Runmageddon Rekrut Gdynia 2017 – Mariusz Augustyniak najlepszym Mastersem

Fot. Igor Kohutnicki/ADHD Fot

W miniony weekend (8/9 kwietnia) odbył się Rnmageddon Rekrut Gdynia, w którym frekwencja przeszła najśmielsze oczekiwania. W rywalizacji uczestniczyło ponad cztery tysięcy śmiałków, w tym prawie półtora tysiąca pań. Reprezentanci Warmii i Mazur stanowili bardzo liczna grupę. A kategorii Mastersów aż dwóch stanęło na podium. Wygrał Mariusz Augustyniak (Susz) a trzecie miejsce zajął Marcin Olszewski z Giżycka.

W wyścigach open najwyższe miejsca zajęli: Patryk Subocz z Elbląga – 27 i Katarzyna Godzwon z Ostródy – 20. Przy tak dużej liczbie startujących miejsca w czołowej setce są znakomite.

Wyniki

Open

Mężczyźni

1 Krzysztof Madejski M Białogard xRunners 00:49:24

2 Tomasz Danielkiewicz M Głogów xRunners 00:52:39

3 Kacper Kąkol M Gdynia Husaria Race Team 00:55:32

4 Robert Bandosz M Sierpc SPARTA SIERPC 00:55:37

5 Michał Rulewski M Bydgoszcz xRunners 00:55:57

6 Jakub Dmuch M Trzebnica xRunners 00:57:56

......................................................

27 Patryk Subocz M Elbląg Solo Fitness Elbląg 01:04:02

32 Mariusz Augustyniak M Susz xRunners 01:04:35

39 Paweł Lewiński M Ostróda Operacja Sport 01:06:08

76 Kamil Figat M Bartoszyce Cross Bart Team 01:10:07

78 Piotr Jankowski M Iława Rezerwowe Psy 01:10:37

109 Marcin Idziak M Kurzętnik   01:13:12

121 Patryk Butyński M Ełk   01:14:08

122 Szymon Chiliński M Ełk   01:14:08

128 Szymon Różeński M Olsztyn Fitmania Olsztyn 01:14:36

141 Marcin Maj M Elbląg Health Revolution Elbląg 01:15:56

145 Mariusz Kuzioła M Elbląg Health Revolution Elbląg 01:16:02

148 Krzysztof Kowalewski M Ostróda Operacja Sport 01:16:06

164 Adam Kalinowski M Lidzbark Warmiński   01:17:09

173 Piotr Krzyżaniak M Ostróda Dom wariatów 01:17:25

194 Piotr Prejs M OSTRÓDA   01:18:05

224 Robert Markowicz M Ruszajny km bwo 01:19:32

226 Daniel Nowosielski M Barczewo   01:19:36

236 Tomasz Maksymów M Wałdowo   01:20:00

247 Michał Komissarow M Biskupiec   01:21:04

249 Arkadiusz Waszkiewicz M Ełk V.I.P-GYM EŁK 01:21:17

261 Piotr Dutkowski M Morąg FINISZ MORĄG 01:21:30

263 adam ogrodowczyk M Elbląg Solo Fitness Elbląg 01:21:37

270 Tomasz Jakóbicki M Elbląg   01:21:47

279 Karol Bannach M Elbląg   01:22:16

304 Marcin Onufrejuk M Górowo Iławeckie AŚNAEBAEM 01:23:15

326 Jakub Kalinowski M Lidzbark Warmiński   01:23:48

346 Marcin Lubiński M Olsztyn   01:24:33

356 Sławomir Jakszewicz M Elbląg   01:24:59

367 Dominik Michalski M Działdowo   01:25:15

393 Bartłomiej Wasiek M Bartoszyce   01:26:21

398 Mateusz Romanowski M Giżycko   01:26:33

404 GRZEGORZ PLUTA M BRANIEWO   01:26:49

420 Lukasz Mazurowski M Elblag   01:27:25

442 Jarosław Kowalczyk M Giżycko   01:28:07

487 Krzysztof Belka M Elbląg Solo Fitness Elbląg 01:29:40

495 Kamil Rabizo M Bartoszyce   01:30:04

17884642 1347728948607436 3292307676648855836 n

Kobiety

1 Kamila Plichta K Goręczyno FORMA KARTUZY TEAM 01:07:15

2 Magda Krause K Tczew EbroGym 01:09:45

3 Anna Piekut K Tczew EbroGym 01:11:42

4 Anna Szulecka K Bieżuń SPARTA SIERPC 01:11:58

5 Izabela Frontczak K Szczecinek Husaria Race Team 01:13:36

6 Zuzanna Głombiowska K Gdynia BigYellowFoot Adventure Team 01:14:00

.........................................................

20 Katarzyna Godzwon K Ostróda   01:23:32

27 Anna Orzoł K Szczytno   01:25:32

28 Martyna Turoń K Elbląg Szypułka i Spółka 01:25:35

35 Emilia Rybińska K Ostróda Dom wariatów 01:27:06

163 Agnieszka Urbańska K Lubawa Siermięgi z Pałacu Mortęgi 01:45:02

167 Iwona Sekuła K Iława Siermięgi z Pałacu Mortęgi 01:45:21

174 Sylwia Lew-Kojrys K Olsztyn Fitmania Olsztyn 01:45:48

189 Ewelina Karwel K Gołdap   01:46:53

219 Bogumiła Kordek K Szczytno Morsy Szczytno 01:48:33

229 Monika Żurawska K Ostróda Dom wariatów 01:49:23

248 Milena Pałyska K Olsztyn PIMPUŚ SADEŁKO TEAM 01:51:08

267 Ewelina Fiołek K Ostróda Dom wariatów 01:52:26

273 Dagmara Wowak-Gajdasz K Olsztyn   01:52:48

274 kamila Guzikowska K olsztyn ByleDobiec z Olsztyna 01:52:48

293 Małgorzata Kujawa K Olsztyn Nam biegać nie kazano. 01:53:54

309 Beata Prochowska K Olsztyn Nam biegać nie kazano. 01:55:01

316 Maria Gajewska K Ostróda Dom wariatów 01:55:23

358 Marta Siwa K Olsztyn Pajeju 01:57:38

374 Anna Trzcińska K Bartoszyce CorssBartTeam 01:58:16

380 Zofia Madziewicz K Olsztyn Go hard 01:58:42

381 Aleksandra Nowokuńska K Bartoszyce Cross Bart Team 01:58:44

382 Natalia Onisk K Elbląg   01:58:44

389 Agnieszka Sobolewska K Ostróda   01:58:55

474 Ewelina Podhajska K Elbląg ELBLĄG TEAM 02:01:15

475 Beata Częczek K Elbląg ELBLĄG TEAM 02:01:15

480 Ewa Wewersowicz K Elbląg ELBLĄG TEAM 02:01:33

490 Marlena Król K Orneta   02:02:06

500 Agnieszka Biedrzycka K Olsztyn   02:02:19

17903697 1347730598607271 5001220183105243334 n

Masters

Open

Mężczyźni

1 Mariusz Augustyniak M Susz xRunners 01:04:35

2 Lucjan Nastała M Wiag Aktywni Kociewiacy Skórcz 01:06:11

3 Marcin Olszewski M Giżycko Husaria Race Team 01:09:26

4 Jerzy Nowakowski M Skórcz Aktywni Kociewiacy Skórcz 01:11:48

5 Jacek Fałtynowicz M Gdańsk   01:12:04

6 Krzysztof Trybalski M Gdynia   01:12:31

..........................................

15 Piotr Prejs M OSTRÓDA   01:18:05

17 Robert Markowicz M Ruszajny km bwo 01:19:32

18 Marcin Komisarek M Naterki   01:20:02

19 adam ogrodowczyk M Elbląg Solo Fitness Elbląg 01:21:37

20 Tomasz Jakóbicki M Elbląg   01:21:47

28 Sebastian Bal M Elbląg Solo Fitness Elbląg 01:24:05

68 MAREK KOWALEWSKI M KOLBUDY   01:37:49

106 Tymoteusz Walter M Elbląg Zryw Krystyna 01:45:27

116 Jarosław Kordek M Szczytno Morsy Szczytno 01:48:31

117 Tomasz Góralczyk M Barczewo km bwo 01:48:35

133 Andrzej Dębogórski M Elbląg   01:51:58

150 Artur Stefanowicz M Elbląg   01:54:54

164 Janusz Maniak M Bartoszyce NORDCITY 01:57:46

170 piotr szamocki M Bartoszyce Cross Bart Team 01:58:54

171 Zbigniew Dacko M Bartoszyce   01:59:04

174 Mariusz Trzciński M Bartoszyce   01:59:24

187 Sebastian Siemaszko M Elbląg ELBLĄG TEAM 02:01:13

222 Roman KOŁECKI M SZCZYTNO MORSY SZCZYTNO #RESET 02:08:17

257 Barbara Szlachcikowska M elbląg DreamPlanSuccess 02:16:49

258 Ryszard Milczarek M Olsztyn DreamPlanSuccess 02:16:53

259 Adam Jurewicz M Elbląg GE Power TEAM 02:16:59

261 Tomasz Maciejewski M Elbląg GE Power TEAM 02:17:19

265 Krzysztof Kaczmar M Lubawa Siermięgi z Pałacu Mortęgi 02:18:52

17884341 1347728788607452 7197173802488211735 n

Kobiety

1 Iwona Ficner K Stare Kurowo   01:28:50

2 Wioletta Kalinowska K Słupsk AŚNAEBAEM 01:32:53

3 renata jamróz K Gdynia   01:33:32

4 Grazyna Szostek K Warszawa Off-Road Runners 01:35:57

5 Alicja Kozłowska K Leszno   01:37:36

6 Magdalena Nosewicz-Pazik K Kartuzy FORMA KARTUZY TEAM 01:39:56

.......................................

15 Dorota Wrońska K Lubawa   01:48:47

22 Małgorzata Kujawa K Olsztyn Nam biegać nie kazano. 01:53:54

24 Beata Prochowska K Olsztyn Nam biegać nie kazano. 01:55:01

35 Anna Trzcińska K Bartoszyce CorssBartTeam 01:58:16

37 Aleksandra Nowokuńska K Bartoszyce Cross Bart Team 01:58:44

38 Joanna Wróblewska K Bartoszyce   01:59:23

74 Sylwia Jurewicz K Elbląg GE Power TEAM 02:16:59

Pełne wyniki

https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-rekrut-gdynia-08-04-2017

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn