3 Gdański Maraton 2017 – Najwyżej Przemysław Meziński, Jan Majewski z Mrągowa zwycięzcą kat. M70

Fot. gdanski maraton facebook

Prawie 2,5 tysiąca uczestników osiągnęło metę niedzielnego (9 kwietnia) 3 Gdańskiego Maratonu. W licznej grupie biegaczy z województwa warmińsko-mazurskiego najwyżej został sklasyfikowany Przemysław Menziński (Barczewo), zajmując 35 miejsce W setce zalazło się jeszcze pięciu reprezentantów Warmii i Mazur.

Byli to: Rafał Szczebina (Iława)-53, Marcin Sobolewski (Zalewo)-54, Rafał Szewczyk (Olsztyn)-89, Jacek Duda (Barniewo)-94 i Jarosław Jabłoński (Susz)-100.

Na wielki słowa uznania zasłużył Jan Majewski z Mrągowa – pierwszy w kategorii M70, świetnie pobiegł inny mieszkaniec Mrągowa Marek Długosz, który był szósty w licznej stawce 50-latków. Z pan wyróżniła się Joanna Szteja z Jedwabna, która była szósta w K20.

Wyniki

1 CZARNECKI RAFAŁ BLIŻYN STS SkarżyskoKam. POL 1979 M30 1 02:24:32 1

2 WALEROWICZ TOMASZ NIESTUM LKS Olymp Błonie POL 1981 M30 2 02:25:33 2

3 POBŁOCKI PIOTR LĘBORK UKS EkonomikMaratończyk POL 1965 M50 1 02:34:42 3

4 RAKOCZY MARCIN GDYNIA Machakos Athletic Club Kenya POL 1990 M20 1 02:35:51 4

5 KASZUBA MICHAŁ PIEKARY ŚLĄSKIE Grupa Nomax POL 1975 M40 1 02:36:32 5

6 CZERNIAK ROBERT MOSTY UKS EKONOMIKMARATOŃCZYK Lębork POL 1986 M30 3 02:37:22 6

..........................................

35 MENZIŃSKI PRZEMYSŁAW BARCZEWO biegowyswiat.pl/ ASICSFrontRunner POL 1987 M30 16 02:53:16 33

53 SZCZECINA RAFAŁ IŁAWA IŁAWA BIEGA POL 1978 M30 26 02:56:26 50

54 SOBOLEWSKI MARCIN ZALEWO UKS TRS Susz POL 1977 M40 14 02:56:24 52

89 SZEWCZYK RAFAŁ OLSZTYN UrWiS Olsztyn POL 1974 M40 24 02:59:35 84

94 DUDA JACEK BRANIEWO dudicom.xyz POL 1974 M40 28 02:59:54 90

100 JABŁOŃSKI JAROSŁAW SUSZ POL 1973 M40 33 03:00:13 96

104 KOT RAFAŁ SZCZYTNO Way Behind Horizon // KB Jurund Szczytno POL 1979 M30 43 03:00:43 100

108 WIŚNIEWSKI ZBIGNIEW MORĄG cherryteam POL 1981 M30 46 03:01:29 104

126 DŁUGOSZ MAREK MRĄGOWO POL 1962 M50 6 03:04:21 120

145 STEFAŃSKI ANDRZEJ ELBLĄG ELAktywni Elbląg POL 1962 M50 9 03:07:07 137

151 ROKICKI LESZEK ELBLĄG POL 1973 M40 48 03:07:35 143

155 KAROLEWSKI KRZYSZTOF OLSZTYN Pszczółkowski Team POL 1982 M30 67 03:07:57 147

160 ROJEK ANDRZEJ OLSZTYN POL 1971 M40 51 03:09:00 151

191 DALKIEWICZ DARIUSZ SUSZ UKS TRS SUSZ POL 1973 M40 65 03:12:13 181

221 KARWOWSKI ARKADIUSZ MRĄGOWO ING Bank POL 1988 M20 29 03:14:21 211

244 KOTLENGA PRZEMYSŁAW IŁAWA POL 1980 M30 93 03:15:49 233

249 JUSZKIEWICZ ZBIGNIEW EŁK POL 1966 M50 17 03:16:12 238

266 KRZESZEWSKI GRZEGORZ ELBLĄG ECM ElHurt Elbląg POL 1972 M40 98 03:18:07 254

298 NOGA JAROSŁAW OLSZTYN POL 1984 M30 115 03:20:01 282

316 BARTNICKI WOJCIECH ELBLĄG Elaktywni POL 1968 M40 113 03:21:38 297

351 BARTKOWSKI ZBIGNIEW DZIAŁDOWO POL 1964 M50 27 03:24:01 331

353 SZTEJNA JOANNA JEDWABNO Alior Running Team POL 1990 K20 6 03:24:08 21

359 SOBORSKI GRZEGORZ WĘGORZEWO 11 Mazurski Pułk Artylerii POL 1984 M30 135 03:24:19 336

367 MICHNO MARIUSZ BRANIEWO POL 1974 M40 134 03:24:50 344

403 PATALON PIOTR BRATIAN OrkaMasters Iława POL 1969 M40 146 03:26:25 378

475 KRÓLIK JACEK PASŁĘK KB Biegam Bo Lubię Pasłęk POL 1978 M30 185 03:28:58 448

504 JURCZAK ANDRZEJ DOBRE MIASTO Dobromiejski Klub Biegacza Odcisk POL 1963 M50 43 03:29:37 475

517 LESZCZYŃSKI PIOTR DOBRE MIASTO Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" POL 1977 M40 191 03:30:28 488

528 PŁONOWSKI MACIEJ OLSZTYN POL 1989 M20 55 03:30:55 499

542 SARAK ARTUR BRANIEWO Braniewo POL 1988 M20 56 03:31:48 513

566 KUPREWICZ KRZYSZTOF WĘGORZEWO 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII POL 1982 M30 217 03:33:07 537

581 ŚWIDERSKI JAN PASŁĘK POL 1967 M50 52 03:33:39 552

596 GORZKA PIOTR NOWE MIASTO LUBAWSKIE POL 1975 M40 221 03:34:21 565

608 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF OLSZTYN POL 1976 M40 229 03:34:47 576

609 FALTYNOWSKI TOMASZ GRONITY POL 1974 M40 230 03:34:54 577

649 BALA MARIUSZ ELBLĄG POL 1979 M30 241 03:36:46 615

651 WLIZŁO PAWEŁ ELBLĄG Muzeum ArcheologicznoHistoryczne w Elbl POL 1990 M20 65 03:36:49 617

663 CZARNECKA JOANNA ELBLĄG POL 1980 K30 19 03:39:29 36

694 CYBULSKI MATEUSZ MORĄG Finisz Morąg POL 1991 M20 67 03:38:39 652

695 MAJEWSKI JAN MRĄGOWO POL 1947 M70 1 03:38:39 652

697 BIERNAT ARKADIUSZ OLSZTYN POL 1972 M40 259 03:38:45 656

703 KLIMOWSKI PRZEMYSŁAW ELBLĄG POL 1977 M40 260 03:39:00 661

704 MAŁASZUK ŁUKASZ DOBRE MIASTO POL 1981 M30 265 03:41:09 661

755 ZAMORSKI ADAM ELBLAG elbażan POL 1967 M50 68 03:40:54 708

761 BANAŚ SEBASTIAN ELBLĄG SMOK POL 1976 M40 281 03:41:09 714

791 ODOLIŃSKA JACEK OSTRÓDA Brzozowski Team POL 1968 M40 293 03:42:12 740

800 WIŚNIEWSKI TOMASZ OLSZTYN POL 1972 M40 298 03:42:24 747

801 KRAJEWSKI MAKSYMILIAN ELBLĄG Wydziałowy Team Biegowy WZiE POL 1996 M20 87 03:42:26 750

809 BUŁKA ADAM ELBLĄG POL 1988 M20 88 03:42:36 757

841 LANKOWSKAKLEMT AGNIESZKA OLSZTYN UrWis Olsztyn POL 1981 K30 26 03:43:40 58

849 KOWALCZYK PIOTR PISZ POL 1979 M30 301 03:43:53 790

862 MAZUR JAROSŁAW ELBLĄG POL 1969 M40 318 03:44:10 801

872 GOLLA SŁAWOMIR ELBLĄG Kuźnia Endorfin POL 1979 M30 309 03:44:22 812

875 SARBIEWSKI DARIUSZ BARTĄG POL 1974 M40 323 03:46:45 815

892 OSTROWSKI PAWEŁ PASŁĘK POL 1985 M30 318 03:44:48 829

936 BAŃKA ARKADIUSZ ELBLĄG Ojcowa Wola Running POL 1978 M30 334 03:46:01 870

939 SANECKI PIOTR PASŁĘK KB Biegam Bo Lubię Pasłęk POL 1987 M30 335 03:46:12 873

941 KOZAK PRZEMYSŁAW OLSZTYN Pszcz?łkowski Team POL 1980 M30 336 03:46:25 875

955 JAWORSKI TOMASZ ELBLĄG POL 1979 M30 340 03:46:53 887

961 KISIELEWSKI TOMASZ BISKUPIEC Biskupiec Biega POL 1975 M40 357 03:47:09 892

977 PIATEK ADAM ELBLĄG POL 1948 M60 11 03:47:46 904

987 BAIER JASTRZĄBEK MARTA ROŻNOWO JOKER SECURITY POL 1979 K30 33 03:48:14 74

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn