II Mazurski Bieg na Kulce 2017 – Urokliwy ośrodek mekką amatorów, Najszybszy Dawid Worobiec

Fot. klub biegacza Jurund Szczytno facebook

W niedzielę (9 kwietnia) odbył się II Mazurski Bieg na Kulce wchodzący w skład cyklu Biegowego Grand Prix Powiatu Szczycieńskiego. W imprezie wystartowało prawie 300 uczestników, ci jak na zawody o charakterze lokalnym jest znakomita frekwencją. Dystans wynosił około 12,5 km, a trasa przebiegała wokół Ośrodka Wypoczynkowego Kulka koło Szczytna.

Wygrał Dawid Worobiec znany długodystansowiec z Olsztyna, rodem z Górowa Iławeckiego. Drugi był Adam Szydlik z Łomzy, a trzeci Marcin Brynda z Olecka. Wśród pań najszybsza okazała się Karolina Dunajska (Olsztyn) przed Joanną Deputant (Elbląg) i Alicją Pietruczuk (Olecko) Prowadzono również klasyfikacje zespołową. Tu zwyciężył zespól pod nazwą Biegamy dla zdrowia przed Police Academy Szczytno i ekipą Serduszko/Pasir.

Klasyfikacja open

1 Worobiec Dawid Olsztyn DHL Olsztyn / Team Kopeć 1990 M20-29 1 43:48 1

2 Szydlik Adam Łomża Biegamy Dla Zdrowia 1976 M40-49 1 44:02 2

3 Brynda Marcin Olecko Olecko Biega 1988 M20-29 2 44:07 3

4 Godlewski Andrzej Borawskie Biegamy Dla Zdrowia 1985 M30-39 1 44:13 4

5 Krzyżanowski Karol Rajgród Maratonka Grajewo 1972 M40-49 2 44:47 5

6 Sulewski Krzysztof Barczewo Barczewo Biega 1985 M30-39 2 44:52 6

7 Siemiątkowski Tomasz Olsztyn 1994 M20-29 3 44:53 7

8 Stelwach Leszek Mat-Poż/ Łomża/ 1963 M50-59 1 45:17 8

9 Filipowicz Tomasz Chorzele ZaDyszka 1986 M30-39 3 45:33 9

10 Pupek Daniel Łomża Biegamy Dla Zdrowia 1987 M30-39 46:03 10

11 Getek Marcin Ełk Serduszko Team Ełk 1982 M30-39 5 46:09 11

12 Guzowski Denis Trzebielino WSPol Szczytno 1995 M20-29 4 46:19 12

13 Wędrowski Dariusz Szczytno AKB SZCZYTNO 1965 M50-59 2 46:24 13

14 Ambroziak Marcin Ryn 1985 M30-39 6 46:34 14

15 Jaroszewski Cezary Zakocie ZaDyszka 2000 M16-19 1 46:49 15

16 Wojciechowski Maciej Szczytno Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 1974 M40-49 3 46:56 16

17 Maluchnik Radosław Grądy KS MAKÓW BIEGA 1976 M40-49 4 47:00 17

18 Duchnowski Łukasz Ełk 15 GBZ 1984 M30-39 7 47:17 18

19 Łojewski Mariusz Maków Mazowiecki KS MAKÓW BIEGA 1970 M40-49 5 47:45 19

20 Mąka Sławomir Ostrołęka KK 24h 1966 M50-59 3 48:28 20

21 Czaplicki Piotr Olsztyn Free Runners 1977 M40-49 6 48:43 21

22 Schulz Łukasz Działdowo Rozbiegane Działdowo 1984 M30-39 8 48:42 22

23 Skoneczny Dariusz Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com 1962 M50-59 4 49:28 23

24 Kuck Kamil Krzywnoga Taki jeden w hawajkach 1997 M20-29 5 49:59 24

25 Kiśluk Jacek Mikołajki Biegam Bo Lubię Mikołajki 1978 M30-39 9 50:23 25

26 Jeziorski Mateusz Łukta 1991 M20-29 6 50:28 26

27 Bryła Artur Bartoszyce UKS Jedynka Bartoszyce 1971 M40-49 7 50:41 27

28 Kasprowicz Marcin Działdowo Rozbiegane Działdowo 1979 M30-39 10 50:44 28

29 Przemielewski Kamil Stożne Olecko Biega 1985 M30-39 11 50:47 29

30 Mieczkowski Robert Łomża Biegamy Dla Zdrowia 1976 M40-49 8 51:00 30

31 Wdowiak Wojciech Olsztyn Wdowiak@Friends 1973 M40-49 9 51:09 31

32 Nestorowicz Marek Kętrzyn VRC Kętrzyn 1971 M40-49 10 51:15 32

33 Żmijewski Paweł Działdowo Rozbiegane Działdowo 1976 M40-49 11 51:17 33

34 Drężek Krzysztof Grajewo Maratonka Grajewo 1965 M50-59 5 51:20 34

35 Szczepanek Piotr Szczytno 1969 M40-49 12 51:29 35

36 Herman Marcin Szczytno 1978 M30-39 12 51:42 36

37 Pulkowski Łukasz Płoniawy-Bramura KS MAKÓW BIEGA 1981 M30-39 13 51:51 37

38 Milewski Rafał Orzysz 1989 M20-29 7 51:53 38

39 Soliwoda Jacek Kętrzyn AMATOR 1974 M40-49 13 52:17 39

40 Ładewski Artur Kamionek #drużynaJulki 1972 M40-49 14 52:18 40

41 Dyniszuk Tomasz Węgorzewo 1978 M30-39 14 52:24 41

42 Szok Adam Olsztyn Skazani na sukces 1973 M40-49 15 52:22 42

43 Bojanowski Tomasz Rańsk Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie 1997 M20-29 8 52:24 43

44 Zieja Andrzej Olsztyn Skazani na sukces 1979 M30-39 15 52:28 44

45 Chełmiński Grzegorz Szczytno AKB GIM 1 SZCZYTNO TROHIM TEAM 1984 M30-39 16 52:29 45

46 Padowski Piotr Maków Mazowiecki KS MAKÓW BIEGA 1981 M30-39 17 52:43 46

47 Wodzyński Bogusław Działdowo Rozbiegane Działdowo 1960 M50-59 6 52:48 47

48 Bogusz Piotr Olsztyn KULKA team 1990 M20-29 9 52:42 48

49 Kuszpa Andrzej Jedwabno 1965 M50-59 7 53:03 49

50 Mederski Leon Działdowo Rozbiegane Działdowo 1956 M60 i starsi 1 53:04 50

51 Dunajska Karolina Olsztyn Kulka team 1989 K20-29 1 52:57 1

52 Gajewski Przemysław Działdowo Rozbiegane Działdowo 1983 M30-39 18 53:17 51

53 Tomczak Grzegorz Szczytno Police Academy Szczytno 1974 M40-49 16 53:21 52

54 Jarosz Wojciech Kętrzyn 1975 M40-49 17 53:31 53

55 Zając Bogdan Chorzele ZaDyszka 1974 M40-49 18 53:46 54

56 Suchodolski Paweł Olecko Olecko Biega 1981 M30-39 19:52 55 55

57 Zajączkowski Artur Działdowo Rozbiegane Działdowo 1978 M30-39 20 53:54 56

58 Tłoczkowski Adam Chorzele ZaDyszka 1973 M40-49 19 53:56 57

59 Gleba Mariusz Olsztyn Free Runners 1987 M30-39 21 54:15 58

60 Dąbkowski Mariusz Szczytno 1978 M30-39 22 54:23 59

61 Lenart Miłosz Kętrzyn Runners Team Kętrzyn 1965 M50-59 8 54:35 60

62 Żebrowski Jacek Kierzliny 1984 M30-39 23 54:40 61

63 Królak Przemek Węgorzewo Team Kopeć 1978 M30-39 24 54:48 62

64 Deputant Joanna Elbląg 1976 K40-49 1 54:50 2

65 Jaworski Michał Mrągowo 1984 M30-39 25 54:51 63

66 Szydlik Kamil Olsztyn Fitmania Olsztyn 1985 M30-39 26 55:07 64

67 Głosek Robert Ostrołęka SZURA TEAM 1970 M40-49 20 55:15 65

68 Ruszczyński Albert Przasnysz KS MAKÓW BIEGA 1971 M40-49 21 55:26 66

69 Staniszewski Zygmunt Szczuczyn 1960 M50-59 9 55:35 67

70 Wiśniewski Jacek Kętrzyn 1975 M40-49 22 55:43 68

71 Zapolski Marcin Olsztyn 1979 M30-39 27 55:40 69

72 Kiernozek Tomasz Szczytno ----- 1984 M30-39 28 55:33 70

73 Niedźwiecki Zbigniew Węgorzewo 1974 M40-49 23 56:02 71

74 Kempiński Tomasz Olsztyn Trailinforest 1972 M40-49 24 56:07 72

75 Kotowski Hubert Olszyny 2000 M16-19 2 56:16 73

76 Kiewisz Adam Gietrzwałd S.S Drużyna Wilka 1980 M30-39 29 56:16 74

77 Spyła Daroslaw Ełk Serduszko Team Ełk 1964 M50-59 10 56:33 75

78 Sulewski Maciej Ostrołęka Bbl Ostrołęka 1976 M40-49 25 56:17 76

79 Mroziński Dariusz Działdowo Rozbiegane Działdowo 1975 M40-49 26 56:45 77

80 Jadeszko Michał Sędrowo Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 1994 M20-29 10 56:34 78

81 Brzeziński Mariusz Olsztyn Fitmania Olsztyn 1983 M30-39 30 56:51 79

82 Tanajewski Dariusz Olsztyn GeoRungers 1987 M30-39 31 57:02 80

83 Mamiński Arkadiusz Szczytno SPzOInr2 1983 M30-39 32 57:13 81

84 Jaworski Robert Wałpusz SPzOI 2 Szczytno 1973 M40-49 27 57:14 82

85 Patalan Tomasz Olsztyn BRBK 1989 M20-29 11 57:10 83

86 Kosiński Marcin Kolno GoldTeam 1988 M20-29 12 56:55 84

87 Bialic Mateusz Karpniki Blue Trinity 1992 M20-29 13 57:27 85

88 Krysiński Jacek Ełk 1968 M40-49 28 57:22 86

89 Remiszewski Zbigniew Baranowo 1968 M40-49 29 57:26 87

90 Sawicki Łukasz Giżycko 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1989 M20-29 14 57:29 88

91 Puczel Robert Kętrzyn Runners Team Kętrzyn 1976 M40-49 30 57:33 89

92 Żyjewski Krzysztof Olsztyn 1984 M30-39 33 57:26 90

93 Goliński Patryk Łomża KULKA team 1990 M20-29 15 57:32 91

94 Pietruczuk Alicja Olecko Olecko Biega 2000 K16-19 1 57:33 3

95 Ruszczyńska Marta Przasnysz KS M 1978 K30-39 1 57:55 4

96 Czopek Marcin Dźwierzuty OSP Dźwierzuty 1982 M30-39 34 58:00 92

97 Fic Paweł Wołomin KTMŁ 1993 M20-29 16 58:14 93

98 Ziółkiewicz Michał Olsztyn 1974 M40-49 31 58:15 94

99 Paśnikowski Janusz Ełk 1964 M50-59 11 58:05 95

100 Wysocki Marcin Szczytno Ślimak Team 1980 M30-39 35 58:17 96

Pełne wyniki

II Mazurski Bieg na Kulce

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn