getek 176 M Serduszko Team Ełk M35 6 00:39:13

M45

1(1) Bartosz Mazerski 163 M LKS ZANTYR SZTUM M45 1 00:35:02

2 (2) Tomasz Kowalski 64 M PSG OLSZTYN M45 2   Powiat Olsztyński 00:35:19

3 (4) Mariusz Pawłowski 99 M Kurzętnik Biega M45 3 00:35:58

4 (10) Krzysztof Golmanowski 33 M Kurzętnik Biega M45 4 00:38:27

5 (15) Marcin Powideł 104 M AKB Lidzbark Warmiński M45 5 00:39:54

6 (19) Przemysław Kotlenga 62 M M45 6 00:41:35

M55

1 (3) Marek Dzięgielewski 20 M KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku M55 100:35:28

2 (14) Arkadiusz Kasperski 48 M AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com M55 2 00:39:36

3 (34) Adam Kwiatkowski 73 M Nadleśnictwo Jedwabno M55 3 Leśnik Powiat Olsztyński 00:43:31

4 (59) Daroslaw Spyła 121 M Serduszko Team Ełk M55 4 00:46:51

5 (83) Witold Zagożdżon 146 M Nidzica Biega M55 5 00:50:55

6 (87) Piotr Szczepaniak 125 M AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com M55 6 00:51:17

M65

1 (32) Bogusław Kulesza 71 M AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com M65 1 00:43:20

2 (51) Bogusław Wodzyński 142 M Rozbiegane Działdowo M65 2 00:45:40

3 (58) Leon Mederski 83 M Rozbiegane Działdowo M65 3 00:46:44

4 (90) Tomasz Krzysztof Wolszczak 143 M nie mam M65 4   Powiat Olsztyński 00:52:07

5 (92) Leszek Decyk 14 M Team Kopeć M65 5 Gmina St 00:52:16

6 (99) Leszek Mikuć 88 M Biegam dla przyjemności M65 6   00:54:06

M75+

1 (95) Jan Grochowski 36 M Team Jana M75+ 1 00:52:42

2 (101) Lech Rytwiński 112 M AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com M75+ 2 00:54:19

3 (112) Grzegorz Osiecki 152 M M75+ 3 00:55:50

4(126) Jan Janiszewski 42 M M75+ 4 00:58:15

5 (138) Jan Ambrożko 2 M AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com M75+ 5 01:03:35

Drużynowo

1 Kurzętnik Biega (Dorota Pawłowska, Mariusz Pawłowski, Paweł Moskal, Robert Mówiński, Krzysztof Golmanowski, Renata Połubok, Dominik Drażba, Wojciech Omielan, Marcin Getek, Daroslaw Spyła, Mariola Sudzińska, Arkadiusz Kasperski, Przemysław Prokopiuk, Bogusław Kulesza, Piotr Szczepaniak, Danuta Mikielska, Mateusz Krawiecki, Daniel Mikielski, Tomasz Zieliński, Maciej Decyk, Ewa Lisek, Kamil Olszewski, Marcin Skibniewski, Paweł Jabłoński, Maciej Wasilewski) – 3.11.32

2 Serduszko Team Ełk – 3.31.45

3 AKM Olsztyn/sklepbiegowycom. – 3.37.08

4 Team Kopeć – 3.41.59

5 Nidzica Biega - 3.44.58

6 Biegam u Kolesi - 3.57.34

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn