II Bieg Przełajowy Marynarska Dycha Ustka 2017 – Łukasz Duchnowski w dziesiątce

Fort marynarka wojenna RP facebook

W minioną sobotę (1 kwietnia)w Ustce odbył się II Bieg Przełajowy MARYNARSKA DYCHA im. admirała floty Andrzeja Karwety. to przedsięwzięcie sportowe odbywające się po raz drugi, upamiętniające byłego dowódcę MW .W zawodach uczestniczyła rekordowa liczba 300 zawodników z całej Polski, którzy wystartowali w trzech dyscyplinach: biegu, rajdzie rowerowym i marszu nordic walking.

W rywalizacji uczestniczyli reprezentanci Warmii i Mazur. Dziesiąte miejsce w open zajął Łukasz Duchnowski. Elżbieta Ofier była ósma wśród pań.

Klasyfikacja biegu (ok 10 km)

1 Pelo Artur 1 LĘBORSKI BATALION ZMECHANIZOWANY/7 BOW, POL 00:40:43 1

2 Urzędowski Przemysław 44.BLotM, Siemirowice POL 00:41:27 2

3 Pionk Rafał GB SS7 Banino, NSR Darłowo, szukający etatu w wojsku, POL 00:42:31 3

4 Bobrucki Łukasz CSMW Ustka, Linia POL 00:42:42 4

5 Kurkul Jan Bryza Postomino, Pałówko POL 00:43:45 5 1/M1

6 Skorupski Robert STOPA Słupsk, Słupsk POL 00:44:26 6 1/M2

7 Chudy Henryk K S Olszewski i synowie, Sławsko POL 00:44:38 7 1/M5

8 Cichończuk Antoni Akademia Marynarki Wojennej, Gdynia POL 00:44:54 8 2/M5

9 Masłowski Mateusz 6. WOG Ustka, Słupsk POL 00:44:59 9

10 Duchnowski Łukasz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana, Ełk POL 00:45:16 10

...................................................

21 Patalon Przemysław Akademia Marynarki Wojennej, Nowe Miasto Lubawskie POL 00:47:27 19 5/M1

28 Lenkiewicz Marcin 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana, Ryn POL 00:49:53 26 6/M2

43 Kiszła Wojciech 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana, Wydminy POL 00:52:12 40 15/M1

44 Milewski Rafał 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana, Orzysz POL 00:52:13 41 16/M1

45 Soliwoda Jacek 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana, Kętrzyn POL 00:52:22 42 6/M3

57 Kraśnicki Mariusz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana, Orzysz POL 00:54:14 52 10/M3

79 Olfier Elżbieta 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana, Sucha Wieś POL 00:56:32 8

87 Letkiman Marcin Działdowo POL 00:57:31 78 27/M1

99 Kempiński Łukasz JW 2980, Braniewo POL 00:59:55 86 30/M1

157 Peć Marcin OSNiP WP, Działdowo POL 01:07:51 131 39/M2

172 Grabowski Marcin Elbląg POL 01:11:20 143 43/M2

178 Sulżycki Cezary 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana, Mrągowo POL 01:12:33 147 46/M2

183 Złotkowski Jakub 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana, Olsztyn POL 01:14:00 151 49/M1

184 Kowalczuk Łukasz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana, Orzysz POL 01:14:01 152 50/M1

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn