Przed triathlonem mocne bieganie - 10K Run Series w Olsztynie!

Fot. nadesłane

Elemental Tri Series rośnie w siłę! W tym roku oprócz udziału w zawodach triathlonowych organizatorzy cyklu, firma Labosport Polska, zapraszają również startu w biegach na dystansie 10 km! Zawody 10K Run Series odbędą się podczas edycji Elemental Tri Series w Olsztynie (14 maja)

„10K Run Series to propozycja dla osób, które preferują imprezy biegowe i z różnych powodów nie startują w triathlonie. Trasy zawodów będą szybkie oraz z atestem PZLA, na pokonanie których będzie ustawiony limit czasu 1 godzina i 30 minut. Dla biegaczy mamy przygotowanych po 300 pakietów startowych” – powiedział Filip Szołowski, organizator zawodów z Labosport Polska.

det1

Trasa zawodów 10K Run Series Olsztyn prowadzić będzie ulicami Kapitańską, Sielską, Lotniczą, ponownie Sielską, al. Roberta Schumana do ronda Ofiar Katastrofy Smoleńskiej, gdzie nastąpi nawrót na al. Schumana i ul. Sielską. Start i meta zlokalizowane będą na ulicy Kapitańskiej. Bieg rozpocznie się od godzinie 9:00, tuż przed zawodami triathlonowymi.

„Dodanie zawodów biegowych do naszego cyklu, to ukłon także w stronę osób towarzyszących triathlonistom” – dodał Szołowski.

Zapisy na zawody biegowe 10K Run Series już się rozpoczęły. Aby zarejestrować się na imprezę należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie cyklu:

www.triathlonseries.pl.

det2

Bieg 10K Run Series jest częścią akcji Olsztyn Biega.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn