Grand Prix Powiatu Szczycieńskiego – Klasyfikacja po „Kulce” a przed „Dychą”

Fot. nadesłane

Rozegrany 9 kwietnia II Mazurski Bieg na Kulce (wyniki niedawno prezentowaliśmy) był pierwszą impreza zaliczaną do klasyfikacji Biegowego Grand Prix Powiatu Szczycieńskiego Do rozegrania pozostały cztery biegi, a kolejny - III Szczycieńska DychaJuranda odbędzie się już 4 czerwca. W klasyfikacji uwzględnione są osoby które mieszkają, pracują bądź uczą się na terenie Powiatu Szczycieńskiego.

Jeśli osoba, która brała udział w II Mazurskim Biegu na Kulce a nie znajduje się w poniższej klasyfikacji chcąc uczestniczyć w cyklu Grand Prix, prosimy o kontakt - mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź numer telefonu 89 624 86 15 do dnia 15 maja 2017. Więcej informacji na stronie www.facebook.com/pcstir.

Kategoria mężczyźni open

1 Wędrowski Dariusz Szczytno 100

2 Wojciechowski Maciej Szczytno 95

3 Szczepanek Piotr Szczytno 90

4 Herman Marcin Szczytno 85

5 Ładewski Artur Kamionek 80

6 Bojanowski Tomasz Rańsk 75

7 Chełmiński Grzegorz Szczytno 72

8 Kuszpa Andrzej Jedwabno 69

9 Tomczak Grzegorz Szczytno 66

10 Dąbkowski Mariusz Szczytno 63

11 Kiernozek Tomasz Szczytno 60

12 Kotowski Hubert Olszyny 57

13 Mamiński Arkadiusz Szczytno 54

14 Jaworski Robert Wałpusz 51

15 Czopek Marcin Dźwierzuty 48

16 Wysocki Marcin Szczytno 45

17 Rutkowski Rafał Dźwierzuty 42

18 Kojro Bartosz Szczytno 39

19 Magnuszewski Maciej Szczytno 36

20 Grzywiński Marcin Miętkie 33

21 Wróbel Ireneusz Tylkowo 30

22 Fitas Krystian Szczytno 27

23 Białobrzewski Wojciech Szczytno 24

24 Kuszpa Arkadiusz Szczytno 21

25 Zapadka Zygmunt Szczytno 18

26 Gontarz Wiktor Szczytno 15

27 Bałazy Marcin Szczytno 12

28 Pichal Kacper Rudka 9

29 Kordek Jarosław Szczytno 6

30 Kaczmarczyk Łukasz Szczytno 3

31 Sakowicz Marcin Szczytno 1

32 Stawiarz Marcin Szczytno 1

33 Maciorowski Artur Szczytno 1

34 Szczerbo Andrzej Szczytno 1

35 Grabowski Mariusz Szczytno 1

36 Iwańczyk Grzegorz Szczytno 1

37 Andrzejczak Marcin Szczytno 1

38 Wójcik Marek Wawrochy 1

39 Kryszyłowicz Jacek Szczytno 1

40 Jerzok Tomasz Szczytno 1

41 Krysiak Mariusz Pasym 1

42 Filipiak Grzegorz Dźwierzuty 1

43 Arasimowicz Jacek Szczytno 1

44 Urbaniak Tomasz Szczytno 1

45 Kołodziejski Kamil Szczytno 1

46 Pac Sławomir Tylkowo 1

47 Przybyłowski Grzegorz Rozogi 1

48 Grudkowski Tomasz Szczytno 1

49 Macho Marek Szczytno 1

50 Załuska Jerzy Szczytno 1

51 Trochimowicz Artur Szczytno 1

52 Magnuszewski Artur Szczytno 1

53 Mirota Rafał Szczytno 1

plak6

Kategoria kobiety open

1 Wesenberg - Kaszubowska Joanna Szczytno 100

2 Soliwoda Iwona Szczytno 95

3 Farjan Dorota Szczytno 90

4 Piotrowska Magdalena Świętajno 85

5 Pliszka Klaudia Szczytno 80

6 Frąckowiak Agata Szczytno 75

7 Przybyłowska Renata Rozogi 72

8 Godlewska Magdalena Szczytno 69

9 Tańska Klaudia Wielbark 66

10 Kozon Zuzanna Świętajno 63

11 Żebrowska Dorota Szczytno 60

12 Michalak Natalia Wielbark 57

13 Pliszka Kinga Wawrochy 54

14 Magnuszewska Justyna Szczytno 51

15 Filipiak Magdalena Dźwierzuty 48

16 Wyszyńska Malwina Miętkie 45

17 Anna Orzoł Szczytno 42

18 Orenczuk Gabriela Pasym 39

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn